-
Posts
42079 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by _Dunaj_
-
Piękna dożyca arlekinka z dziurą w brzuchu!! Znalzła ds!
_Dunaj_ replied to jaanna019's topic in Już w nowym domu
Słodziak, fajny bardzo -
Mnie też się podoba
- 74 replies
-
- dog
- dog niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
_Dunaj_ replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
i ja też................. -
Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)
_Dunaj_ replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też trzymam -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
_Dunaj_ replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Lenka jest śliczna, jeszcze troche cierpliwości, może jej lęk spacerowy minie, nie opowie co przeżyła. Ale może być tak, że na spacerach pozostanie już taka spięta i czujna, dlatego świetnie że jest teraz w domu z ogrodem, zawsze to jej troszkę stresu oszczędza bo można wypuścić do ogrodu, w którym sie czuje dobrze i bezpiecznie. W domu bez ogrodu stres by przeżywała częściej bo za kazdym razem wyjście z domu to byłby spacer na obcym terenie. Trzymam za wsa kciuki i za kochający domek dla Lenki A książka warta uwagi czytam ją trochę z ciekawości trochę z przekory takiej twórczej, nie wiem czy zastosuję, ale.... Sporo jest na temat kolorów, roslin, kamieni i ich symboliki, co chronia kiedy itd.... Kupiłam ją na dogowym bazarku jest autorstwa Alli Chrzanowskiej. Warto na dogowe bazarki zaglądać, bo maja tam różne nieraz oryginalne rzeczy, teraz jest też chyba 5 jak będziesz chciała to mogę Ci linki podesłać, no i bezcenne są nasze bazarkowe rozmowy czasami to dla nich się zagląda i mozna sie przy okazji czegoś interesujacego dowiedzieć -
Myślę kciuki trzymam, żeby to dla Sary były magiczne święta
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
_Dunaj_ replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Działa, działa :) a co u Lenki jak malutka daje sobie radę ? -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
_Dunaj_ replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Lucki wyglada świetnie jest radosny, pełen życia, widać, że mu dobrze, życzę wielu radości z obcowania z dogiem i czekam na nowe wieści. Pozdrowienia dla wszystkich -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
_Dunaj_ replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img42.imageshack.us/img42/5025/p8280043.jpg[/IMG] -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
_Dunaj_ replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Pokażę swoje stado mam jednego doga z adopcji też czarnego i drugiego w typie doga przygarnietego i kundelka podrzutak tylko haski nabyty drogą kupna [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/6568/pb010291.jpg[/IMG] -
dog niemiecki Lucky szczęsliwie w nowym domu!
_Dunaj_ replied to tu_ania_tu's topic in Już w nowym domu
Widać, że jest szcęśliwy, a jaki zapatrzony w swego Pana i kumpla, sielanka -
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
_Dunaj_ replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszy efekt wspólnego czytania "Magii ochronnej" znaczy ja czytałam, a one leżały koło mnie i teraz śpią ułożone w symbol Tai Chi :) [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/4707/p8280050v.jpg[/IMG] -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
_Dunaj_ replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki -
Chora i porzucona spanielka już w wyśnionym DS :)
_Dunaj_ replied to elik's topic in Już w nowym domu
Też mocno trzymam kciuki -
Zapowiada sie obiecująco, skoro Pani planuje kilka dni wolnego by poświęcić je dla Sary
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
_Dunaj_ replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
ciąg dalszy.............. -
Śliczna sunia
-
Też czekam na wieści
-
Zawsze mówię m oże bo serce tak a rozum nie no i własne stadko też wymaga finansów i opieki, dlatego jest hamulec
-
I tu serce walczy z rozumem, ja chyba do tymczasu jeszcze nie dorosłam, choć mam 40 lat + vat :)
-
Charty na tymczasie u Eden - Lenka i Lucky znalazły dom.
_Dunaj_ replied to aisai's topic in Już w nowym domu
Najamniejsza zakała mieszaniec terira z jamnikiem był w domu. A reszta cóż mają 1,5 ha łaki na którą najpierw wypuszczam, a potem spacer i Gerald ten błękitny w typie doga ideał bardzo się pilnuje nawet bez smyczy, hasior Bugi jak to hasior bywa różnie, a wariatuńcio Tosiek 1,5 roczny dog niemiecki różnie bywa, więc czasem biegają luzem przywoływane słowem lub gwizdkiem albo 2 na szmyczy a jeden luzem, no i mają ok. 3 tys. m ogrodzonego terenu st ad nie narzekają na brak ruchu albo mozliwości. Prywatnie takie stado jest jeszcze do opanowania :) -
Taką sytuację przeżyłam jadąc po naszego Tosia. Nie będę teraz wydawała opinii typu nieodpowiedzianlość itp... Tosiu pojawił się w rodzinie kochającej psy a dogi ponad wszystko, ale był w tzw, nieplanowanym miocie. No wpadka i mogli Ci ludzie kombinować lewe dokumenty jak niestety dzieje się w psiej barnży albo jak pseudohodowcy za mniejszą ceną sprzedać, oni szukali dobrych domów a to też trudne. W naszym przypadku zadecydowały psy. Pojechały 2 obce osoby zapewniające, że z miłoości i dla dobra chcą wziąć psa. Miszkające prawie 400 km dalej i co suka 9-letnia nieufna po przejściach podchodzi po ok. 15 min. i się przytula, druga agresywna pakuje się na kolana i to przesądziło, że maluchowi będzie u nas dobrze no i jeszcze pożegnanie Keja Matka Tośka podchodzi patrzy prosto w oczy i liże mnie po ręku jakby prosiła opiekuj się dobrze moim dzieckiem, tego nie zapomnę do końca życia nawet teraz mam łzy w oczach, to tak jakbym przejęła jej obowiązkmi macieżyńskie