rudakacha
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rudakacha
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
rudakacha replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Chyba wolałabym końskie kupy...;) A w tle to chyba Teodor. -
Wpłaciłam na kontro za obroże 30 pln.
-
Rozumiem, że akcja przeciw kleszczom ma priorytet;) jajcarnia potem...Postaram się coś dorzucić.
-
Karma kupiona:) a co do psiaka to do trzech razy sztuka... oby łazęga się znalazł.
-
Kupię suchą karmę ale dopiero pod koniec miesiąca:(
-
Jak już będą znane koszta zabiegów to dajcie znać:)
-
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
rudakacha replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Sabina, masz w sobie tyle bezwarunkowej miłości, że wielu marzy o tym, byś ich też adoptowała;) -
Kupowałam dla Ani karmę to mogę tym razem "kupić" część kastracji;)
-
[Słupsk] Zybi 7-letni amstaff z zaćmą ma szanse widzieć !!!
rudakacha replied to Aneta_M's topic in Już w nowym domu
Byłam na bazarku ale nie znalazłam nic dla siebie. Poproszę o numer konta to coś wpłacę bo ujął mnie Zibi (czyśby Boniek...;)) swoim nakrapianym pycholem...:) -
Czy TO z boku powyginane to antena TV;)?
-
No to poszła moja stała :)
-
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
rudakacha replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Zastanawiałam się właśnie jak Czarek radzi sobie na śliskiej nawierzchni? Czy te jego łapiny podołają śliskości? Rzeczywiście, tylko tak dalej Czarusiu! -
Czy deklaracje wpłacać na to samo konto?
-
AST Fart z przytuliska-już we własnym domku.
rudakacha replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Boże! jaki on podobny do mojej [*] Sawki, I to ciemne ucho...! -
Ślepy szczeniaczek w schronisku - widzi i ma dom
rudakacha replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Cudna wiadomość! Tak się cieszę, że mu się poszczęściło:) -
Ślepy szczeniaczek w schronisku - widzi i ma dom
rudakacha replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Trochę czasu już minęło... czy wiadomo co u psiaka? -
Staruszek Romuś spełnił swoje marzenie i znalazł dom u Margoth137!
rudakacha replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
No, Piękny Roman w płaszczu wymiata! -
I to się nazywa rzetelna relacja na wątku;) Cieszę się, że więcej osób się zainteresowało a przede wszystkim udostępnieniem konta do wpłat. Napisz może, którą karmę psiaki chętniej jedzą.
-
NIE ma na hotel! Pomóż Krawcowi utrzymać się w hotelu!
rudakacha replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Podrzucam! -
Coś mi nie pasowało z tą ilością karmy...tj 18 kg karmy w batonie za ok. 70 zł.
-
A co sądzisz o batonach mięsnych? Znalazłam na stronie multikarmy 10 kg batonów za ok. 70 zł. Dostawa gratis. Może to kupić w przyszłym miesiącu?
-
[quote name='sharka']Nie znam osobiście nikogo ze schroniska, na FB jest jak mi się wydaje grupa wolontariuszy: [URL]https://www.facebook.com/pages/Schronisko-dla-Bezdomnych-Zwierząt-w-Poznaniu/128925467309116?fref=ts[/URL], na FB jest zorientowana dziewczyna pod nazwą: [B][COLOR=#89919C][B][URL="https://www.facebook.com/sosdla.schroniskogaj?hc_location=timeline"]Sos Dla Pomagamy Schroniskom[/URL][/B][/COLOR][/B][/QUOTE] Napisałam do SOS dla ... i pozwolę sobie zacytować odpowiedź: [U]Nie jestem zarejestrowana na dogomanii.. i totalnie nie znam Mundka.. Bo bardzo rzadko współpracuję z Poznaniem...[/U] czyli znowu jesteśmy w czarnej doopie... Może znajdzie się w końcu ktoś, kto poważnie potraktuje sprawę Mundka bo z jedną niepoważną osobą już mieliśmy do czynienia...:shake:
-
"...w tym czasie znalazl sie ds,ktory bardzo chcial Mundka,nawet chcieli sami po niego przyjechac,ale Paulina napisala,ze Mundek zostaje u niej,to przykre,ze to sie tak skonczylo:-(..." co za nieodpowiedzialna i po prostu głupa baba! Tacy ludzie nie powinny mieć nawet pluszowego misia! Spróbuję popytać na facebooku ale niezbyt ogarniam to medium:oops:.
-
Nie ma sprawy:) Jeśli mogę pomóc to czemu nie? Sama mam w domy trzy kocie znajdy więc osiągnęłam pewien poziom empatii;) Nie jestem niestety mobilna i nie mam pojęcia jak można by podesłać paczkę. Przesyłki pocztowe czy kurierskie to rzeczywiści kupa kasy. Te pieniądze byłoby lepiej przeznaczyć na jedzenie czy obroże. Poszperam w necie, może na coś trafię sensownego. Pzdr.