Jump to content
Dogomania

Kaaasia

Members
  • Posts

    3650
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kaaasia

  1. Prawdą jest, że dwa psy trochę się sobą zajmą ale potrafią też podwójnie narozrabiać :evil_lol:. Jest przy nich więcej pracy, a napewno wymagają lepszej organizacji czasu;). U mnie chłopaki bawią się razem ale Milo woli bawić się ze mną, więc ciągle przynosi szarpaki i wciska mi w rękę. Czasem jak pooglądam sobie szczeniaczki to myślę że fajnie mieć takiego gnojka ale na szczęście rozum mówi ZAPOMNIJ :diabloti:
  2. [quote name='magdabroy']A Opole (26-27 kwietnia) planujesz??[/QUOTE] Raczej nie. Dla mnie to strasznie daleko :roll:
  3. [quote name='qmu']och mistrzunio :loveu: [URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/603662_268131880019624_247025581_n.jpg[/URL] a po tym foto [URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1743502_268131843352961_110483775_n.jpg[/URL] stwierdzam ze Miluch fajnie by wygladal z cietym uchem :cool3:[/QUOTE] To moja mendunia kochana :loveu: Ładnemu we wszystkim ładnie :evil_lol: Na szczęście ja lubię klapciaste i nigdy nie miałam z tym problemu. Gorzej z ogonem :cool3: [quote name='magdabroy']Kasia, a jakie plany wystawowe w tym roku?[/QUOTE] Planów jest sporo a co z nich wyjdzie to nie wiem.
  4. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/63075_268131883352957_776477750_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/t1/603662_268131880019624_247025581_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1622093_268131876686291_320512933_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1379943_268131923352953_14718671_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1618451_268131913352954_798848676_n.jpg[/IMG]
  5. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1654177_268131796686299_769543932_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1661914_268131820019630_272715758_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1620716_268131826686296_2032262601_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1743502_268131843352961_110483775_n.jpg[/IMG]
  6. [quote name='qmu']Kasiu a ja Olisiowe fotki ladnie poprosze :)[/QUOTE] Ostatnio zbyw wiele nie robiłam :oops: ale mogą być wspólne. [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/t1/1920603_268131753352970_1809653202_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1977016_268131763352969_354664090_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1/1795530_268131756686303_1199149772_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1619171_268131786686300_477895060_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1965067_268131793352966_1148883518_n.jpg[/IMG]
  7. Jakie zadowolone mordki na spacerze. Dla mnie taka pogoda mogła by być cały czas ;)
  8. [URL]http://i59.tinypic.com/11mapg3.jpg[/URL] Bardzo fajne chłopak
  9. [quote name='Besti']Ciesz się, że małe szczyle sikają pod siebie a nie na ściane :P[/QUOTE] Ale kupe potrafią zrobić na ściane :evil_lol: :evil_lol::evil_lol:
  10. [quote name='Bobryna'][URL]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1901149_267248546774624_1341617339_n.jpg[/URL] Miluś cudowny pomocnik :loveu: (hahaha, trzeba było nie zamykać piesia na balkonie! :evil_lol:)[/QUOTE] Jego się nie da nie zamykać. Jak zrobiło się trochę cieplej to on tylko na balkon chce- obserwuje, drze ryja i tak spędza dni :evil_lol:
  11. Hahaha, dlatego ja się dałam namówić, bo wiedziałam że jak nie pójdę od razu, to pewnie nie pójdę wcale :evil_lol: Warować nie chciał bo zmino w brzuszek :evil_lol:. W domu na dywanie czy na trawniku nie ma większego problemu ale na śniegu nie chciał. Teraz nie szkolimy się wcale. Przerwa na parę wystaw i może coś jeszcze ;). Za jakiś czas zaczniemy i w tym samym miejscu. O IPO to właśnie myślę ale jakoś nie mam przekonania. Do tego trzeba dużo pracy i cierpliwości. Mnie najbardziej gryzienie interesuje, bo młody by się do testów podszkolił ale szkoleniowiec chciał abyśmy zdawali całość :roll:.
