Jump to content
Dogomania

Incia

Members
  • Posts

    6281
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Incia

  1. Tez chyba nie zasnę...Kochane, kasy u mnie w tej chwili nie ma, ale konto owszem. Czas i chęci również. To awansuje się na księgową, jeśli żadna z Was nie ma nic przeciwko...
  2. Co u Lusi? Jak się laleczka czuje???
  3. [quote name='ewa gonzales'][IMG]http://www.e-gify.com/gify/1996.gif[/IMG]:modla::modla::modla::modla::thumbs::thumbs:sciskamy z calunich sil! ciotenki musze wam cos oznajmic[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1992.gif[/IMG]:multi::multi::multi:otoz niedawno cioteczka Incia:multi::loveu::loveu::loveu::loveu:kiupila na moim bazareczku jajuszko dla diablateczka:loveu::loveu::loveu:kupila i dalej na nastepny bazarek przekazala[IMG]http://www.e-gify.com/gify/1995.gif[/IMG]ciociu Inciu stokroc dziekujemyyyyyyyyyyyyyy - otoz wczoraj wieczorem na bazarus z jajuszkiem , ktory zrobilam dla Kesunia z Dzierzoniowa - przyszla Czarodziejka czyli ciotenka Ukryty Smok [IMG]http://www.e-gify.com/gify/1995.gif[/IMG]i kupila jajuszko za 200zl![IMG]http://www.e-gify.com/gify/1996.gif[/IMG]juhuuuuuuuuuuuuuuuuuu wiec ciotenki Incia i Ukryty Smok - uratowaly zycie temu biedaczkowi uroczemu , bo terz bedzie latwiej szukac dt ! Dziekuje dziekuje postokroccccccccccccccc[/QUOTE] Ale faaaaajnie:multi:widziałam że to jajeczko nie dla mnie przeznaczone...
  4. Im więcej fantów, tym lepiej:lol: ja tylko Roszpunkę muszę poprosić o wykonanie zdjęć:lol:
  5. Celiny koło Bodzentyna, jeśli pytasz o Ginn.
  6. Mam sporo fantów, możemy zrobić też bazarek.
  7. Czy Pakunek przetestował był nową zabaweczkę?:lol:
  8. Nie pomogę w namierzaniu psiaka, bo ledwo żyję. Jak sie wykuruję to służę samochodem, a po 1.10 jakąś sumką. Trzymajcie się dziewczyny!
  9. Jak się ma najpiękniejszy boksio?
  10. Uściski dla Ślicznej! Czy coś się może zmieniło, ktoś o Nią pytał?
  11. [B]POST ROZLICZENIOWY[/B] [COLOR=blue][I]WPŁYWY[/I][/COLOR] [B] 21,09.2011[/B] 20,00 - [COLOR=darkred]hlidka[/COLOR] - bazarek (cegiełki):lol: 2,50 - [COLOR=darkred] p. Iwona z Kielc[/COLOR] - bazarek (cegiełki):lol: [B]30,09,2011[/B] 50,00 -[COLOR=darkred] zachary[/COLOR] - bazarek:lol: [B]03,10,2011[/B] 6,00 - [COLOR=darkred]_Aga_ [/COLOR]- bazarek (cegiełki):lol: 5,00 -[COLOR=darkred] Mała Gosia z Kielc poniekąd;)[/COLOR]:lol: [B]19,10,2011[/B] 164,00 - bazarek [COLOR=darkred]ewy gonzales [B][COLOR=black]25,10,2011[/COLOR][/B] [COLOR=black]12,00 [/COLOR]- Pliszka -[COLOR=black]bazarek[/COLOR] ewy gonzales [COLOR=black][COLOR=blue][I]WYDATKI:[/I][/COLOR] 60,00 - Sedalin w żelu 10 ml (paragony do wglądu) [U][B]STAN KONTA 25,10,2011 WYNOSI 199,50[/B][/U] [/COLOR][/COLOR]
  12. Oj, ja też jestem tego ciekawa! Powiedz Pakunkowi, że mam dla Niego prezent:lol: Aż mi się micha cieszy na myśl, jak On się z tego ucieszy:lol:
  13. Ciocia Incia zrujnowała się na naprawę komputera, ale nareszcie może Pakunkowe fotki obejrzeć! Śliczny terierek z Pakunka:loveu:
  14. Dwa miesiące temu sterylizowana była moja suńka, 2 dni po operacji chciała zjeść pewnego jorusia, bo za długo Ją wąchał;) U Suzanki też tak pięknie pójdzie!
  15. Jak wiele ta dziewczyna będzie musiała jeszcze znieść? To się w głowie nie mieści.
  16. Potrzebny Jej czas, mnie się też półdzikie psisko trafiło, i jakoś dałyśmy sobie radę.
  17. Poranne całuski dla Cezarka!
  18. Całuski dla Suzanki!:lol:
  19. Witam się z Czarnulką i trzymam kciuki!
  20. Znajdzie się dla Ciebie domek, najlepszy z najlepszych...
  21. Dzień dobry Jurandzie:lol:
  22. Dzień dobry mój piękny Królewiczu:loveu:
×
×
  • Create New...