Gryf na niebieskim forum ktoś opisywał jak uzyskiwał pozwolenie na pitka. Poszedł do urzędu gminy, zapłacił, przyszli, zobaczyli, że jest kojec, jest płot. Ok.
Chociaż wcale nie musiał zgłaszać, bo pit bull jako rasa jest nie uznana, więc brakiem papierów jakim jest brak rodowodu nie udowodnisz rasy.
Na upartego można tak zrobić z każdym innym, nie mam rodowodu - to kundel.
Swoją drogą kolejny pitek pogryzł dziecko w Szczecinie, pies trzymany w piwnicy, nie szczepiony. :(