Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Zmiana przepisów prawnych dotyczących przekazywania i adopcji psów po za granice Polski...To jest najbardziej potrzebne!!!
  2. [quote name='AgaG']W[B]pisy na tym wątku pokazują jedno: MUSIMY DOMAGAC SIĘ OD SEJMU USTAWY ZAKAZUJĄCEJ PROCEDERU MASOWEGO WWOŻENIA PSÓW DO NIEMIEC, nie tylko z ze schronu w Mielcu, ale ze wszelkich schronisk, przytulisk w Polsce. Wszyscy, którzy pragną pomóc w akcji zbierania podpisów na ulicach i gdzie się da w Polsce, proszeni są o zgłaszanie swej woli w tej kwestii do mnie na mail.[/B] najlepiej, by byli to wolontariusze znani w swoich lokalnych środowiskach, obdarzeni zaufaniem społecznym, ale i innych zapraszam. Do inicjatywy ustawodawczej potrzeba duzo podpisów, ale już teraz (w przypadku jej opracowania) zapytalibyśmy kandydatów do sejmu i senatu, jak by podpisywali.. [B]jeśli niemieckie fundacje mają tyle pieniędzy, to niech sponsorują sterylki i kastracje w Polsce nie tylko w schronach ale i na polskich wsiach, bo tu jest źródło bezdomności..trzeba też poprawiacć warunki bytowe zwierząt w polskich schroniskach [/B][/QUOTE] Proszę mnie również zapisać Bogumiła Gurowietz.Jestem zszokowana i jednocześnie oburzona wypowiedziami co niektórych osób wręcz nienawidzących nas dogomaniaków!I za co to? Za chęć niesienia pomocy tym skrzywdzonym przez los zwierzakom....!!!Mam tylko takie obawy...Jeżeli zakaz będzie dotyczył tylko Niemiec,to czy nie znajdą innej drogi przerzutu?A myślę,że tak bo proceder działa już od jakiegoś czasu i ma niestety swoje"macki"...Obym się tylko myliła...!!!
  3. Miło widzieć Leneczkę na posłanku w nowym domku!
  4. Lili!Ty to umiesz tymi wspaniałymi zdjęciami powalać ludzi...Rozbrajające i tyle!!!
  5. No właśnie,co tam u Szagusia? Taka cisza...
  6. Pięknie dziękujemy za piękne fotki Rokiego!Pycholek kochany!
  7. Fajnie,że domek sprawdzony i jest ok!Kapselku!Jeszcze tylko transporcik i już będziesz w ciepłym domku...Trzymam kciuki aby to nastąpiło jak najszybciej!
  8. Ja też zaglądam do Duszka z nadzieją na dobre wiadomości o jego zdrowiu...?!
  9. Zaglądając na wątek Bertusia,bardzo się bałam by właśnie nie przeczytac takiej wiadomości...Tak mi tego maleństwa szkoda...Coś okropnego...Halbinko!Wszyscy wiemy,że robiłas wszystko co w Twojej mocy by malucha uratować...Trzymaj się cioteczko...!
  10. No właśnie!Nie ma żadnych wiadomości o maluszku...
  11. Wspaniałe wiadomości!Jurandziku-Beziku będziesz miał cudowny i kochający domek!Dobrze,że są jeszcze tacy ludzie jak ci Państwo o wielkich sercach!
  12. Moniko!Jestem pełna podziwu dla Ciebie,że tak wspaniale opiekujesz się Mufinką!A Twój Dropsik...obrażony bo obrażony...ale prześliczny!
  13. Z jednej strony:serce się raduje oglądając Leneczkę taką śliczniutką i zdrowiutką...a z drugiej strony:smutno,że maluszek jest taki chory...eh
  14. Zapisuję kudłaczka.Jest śliczny!
  15. [quote name='majowa']jak patrze na morduchnę Cezarka to mi sie łezka w oku kręci, tyle przeszedł i cierpliwości każdy może mu zazdroscic[/QUOTE] Tak to szczera prawda!To istny anioł...cierpliwości i spokoju!Kochany Cezarek!
  16. O Boże!Jakie smutne wiadomości o maluszku!Walcz maleństwo...bo przecież tyle cioteczek trzyma za Ciebie kciuki!!!
  17. [quote name='Dada M']Chwilowa cisza na wątku, bo telefonicznie i na pw ustalamy szczegóły. Dam jutro znać, jak wygląda sytuacja.[/QUOTE] OK!Dzięki za odpowiedź...Czekamy na jutrzejsze wiadomości.
  18. Ojejku!A tu co taka martwa cisza???Co z Szagusiem?Czy ktoś coś wie...?
  19. Jestem i ja u tego ślicznego czarnuszka!Fajnie,Anulka,że chcesz zabrać Szagusia do siebie.Też wspomogę malucha jakimś groszem jak poustalacie co i jak!
  20. No właśnie,i nadal nie ma żadnych wiadomości...Też mnie zmartwiły te złe wyniki...
  21. Fotki cudowne!Duszek nie do poznania!Nabieraj sił maluszku!!!
×
×
  • Create New...