-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Zmiana przepisów prawnych dotyczących przekazywania i adopcji psów po za granice Polski...To jest najbardziej potrzebne!!!
-
[quote name='AgaG']W[B]pisy na tym wątku pokazują jedno: MUSIMY DOMAGAC SIĘ OD SEJMU USTAWY ZAKAZUJĄCEJ PROCEDERU MASOWEGO WWOŻENIA PSÓW DO NIEMIEC, nie tylko z ze schronu w Mielcu, ale ze wszelkich schronisk, przytulisk w Polsce. Wszyscy, którzy pragną pomóc w akcji zbierania podpisów na ulicach i gdzie się da w Polsce, proszeni są o zgłaszanie swej woli w tej kwestii do mnie na mail.[/B] najlepiej, by byli to wolontariusze znani w swoich lokalnych środowiskach, obdarzeni zaufaniem społecznym, ale i innych zapraszam. Do inicjatywy ustawodawczej potrzeba duzo podpisów, ale już teraz (w przypadku jej opracowania) zapytalibyśmy kandydatów do sejmu i senatu, jak by podpisywali.. [B]jeśli niemieckie fundacje mają tyle pieniędzy, to niech sponsorują sterylki i kastracje w Polsce nie tylko w schronach ale i na polskich wsiach, bo tu jest źródło bezdomności..trzeba też poprawiacć warunki bytowe zwierząt w polskich schroniskach [/B][/QUOTE] Proszę mnie również zapisać Bogumiła Gurowietz.Jestem zszokowana i jednocześnie oburzona wypowiedziami co niektórych osób wręcz nienawidzących nas dogomaniaków!I za co to? Za chęć niesienia pomocy tym skrzywdzonym przez los zwierzakom....!!!Mam tylko takie obawy...Jeżeli zakaz będzie dotyczył tylko Niemiec,to czy nie znajdą innej drogi przerzutu?A myślę,że tak bo proceder działa już od jakiegoś czasu i ma niestety swoje"macki"...Obym się tylko myliła...!!!
-
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
Bogusik replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
No właśnie...jeszcze jak pusto! -
Zakołtuniony, kulejący biały piesek KOLA w nowym domu! !!
Bogusik replied to xmartix's topic in Już w nowym domu
Też zapisuję malucha! -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Bogusik replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Brunonek jak widać,rozrabia na całego!!! -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
Bogusik replied to nescca's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe wiadomości!Jurandziku-Beziku będziesz miał cudowny i kochający domek!Dobrze,że są jeszcze tacy ludzie jak ci Państwo o wielkich sercach! -
Miks sznupka po wypadku.Zdrowa. Ma swój dom.
Bogusik replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Moniko!Jestem pełna podziwu dla Ciebie,że tak wspaniale opiekujesz się Mufinką!A Twój Dropsik...obrażony bo obrażony...ale prześliczny! -
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
Bogusik replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
A jaką zadowoloną morduchnę ma ten nasz kierownik-Brunonek?! -
Zapisuję kudłaczka.Jest śliczny!
-
[quote name='majowa']jak patrze na morduchnę Cezarka to mi sie łezka w oku kręci, tyle przeszedł i cierpliwości każdy może mu zazdroscic[/QUOTE] Tak to szczera prawda!To istny anioł...cierpliwości i spokoju!Kochany Cezarek!