1. Dwa psy: mieszaniec huskiego i bulterier. Jeden szary, drugi bialy. Pierwszy przyjaźnie nastawiony do ludzi i psów. Z drugim bywa różnie jeśli chodzi o psy, natomiast wieczorami bywa bardziej czujna nawet do ludzi.
2. Mieszkam niedaleko centrum Wrocławia i psa zabieram do pobliskich parków lub jeżdżę z nimi w odległejsze miejsca, za miasto.
3. Lubimy dzikie tereny, zarośnięte ugory, laski. Im mniej ludzi tym lepiej.
4. Nie, mam psa, który samym wyglądem odstrasza. Jednak coraz częściej myślę o gazie.
5. O różnych porach, w tygodniu zdaża się, że i późno wieczorem, po ciemku. Czasem chodzę z kimś na spacery, ale to raczej w ciepłym okresie.
6. Nie. Na szczęście.