Jump to content
Dogomania

Incia

Members
  • Posts

    6281
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Incia

  1. [quote name='Ginn']Tak ogłoszeń, ogłoszeń i ogłoszeń. Znów poszło po 130 ogłoszeń na Filipa i Tarę - zero reakcji. Bardzo dziękuję za pytanie.[/QUOTE] Jestem kompletna kretynka jeśli chodzi o takie sprawy. Ale obiecałam sobie, że przysiądę i się nauczę. Na razie mogę tylko obiecać rozgłaszanie ustno-mailowe;), jeśli będziesz potrzebowała jakiejś innej pomocy, transportu, bazarków, lub po prostu będziesz miała ochotę wypić kawę w miłym towarzystwie;) to daj znać.
  2. Śliczna suczka, pewnie bardzo wystraszona. Potrzebujesz czegoś dla niej lub dla innych?
  3. Pozdrowienia i mizianie dla Diablątka!
  4. Łatwiej zmienić ustawę niż mentalność ludzką...
  5. Zapraszam, w niedzielę i w poniedziałek, bo potem znów urlop:evil_lol:
  6. Dobrej nocki Cezarku:iloveyou:
  7. [quote name='Ginn']Dziś jadąc koło Wzdołu Rządowego zobaczyłam watachę psów małych i dużych goniących to stworzenie ze zdjęć wyżej. Była prawie nieprzytomna ze strachu, głodu i zmęczenia. Ledwo udało się mi ją złapać. Jeszcze ma cieczkę - dobrze, że moje psy wykastrowane. Zrobiłam tylko dwa zdjęcia aby jej nie stresować.[/QUOTE] A jak się miewa to słodkie stworzonko? Bo Tara to już na pewno dużo lepiej:lol:
  8. [quote name='PaSja Hera']Dobre,to ja chcialabym zobaczyc Incie w pozycji "schylajacej sie".No normalnie humorek poprawiony mam:)[/QUOTE] Kasia, Ty łobuzie!:lol:
  9. Kiedy to dziecko przyjeżdża? Bom bardzo Jej ciekawa:lol:
  10. [quote name='Roszpunka']O Ty!!!!!!!! Spotkamy się :mad:[/QUOTE] I tak Cię kocham:iloveyou:
  11. A co tu dziś taka cisza, hęęę???
  12. [quote name='tayga']Roszpunka go podsadzi :)[/QUOTE] O z pewością, bo Roszpunka to wredota straszna jest:diabloti:
  13. [quote name='PaSja Hera']Takze czekam z niecierpliwoscia!!!!!Przez chwile wyobrazilam sobie jak Pako gryzie Incie......Jak on w niej zakochany taki:):):)[/QUOTE] To po pierwsze:loveu: A po drugie to mój tyłek za wysoko, Pako nie sięgnie...:evil_lol:
  14. [quote name='Roszpunka']Dziś odwiedziny bez Pakunka - Inka nie lubi psich gości a kudłaczek nie z tych, co sobie pozwolą w kaszę dmuchać ;)[/QUOTE] Inka też sobie nie pozwoli!! Bitwa kurdupli by była:diabloti:
  15. Dzieńdoberek! Pakunku odwiedź mi szybko, mam coś dobrego dla Ciebie!:multi:
  16. Nie mogę się doczekać żeby Diobła strasznego zobaczyć:evil_lol:
  17. Tyle nieszczęścia na taka małą psią główkę...
  18. Jutro będzie[B] CAŁKIEM NOWY DZIEŃ...[/B] Dobrej nocki Cioteczki!
×
×
  • Create New...