-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
Piękne foteczki owczarowo mleczykowe :loveu: Ja się nastawiłam na robienie fotek w mleczu w weekend a mi wszystko wykosili :evil_lol: Zaszalałam i kupiłam chłopakom jajo :diabloti:. Zobaczymy jak długo pożyje.
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Prosze mi tu nie narzekać na siostrunię bo przyjadę i zabiorę albo gorzej- wymienie na brata :diabloti: Masz po prostu młodą, wiecznie nakręconą, pozytywnie nastawioną do życia bokserkę. Myślisz że u mnie inaczej. Owszem było już troszkę lepiej a od kilku dni Milo strasznie nakręca się na ludzi (nie titają, nie gadają, oni po prostu są :mad:)-istny szał ciał. Z psami też nie ma kontaktów bo od razu wskakuje im na głowy i tratuje :roll:. O normalnym chodzeniu na smyczy zapomnij. Jestem wleczona jak szmaciana lalka, rąk nie czuje a kolano mi siada i słyszę że jak chce się mieć psa wystawowego to tak ma być :evil_lol:. I teraz jak Milo ciągnie, ja się zatrzymuje to normalny pies czując zacisk na szyi albo się cofnie albo zawróci do właściciela, a Milo przyjmuje pozycje wystawową (a na wystawie nikt go nie zmusi aby tak stanął :evil_lol:). Przyznaje się bez bicia, że ostatnio nie mam nastroju ani chęci na naukę ale trzeba to zmienić bo mi młody dziczeje :evil_lol:. -
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Kaaasia replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Chciała bym aby moje chłopaki tak pozowały. Waldek profesjonalny model :loveu: -
Święta, święty czas już tuż, wcinaj jajka ale już. Kiedy zając Cię zaś wzruszy, daj mu marchew, podrap uszy. A gdy jajko będzie puste, daj mu kopa wprost w kapustę. Niech nie myśli, że jest cwany, za to Ty miej rok udany. [IMG]http://i57.tinypic.com/105wuuv.gif[/IMG]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Kaaasia replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Wesołych i spokojnych Świąt :smile: -
Takie zmiany a ty cicho siedzisz. PT robicie tam co wcześniej czy w innym miejscu? I też czekam na obszerne relacje z IPO. Ja się może na jesieni zbiorę bo teraz mam takiego lenia że szkoda gadać.
- 1271 replies
-
- bestia
- rottweiler
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Bardzo mi przykro :-( Trzymaj się ciepło w tych trudnych dniach.
-
Wesołych i spokojnych Świąt!
-
Gratulacje :smile:
-
[URL]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/b33dee9f-ddfd-4280-b51c-24aa34ede01e_zps84ad79aa.jpg?t=1397754051[/URL] Myślałam że ona z pomidorem gania :lol:
-
U mnie ostatnio wsie piszczałki padły. Zabawki całe a piszczałka albo lata w środku albo po prostu nie piszczy :roll: Wesołich i spokojnych Świąt :smile:
-
Wesołych Świąt :smile:
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Szał zdjęciowy :evil_lol: Jaki nieszczęśliwy piesełek :lol:
-
[URL]http://i1274.photobucket.com/albums/y421/leonowa95/IMG_7333_zps90ca6fd8.jpg[/URL] No i jak mu nie pozwolić. Nie da się
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Kaaasia replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[URL]http://i1112.photobucket.com/albums/k487/Dog-Style/WIOSNA%202014/DSC06282_zpsba08c203.jpg[/URL] Fajne chłopaki :loveu: -
Graty dla fajnej panienki :smile:
-
To chyba była najgorsza wystawa na jakiej byliśmy. Milo miał wszystko totalnie w dupie, ani nie stał ani nie biegał. Dostał ocenę doskonałą i lokatę 2/3. Podejrzewam że obecne cieczki tak na niego działają :shake:. Jak tak dalej będzie niestety zrezygnuję z wystaw :-(
-
Mr. Rocky & Mrs. Leokadia oraz czarna bestyjka i reszta stada xD
Kaaasia replied to Buńka's topic in Foto Blogi
Przykro mi z powodu Andzi :-( -
[quote name='Franca81']Prawdopodobnie zabiorę się z teściówką bo ona na owczarki idzie na ring 10 (popatrzeć bo też leń i nie wystawia) a boksery blisko bo 13. ;)[/QUOTE] To się zbierajcie. Ringi obok siebie :cool3: Wystawa w niedziele ;)
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
[quote name='Franca81']Dopiero teraz się zakochałaś? :mad::obrazic: :diabloti:[/QUOTE] Kocham od początku ale teraz mam dowód :evil_lol: -
[quote name='Franca81']To wasz numer zgłoszenia na wystawę. :diabloti:[/QUOTE] A już myślałam że do mnie przyjedziecie :placz: Tak. Wpadniecie?
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Śliczna dziewucha i jak brat ma za długi jęzor :eviltong: i uwielbia kopać :evil_lol: Piękna zmarszczona głowa, ciałko. Zakochałam się :loveu: -
[quote name='kalyna']ale pewnie problemu z podbiegaczami nie masz :diabloti:[/QUOTE] Niestety ale byś się zdziwiła :diabloti:. Ludzie nie myślą i puszczają swoje szczekacze gdzie popadnie. Wczoraj chłopaki ćwiczyli silną wolę przy lodzie leżącym na chodniku :evil_lol: i małe coś nas oszczekiwało. Inną grupą ludzi którą uwielbiam :diabloti: to ci co chcą pieski pogłaskać i titają mi nad nimi. Młody dostaje wtedy szajby, ciągnie, skacze, a ja nie mogę ich utrzymać (a najgorzej że Oli zaczął robić to co mały :mad:) Ma ktoś pomysł jak ich opanować, aby nie zwracali uwagi na ludzi i dali się spokojnie pogłaskać :roll: