Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. [quote name='Basia1968']Milka potrzebuje pomocy i wklejam gdzie się da - tam gdzie jest dużo ludzi. Bez względu na to czy kogos lubię czy nie lubię - tutaj na dogo szukam pomocy dla psów - nie szukam sponsoringu. Kłótnie trzeba odstawic na niższe półki, dla mnie ważny jest los tej suczki.[/QUOTE] Dobrze wiesz gdzie zakłada się watki dla psów potrzebujących pomocy na dogo...A resztę pozostawię bez komentarza...
  2. Czego oczekujesz wstawiając tu zdjęcia następnego psiaka?Szukasz następnego sponsoringu po tym co tu napisałaś?!Może jasno napiszesz o co ci właściwie chodzi?
  3. [quote name='Basia1968']Przepraszam za zbyt ostre słowa. Czasami pewne sytuacje mnie przerastają. Nie mialam dostępu do internetu przez weekend więc nie mogłam niczego napisać. [B]Dziekuję Leili52 za pomoc i Pani Kamili, z którą rozmawałam w piątek i dzisiaj. [/B] [B]Bardzo szybka akcja i ogromna pomoc dla tego biedaka. Termin i miejsce odbioru juz uzgodnine. [/B][/QUOTE]Ktoś Ktoś i coś,wreszcie sprowadziło Ciebie na "ziemię"?!Pomyśl dwa razy,za nim napiszesz....to czyta cały świat...więc się po prostu na przyszłość zastanów...Ja nie należę do osób,które biją pianę,dlatego też,moja wypowiedź, ma taką a nie inna formę,choć niejednokrotnie za moje myśli na pewno by mnie zbanowano...ale na szczęście to tylko moje myśli...
  4. U Kamusi,same super wiadomości...aż się serducho cieszy!Oby tak dalej...!
  5. [quote name='Pies Wolny']Nie to niemożliwe :shake: a gdzie ja wdepnąłem ?????? , ale element :crazyeye:[/QUOTE] W tym wypadku,zgadzam się z Tobą w 100%...
  6. [quote name='Anula']Ja myślę,że jednak na spokojnie poczekajmy na te dwa tygodni od adopcji i wtedy można zmienić.Ja też czekam z propozycją BDT tak na wszelki wypadek.[/QUOTE] Ja też jestem tego samego zdania,tym bardziej,że jest to napisane w umowie, choć myślę,że to tylko formalność.Obie się chyba w tym temacie zgadzamy,że państwo nie należą do ludzi,którzy się tak łatwo poddają.Wręcz przeciwnie,starają się sprostać nowemu wyzwaniu i stają na głowie, aby wraz z Li,tworzyli jedną,wspaniałą rodzinę!Jeżeli do tej pory nie było jakiś "drastycznych"humorów ze strony Li...to będzie dobrze!
  7. Też odwiedzam Kolinka i widzę,że chłopak robi ciągle postępy.Zrób mu KOSKA porządne zdjęcia i trzeba ruszać z ogłoszeniami.Miejmy nadzieję,że znajdzie się ktoś,kto pokocha Kolinka całym sercem!
  8. Liwia ma swój charakterek!Okazuje swoje niezadowolenie robiąc takie "groźne" oczy,a jak nie wystarczy to pokazuje zębole,tym samym mówiąc:..nie ruszaj mnie bo sobie tego nie życzę!Mnie zaakceptowała po dwóch dniach.Sama zaczęła podchodzić,merdać ogonkiem i prosić o głaski.Tak więc mam nadzieję,że tak samo będzie z państwem w jej nowym domku.Tak jak napisała Anula najważniejsze jest to,że państwo na nią nie "napadli"od progu,bo wtedy nawet nie chcę myśleć co by było!Zobaczymy jakie będą dzisiejsze wiadomości...mam nadzieję,że pomyślne!
  9. Kochane cioteczki,mam nadzieję,że nie weźmiecie mi tego za złe,że takie "wynalezione"info tu wkleiłam?Tak pomyślałam,że taki specjalista i nie tak daleko od Was to może się przyda...Ale to w gruncie rzeczy wątek Czarusia,więc jak coś nie tak to sorry.