  12. [quote name='Tekla64']zaliczone jest wiec co sie ciskac jak mozna isc dalej moze te poczatki mu nie leza a moze jeszcze za glupiutki jestby walczyc o komplety punktow nie wazne wazne ze macie zdany egzamin i mozna sie bawic dalej[/QUOTE] U Milo w dużej mierze problemem były warunki atmosferyczne- lód pod którym była woda do kostek i okropne błoto. Stwierdziłam że jak mam nie zdać to nie zdam ale spróbować warto no i się udało ;) [quote name='marta.k9080'][URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1969256_267248486774630_1682964871_n.jpg[/URL] ahahaa :evil_lol:[/QUOTE] To wcale nie jest śmieszne jak ciągle trzeba myć :eviltong: [quote name='kalyna']no to duuużo punktów zebraliście, nie wiem czemu narzekasz :shake: a ogólnie to co mu najlepiej wychodzi, a co gorzej? jestem po prostu ciekawa ;) [URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1969256_267248486774630_1682964871_n.jpg[/URL] Jesssso ale długi jęzor :crazyeye:[/QUOTE] Mnie by zadowoliło jakieś 190 ale jak pisałam wcześniej nie przykładaliśmy się :oops: Najgorzej to chodzenie przy nodze, zwłaszcza bez smyczy (KOSZMAR). Druga sprawa to warowanie- tu o dziwo dostał max punktów :evil_lol: Najlepiej aport. Tylko na egzaminie pani rzuciła jak pipa i piłka wpadła w największe błoto :shake:. Z przywołaniem też nie miał kłopotów. Zamarzyło mi się właśnie jeszcze pt2 ale wolę poczekać i nie robić tego na odczepnego.
  13. Dlatego też nie płakałam ;). Papier mamy a resztę przeżyję. Zawsze można poprawić ale ja wolę ten czas przeznaczyć aby popracować nad czymś innym.
  14. Z tymi punktami to niestety nie poszaleliśmy (tylko 175) ale nie ma co wymagać jak się nie ćwiczyło :oops:. Ja wcale nie chciałam zdawać, wiedziałam na jakim etapie jesteśmy plus w jakim stanie był nasz plac (pan sędzia sam się przeraził :evil_lol:). Jednak poszliśmy i jakoś zdaliśmy, a dzięki temu mamy możliwość robić coś dalej. [quote name='qmu']buhehehehe Miluch jest bezbledny :)ale ja bym mu nie dala swoich okien myc ;p[/QUOTE] Czemu :evil_lol:? Tani z niego pracownik :evil_lol: [quote name='Tekla64']no jo mycie okien wazne jest zwlaszcza na wiosne hihihi ja mam takiego zawzietego kociego pomocnika i tak naprawde mam potem wiecej roboty ale coz cos za cos[/QUOTE] Ja się cieszę, że on ma dostęp tylko do jednego okna bo chyba bym go ubiła :lol:
  15. Witam wszystkich i dzięki :loveu: Wiosna zbliża się wielkimi krokami i pora brać się za porządki, więc Milo rozpoczął od mycia okien :eviltong: [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1969256_267248486774630_1682964871_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1901149_267248546774624_1341617339_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/1897777_267248576774621_1384053323_n.jpg[/IMG]
  16. Najlepszego na nowej drodze życia :BIG: Czekamy na wasz powrót i szeroką (foto)relacje :cool3:
  17. [quote name='magdabroy']Wielkie gratulacje :multi:[/QUOTE] Dzięki :smile: [quote name='Cimi']to teraz BH ;)[/QUOTE] Teraz to przerwa ;) a potem PT2. Reszte się zobaczy.
  18. Przyszłam się pochwalić :cool3: W dniu dzisiejszym Milo zdał egzamin psa towarzyszącego stopnia 1 :loveu:
  19. Strasznie mi szkoda było tej wystawy no ale co poradzić. Dobrze że tak się skończyło i dojechaliśmy. Dokładnie to nie wiem. Zapisałam go do Katowic a teraz nie wiem jak tam dojade. Pewnie też Nowy Dwór.
  20. [quote name='monia&nero'] dziękujemy :) Kaaasiu czy byłaś może w Bydgoszczy na wystawie? [/QUOTE] Byłam ale tylko na nocnej. Niestety po drodze samochód nam się rozpierduczył i nie dojechałam :shake:
  21. [quote name='magdabroy']Ty! Ty! :mad:[/QUOTE] Krzesłem ją :diabloti:
  22. Jak to na co? Na jedzonko :smile:
  23. Zleciało, sama nie wiem kiedy. Za chwilę młody kończy roczek.
  24. Jeszcze raz ogromne GRATULACJE!!!!!!!!!
  25. [quote name='Izabela124.'][URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1609608_260085364157609_351184373_n.jpg[/URL] super :D[/QUOTE] Dzięki :smile: [quote name='marta.k9080']trudno mi się nie śmiać jak oglądam fotki,co jedna boksiowa mina to lepsza:evil_lol: [URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1609608_260085364157609_351184373_n.jpg[/URL][/QUOTE] Na poprawę humoru jak znalazł ;) [quote name='Zuzia&Szanti'][URL="https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1/1609608_260085364157609_351184373_n.jpg"]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...51184373_n.jpg[/URL] :loveu: No jak na boksery przystało ;) - tak bawią się chyba tylko 100% boksie :cool3:.[/QUOTE] Latać każdy może :cool3: [quote name='FredziaFredzia']Oj nie tylko :lol:[/QUOTE] Dokładnie
×
×
  • Create New...