-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Ach,jaki ten Kolnek wreszcie spokojny i bezpieczny...Właśnie te zdjęcie,kochana cioteczko pokazują wszystko....pokazują to,co Wasz domek robi,aby temu kochanemu maluszkowi zapewnić taki "raj na ziemi" -
Informacje na maila są podane do osoby,u której wykupiłam pakiet na mój nick,więc proszę o info tutaj lub na pw...
-
[quote name='Zofija']pomyślę nad tekstem:)[/QUOTE] Mam zarezerwowany pakiet na 20 ogłoszeń.Chciałabym pomóc jakoś Smołce....Jeżeli w ten sposób mogę,to poproszę o takie dane: [B] [/B] [INDENT] [B]Do ogłoszeń potrzebuję [/B] * 5 zdjęć * informacji o psie : -imię -wiek -stosunek do psów , kotów , dzieci -miejscowość + województwo w którym psiak przebywa - czy ma szczepienia , odrobaczenie i kastrację / sterylizację - dane kontaktowe - tekst [I][U]Informacje te proszę przesyłać na maila : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , koniecznie w tytule wpisując nick z dogo [/U][/I] [/INDENT]
-
Krzyk cierpienia ... Tessa szczesliwa w swoim nowym domu !!!!
Bogusik replied to J_ulia's topic in Już w nowym domu
Też jestem ciekawa co u naszej Tessuni? -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
No,kochana cioteczko Koska!Wręcz się domagamy wiadomości o naszym Kolinku?! -
Heluś ma dom pełen miłości w Aleksandrowie Łódzkim :)
Bogusik replied to joanna83's topic in Już w nowym domu
[quote name='melina']A tu wszyscy wiedzą, że w piątek wiozę Helusia do Łodzi do jego nowego domku? własnego?;-))))[/QUOTE] No,kochana cioteczko,a napisz też coś więcej,bo chyba nie tylko ja taka ciekawska,jak domek,do którego pojedzie Heluś? -
Takie moje spostrzeżenia:Pies wydawany,powinien być po sterylce,chyba wiadomo dlaczego ale nie wiem jak by to się miało do wieku i stanu zdrowia Delmy?Powinnaś zasięgnąć info. bo może jest po a to istotne.O wizytę PA można by poprosić jakąś cioteczkę z Poznania a także za jakiś czas o drugą po adopcyjną.Ze smyczy nie spuszcza się psa i to bardzo długo,o tym przy każdej adopcji powtarza się setki razy bo ucieczek było nie mało.Odległość-pewnie że najlepiej było by gdzieś w pobliżu ale nie wyobrażam sobie w ogóle jakiegoś zwrotu psa do schronu bo to nie zabawka,która jak się znudzi czy przestanie podobać to można oddać!Dobrze,że Pani została zaproszona na Dogo może się odezwie.Możesz napisać jak Pani znalazła Delmę?Jeżeli ta osoba wie o niej to wszystko i była by zdecydowana to myślę,że dobrze zdaje sobie sprawę,że taki piesek wymaga należytej i troskliwej opieki!
-
[*] Bardzo,bardzo mi przykro...nie znajduję słów...
-
Dasz radę maluszku,nie jesteś sam,masz przy sobie wspaniałą opiekunkę Iwonkę...Nawet sobie nie wyobrażacie jak bardzo,bardzo mocno trzymam za Was kciuki...!
-
Więc cierpliwie czekamy,aby nie zapeszyć.Powodzenia w działaniach!
-
Jestem na zaproszenie Dogo07.Malutka, trzymaj się i walcz!Wierzę,że się uda bo choć byłaś najsłabsza z miotu to jednak właśnie ty przeżyłaś...nie po to,abyś teraz się poddała!
-
[quote name='brazowa1']do głowy mi nie przyszło,żeby pisac,gdzie spi,bo to wydało mi sie naturalne,że w budynku.Dopiero kosek mi uswiadomiła.Na pewno nigdy przeniesiona do budy nie bedzie,bo jest staruszką delikatna.[/QUOTE] Kochana cioteczko!Nie dziw się,że są i będą różne pytania,ale one są podyktowane troską o Delmę,więc to na pewno nic złego...?!
