[quote name='Ginn']Tak ogłoszeń, ogłoszeń i ogłoszeń. Znów poszło po 130 ogłoszeń na Filipa i Tarę - zero reakcji. Bardzo dziękuję za pytanie.[/QUOTE]
Jestem kompletna kretynka jeśli chodzi o takie sprawy. Ale obiecałam sobie, że przysiądę i się nauczę. Na razie mogę tylko obiecać rozgłaszanie ustno-mailowe;), jeśli będziesz potrzebowała jakiejś innej pomocy, transportu, bazarków, lub po prostu będziesz miała ochotę wypić kawę w miłym towarzystwie;) to daj znać.