Jump to content
Dogomania

_Dunaj_

Members
  • Posts

    42079
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by _Dunaj_

  1. Fantastyczne, szczęśliwe psice :)
  2. I ja też trzymam, żebym nie była już taka zapsiona
  3. W końcu nie kazdy pies potrafi tak pieknie podróżowac koleja nawet ludzie miewaja z tym kłopoty
  4. Nadal trzymam :)
  5. Też nie wiem, ale chętnie skorzystam z rady. Super, że zaczyna się układać i Lucki już nie śpiewa
  6. Z przyjemnością czytam opowieści o Groszku. Może jakiś konkurs ogłosimy na chrapanie, bo mój Tosiek też chrapie i to jak, ale jak on chrapie to mi nie przeszkadza, a nawet sie lekko rozczulam, a jak mąż chrapie to mnie drazni i spać nie mogę :)
  7. :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: i dobrej nocy
  8. [quote name='pixel']Musi boleć. Przecież to amputacja kawałka ciała w końcu jest, nie? A poza tym co to za ozdoba??? Taki kikut ucha z bliznami na brzegach?[/QUOTE] Osobiście wolę takie jak natura stworzyła
  9. [quote name='MiliVanili']Boziu jak daleko! Mam nadzieję, że będzie to fajny domek! Tak, wizyta będzie przeprowadzona przez molosomaniaka ;) Dziewczyny Nadisiowi cały czas powtarzam, że ma Was nie zawieść i że dumne z niego jesteście :)[/QUOTE] Jeszcze jak [quote name='MiliVanili']kciuki trzymać, żeby to był TEN domek :)[/QUOTE] Trzymam cały czas
  10. Bardzo bardzo bardzo
  11. Zaglądam pomiziać wirtualnie Nadisia i Sarcię
  12. Witam właśnie słonko się pokazuje może to dobry znak :)
  13. Witam wychodzi słonko może to dobry znak :)
  14. Witam własnie słonko sie pokazuje może to dobry znak dla Bellci
  15. Tez z netem miewam problemy, więc póki działa pozdrowienia dla wszystkich
  16. To dobra wiadomośc i dobre rozwiązanie moim zdaniem, tym bardziej, ze lepiej, bo ze sterydami tez róznie bywa
  17. Ja swoim nigdy nic nie cięłam, dla ozdoby szkoda mi ich było, przecież to boli przynajmniej taki mi się wydaje
  18. Powodzenia, jak nic nie poradze, bo nigdy takiego problemu nie miałam, tzn. nawet nie wiem czy wyje czy nie bo nie mam sąsiadów, a najbliższe zabudowania są na tyle daleko, że nic nie słychać, poza tym mam kilka psów więc żaden nie zostaje sam. Jeśli chodzi o Tośka to zamieszkanie w blokach mogłoby być trudne, on reaguje szczekaniem na hałas i ruch za drzwiami, a na klatce schodowej może ciągle ktoś się kręcić, niedługo ale te 2-4 potężne szczeknięcia mogłyby sąsiadom przeszkadzać, nie tępilismy tego u żadnego psa, bo w takim miejscu jak mieszkam to nawet porządane, że ma taki instynkt obronno-ostrzegawczy
×
×
  • Create New...