-
Maleńka Liwia już w domu stałym we Wrocławiu! dziękujemy
Bogusik replied to magenka1's topic in Już w nowym domu
Ach,kochane cioteczki!Jak dobrze,że już właściwie sprawy transportowe dograne.To tylko teraz czekać do piątku...!Dwa pieski będą wyrwane ze schronu...Tylko się cieszyć i dziękować osobom,które się w to zaangażowały!!! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Asiu!Kochana,zabiegana cioteczko,znajdź odrobinę czasu i zajrzyj do Deniska...?! -
Tekst bardzo dobry!Krótki,rzeczowy i wzbudzający zainteresowanie czytającego.Mam nadzieję,że przyniesie szczęście murzynkowi!
-
[quote name='brazowa1']Dziewczyny,rozmawiałysmy wczoraj z Kosek i, żebyscie nie zadreczały się,że Delma spi w budzie,w to zimno.Jest od samego początku w pawilonie,ma osobny boks.Na pewno,na 100% nie marznie.[/QUOTE] To nas trochę uspokoiłaś,że przynajmniej jest w pawilonie!Postaram się kupić Delmie jakieś jeszcze witaminy i może coś lepszego z karmy.
-
Też odwiedzam Murzynka.Rzeczywiście robi się co raz zimniej...a Murzynek nadal w schronie a Denisek w kojcu...eh!
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Asiu,mogłabyś jeszcze zająć się sprawą ogłoszenia Deniska w Metrze?Anulka w pos.1202 i 1203 dała namiary i zgodę martka1982. [B] [/B] [INDENT] Dostałam odpowiedź od martka1982 bardzo proszę,dziewczyny skontaktujcie się z Martą. [B] Odp: Prośba [/B] [INDENT] jasne, nie ma sprawy, zajmę się tym potrzebuję: tekstu do 400znaków łącznie ze spacjami i nr telefonu pełnych danych osoby, której oni wyślą fakturę i która opłaci ogłoszenie, czyli imię,nazwisko i pełen adres oraz jej numer telefonu zdjęcie określcie również dzień w jaki ma się ukazać ogłoszenie (w piątki jest drożej) jak tylko to dostanę wysyłam do nich, oni mi napiszą czy termin mają wolny i wtedy ja wam napiszę kiedy ukaże się ogłoszenie. może tak być? [/INDENT] [/INDENT] -
[quote name='KOSKA']Bogusiku, musisz wiedzieć, że schroniskowi weterynarze leczą zwierzęta w prosty sposób, dostępnymi środkami. My w naszym gdańskim Promyku za uprzejmością i zgodą weterynarza i kierownictwa wozimy ciężkie przypadki do lecznic poza schroniskowych na koszt zaprzyjaźnionej fundacji, ale często i za swoje własne środki zebrane wśród wolontariuszy. Aby zrobić badania krwi, prześwietlenie, aby obejrzał je specjalista chirurg czy okulista, by podał właściwe preparaty, których w schronisku nie ma, bo za drogie, albo nie są pierwszą potrzebą. Delmie na pewno przydałaby się taka wizyta u specjalisty. Jej wzrok jest tak wymowny, że aż wzrusza. Widać, ze sunia zrezygnowana.[/QUOTE] Jestem jak najbardziej za taką wizytą ale jeszcze bardziej za wyciągnięciem jej ze schronu nawet na dt dożywotnie jeżeli takie by się znalazło.Łatwiej jest mi się jakoś zadeklarować jak są na wątku wyszczególnione konkretne potrzeby....Tu sama nie wiem jak pomóc Delmie?
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
[quote name='asia-s'][B]DENISEK ma szanse na swoja strone w kalendarzu[/B], tutaj jest watek i zasady: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213526-KALENDARZ-METAMORFOZY-na-2012-głosujesz-wygrywasz-pomagasz-DO-20.10-do0.00[/URL] a tu z FB: [URL]http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=259440337426347&set=a.259438417426539.54734.167056143331434&type=3&theater[/URL], [B]klikajac na "lubie to[/B]" : cyt. "[B][SIZE=4]WYRÓŻNIONY ZOSTANIE TAKŻE Kandydat, który uzyska największą ilość (Lubie TO!) na fecebooku[/SIZE][/B] *Pies otrzyma tytuł [B]Psa roku z facebooka,[/B] a Jego właściciel otrzyma prezent niespodziankę[/QUOTE] Asiu,wielkie dzięki za dodanie Deniska do kalendarza!Oczywiście kliknęłam...i zachęcam wszystkie Deniskowe cioteczki! -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Jejku,jaka cisza u Deniska?!Cioteczki pewnie troszeczkę zaganiane...