  10. Cioteczki,natknęłam się na jednym z wątków na taką informację.Może macie kogoś,kto mógłby z tego skorzystać? [B] [/B] [INDENT] [CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Uwaga!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER] W dniach 10-11.12.2011r. w Szczecinku (woj zachodniopomorskie) odbędą się warsztaty okulistyczne dla lekarzy weterynarii. Osobą prowadzącą będzie [B]doc. Kiełbowicz[/B]. W związku z czym jest możliwość przeprowadzenia nieodpłatnych zabiegów okulistycznych. Poszukujemy psów ew. kotów wymagających specjalistycznej pomocy. Liczba zakwalifikowanych pacjentów jest ograniczona. Samej kwalifikacji do zabiegu będzie dokonywał doc. Kiełbowicz. Dlatego też jeśli ktoś z was jest właścicielem zwierzaka lub zna bidę z dogo wymagającą pomocy i chciałby z niej skorzystać proszę o kontakt pod adresem e-mail: [CENTER][EMAIL="[email protected]"][SIZE=5][COLOR=darkorange][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER] Ważne: - w e-mailu proszę przesyłać zdjęcia oczu ([B]dobrej jakości[/B]) wraz z historią choroby i namiarami na opiekuna/właściciela - to jest wymogiem wstępnej kwalifikacji, - tak jak wspomniałam, jeśli pies zostanie zakwalifikowany do zabiegu, będzie on wykonany bezpłatnie bez żadnych dodatkowych kosztów, jedynym warunkiem jest dowiezienie pacjenta do Szczecinka i zgoda na wykonanie zabiegu - na zgłoszenia czekamy do poniedziałku - jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany przez doc. Kiełbowicza, opiekun zostanie o tym powiadomiony Ja na dogo będę w niedzielę wieczorem, dlatego też podałam e-mail do kontaktu z organizatorem czyli [COLOR=seagreen]lek.wet. Karoliną Brach - specjalistą chorób psów i kotów[/COLOR]. Na podany adres proszę przesyłać konkrety, czyli zdjęcia i wspomniane historie choroby. Prosimy też o wyrozumiałości ze względu na iż pacjenci poszukiwani są również poza doga i nie każdy pies może zostać zakwalifikowany - choć chcieli byśmy pomóc wszystkim. [/INDENT]
  11. Super,że już po operacji i wszystko ok.Zdrowiej nam maluszku!
  12. Jest na prawdę bardzo ładny, a na spacerkach to dopiero widać,jak się pycholek raduje...!Fotki super!
  13. Trzeba przyznać,że walka z gronkowcem jest na prawdę trudna.Miejmy nadzieję,że tym razem uda się go jakoś skutecznie "uśpić".
  14. Cieszę się bardzo z tak fantastycznych wiadomości!Florcio będzie miał wspaniały domek,a zresztą czy ktoś w to wątpił?Bo ja nie...!
  15. [quote name='Javena']"Pieniązki" (czyt.drobiazgi ) wysyłać na konto fundacji?[/QUOTE] Nr.konta jest jak "byk "w pierwszym poście.Może to i " drobiazgi" według Ciebie...ale kropla do kropli...i może się uzbierać nawet cały dzban...!Czego Kamię,życzę z całego serca.
  16. Co do imienia,moja propozycycja to: Foksi albo Lake.
  17. [quote name='kora78']dziekuje slicznie :) tylko nie wiem, jak go w 1 post wstawic? poprostu kopiuj-wklej? jutro bede w schronie, pytac sie o cos konkretnego?[/QUOTE] Jak możesz to zapytaj o ten wymaz.Uważam,że jest to bardzo ważne przy skórnych zmianach,tym bardziej,że szukamy mu jakiegoś dt/dż
  18. Dzisiaj,poszedł przelew 40zł dla Kamy na konto fundacji.Czekam też niecierpliwie na wiadomości o jej zdrowiu!Trzymam za sunieczkę kciuki!
  19. Zgadzam sie z Wami kochane cioteczki w 100%.Skoro do tej pory nie było żadnego odzewu to jest coś nie tak i to nie z naszym Deniskiem tylko z trescią i jego zdjęciami.Jeżeli ktoś może się tym zająć to będzie super!Przykro mi, ale ja niestety nie potrafię...
  20. No to tylko musimy teraz trzymać kciuki,za jutrzejszą wizytę!Jak wszystko dobrze pójdzie,to nasz Florciu będzie miał swój domek...!
  21. Oby tylko Kamusia była na tyle silna i to wszystko wytrzymała bo czeka ją bardzo skomplikowana operacja/je.Reszta,to już w gestii " dobrych serduszek",kochanych cioteczek!Będzie dobrze bo musi!
  22. Zapisuję sobie Florka.On jest na prawdę śliczny...
  23. Zapisuję sobie śliczności...
  24. Tak cicho,po cichutku to ja też mam małego pietra przed jutrzejszą wyprawą do nowego domku, bo jadę razem z nimi.Ale widzę też,jak ona się zmienia z dnia na dzień,w pozytywnym tego słowa znaczeniu.Nabiera większego zaufania do otoczenia a o to właśnie chodzi.Tak więc jutro wszystko się okaże, bo to ważny dzień dla Liwii i nowego domku.Trzymajcie więc jutro mocno kciuki!
  25. [quote name='Guliwer89']Wiesz że to bardzo dużo ;) Szczególnie dla nas pierwszy psiak, pierwszy wątek, Wszystkim dziękuje naprewdę wasza obecność jest dla nas czymś super ważnym ;)[/QUOTE] To dzięki Wam sunieczka nie leży nadal przy drodze i już tak nie cierpi więc teraz może być tylko lepiej.Trzeba będzie zrobić FB i banerek..Czy ktoś potrafi?Jak nie to zapytam cioteczki,które to robią.Na pierwszej stronie dobrze by było umieszczać to co obecnie jest potrzebne aby nie szukać po całym wątku.Prześlę 40zł na leczenie Kamy.
×
×
  • Create New...