Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Robię to prawie od 2 godzin i na fb też
  2. Zajrzyjcie proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/217781-Zaginął!!!-dog-niemiecki-arlekin[/URL] [B]Zaginęła suczka doga niemieckiego arlekinka w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, uciekła w czasie wypadku do lasu.[/B] Można udostępnić na FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid-240055366054229[/URL]
  3. Proszę zajrzyjcie http://www.dogomania.pl/threads/217781-Zaginął!!!-dog-niemiecki-arlekin Zaginęła suczka doga niemieckiego arlekinka w okolicach Tomaszowa mazowieckieg, uciekła do lasu w czasie wypadku Można udostepnić na FB http://www.facebook.com/event.php?eid=240055366054229
  4. Zajrzyjcie proszę [URL]http://.dogomania.pl/threads/217781-Zaginął!!!-dog[/URL] Zaginęła suczka doga niemieckiego arlekina w okolicach Tomaszowa Mazowieckiego, uciekła do lasu w czasie wypadku Wydarzenie na FB [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=240055366054229[/URL] można udostępnić znajomym
  5. Niestety sa psy na tym punkcie, bardzo wrazliwe do nich zaliczaja się dogi. U nas sa 4 psy i oczywiście wszystkie się tulą i pchaja do miziania, ale Tosiek i Grald są na tym punkcie szczególnie wrażliwe, Bugiego i Berbla można zbyć tych nie, a najbardziej szczęśliwe są jak jesteśmy wszyscy w domu w komplecie pychole mają rozesmiane od ucha do ucha, to dosłownie widac jak radość od nich emanuje.
  6. Ja także zaglądam z początkiem tygodnia i o zdrówko pytam
  7. Powodzenia i długich lat szczęścia w nowym domku
  8. Zaglądam z niedzielną wizytą i pozdrawiam
  9. Allegro jest w sam raz
  10. Tak tak pokazuj sie
  11. Trzy takie specjały już zamówiłam, a teraz zamykam komputer bo szybki obiadek i do pracy spadam, dobrze, że syn sforę na spacer zabrał bo ja bym sie dziś chyba nie wyrobiła
  12. Już byłam Allu, zamawiałam na szybko, bo jeszcze dzis do pracy idę, wieczorem sie podelektuje i jak cos zostanie to może domówię
  13. To trzymam kciuki za dalsze efekty pracy z Lenką
  14. Groszku wracaj do zdrowia i nie dawaj powodów do zmartwień
  15. Wielkie serce mam, ale muszę też wychodzić do pracy, a moje gadziny są za mało subtelne dla takiego Bigusia i nie przychodzi mi nikt do głowy kto mógłby się nim zająć
  16. To sza i kciuki trzymam
  17. Jeśli to byłoby dla niej ważne, to znalazłaby czas,każdy z nas może powiedzieć, że jest zapracowany, ale dla swoich piesów zawsze czas znajduje.
  18. Do góry i dobrej nocy
  19. Super, że chłopak dobrze trafił
×
×
  • Create New...