-
Posts
6281 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Incia
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Incia, czy Zielony Kupacz od Wielkiego Sikacza jest obecnie wtulony w [B]Twoje piękne, młode ciało?[/QUOTE][/B] do kogo chciałaś napisać???? Teraz lezy na wyrku pod kocykiem i łypie na mnie pięknym okiem z egipskim makijażem:lol: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Polek nie jest polek, tylko Maksik. W życiu nie widziałam tak chudego szczeniaka:angryy: Na razie trudno mi cokolwiek więcej o Nim napisać, bo jest słaby, zmęczony i wystraszony, podkula bidak tego kikutka...Nie rzuca się na jedzenie, jest spokojny na razie, lubi się przytulać, ma ranki na ciałku od pcheł. Kupa brzydka, luźna, zielonkawa, robali nie stwierdzono póki co. Kocham Go:loveu: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mam właśnie na kolanach klonika Polci pci męskiej:lol: Postaram się do jutra o jakieś fotki. -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Przepiękna:loveu: -
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL]
-
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Incia replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
3 suczki PCHEŁKA, SZELKA, MISIA w swoich domach :)
Incia replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL]
- 1368 replies
-
- do adopcji
- matka i córka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Śliczna Frytka w typie skye terrier - już w swoim kochającym domku:)
Incia replied to ang's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL]
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
Incia replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
Incia replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
Herbusek....jeszcze tylko uzbieramy na kastracje i mały będzie miał dom.
Incia replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
Incia replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
Jestem Kika - ochroniarz Czterech Wspaniałych Muszkieterów :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
Nie jestem stara, nie jestem brzydka - jestem kochana i mam DOM :)
Incia replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...dz-22%21%21%21[/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Incia replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na nowy bazarek dla Fundacji Kastor! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232550-Efektowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-Fundacji-Kastor%21Zapraszamy-do-02-10-godz-22%21%21%21[/url] -
Husky'owate cudeńko juz w domku:) Ale dlug pozostal:( POMOCY !!!
Incia replied to divia_gg's topic in Już w nowym domu
[quote name='FLY']MyDogMySoul co u Was słychać?;)[/QUOTE] Też się zapytowuję;) Poleciało już 324 zł z rozliczonego bazarku na pokrycie długu Agata.