Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Konto Bazylka zasiliła kwota z gadżeciarskiego bazarku : 316,08 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231912-Gad%C5%BCeciarnia-dla-Binga-i-Bazyla-ROZLICZAM[/url]
  2. Weszła deklaracja za m-c 10/2012 od wujaszka Roland_de 25 zł:) Z całego serca dziękuję w imieniu swoim i Bazylka!
  3. Weszła deklaracja za 10/2012 od Roland_de 25 zł Z całego serca wujaszkowi dziękujemy!
  4. [quote name='paula_t']Tylko mało ludzi na wątku Bazylątka strasznie, a tu trzeba postępy podziwiać :([/QUOTE] No fakt:( Ale wierzę ,że dzięki bazarkom więcej osób trafi na jego wątek a przede wszystkim ,że chłopak znajdzie super domek bo mimo ,,charakterku" jest cudownym psiakiem:)
  5. [quote name='paula_t']Super robota jak zwykle![/QUOTE] Dzięki kochana za uznanie dla Bazyla wszystko:)
  6. [quote name='mala_czarna']Witam, mam pytanie. Czy ktoś ma kontakt z NataZG?[/QUOTE] Niestety , też próbowałam się z nią kontaktować na dogo ale bez odzewu:(
  7. Weszła deklaracja od wujka roland_de za 10/2012 35 zł Bardzo dziękujemy!
  8. Konta Bazylka zasiliła kwota 279,45 z poniższego bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231878-Mega-ciuchowisko-tu-znajdziesz-wszystko-dla-dw%C3%B3ch-Pan%C3%B3w-B-%29-ROZLICZAM[/url]
  9. Dzięki cioteczko ranias z całego serduszka - Twoja dodatkowa wpłata 15 zł właśnie dotarła! Konto Binga zasiliła również kwota : 279,45 z poniższego bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231878-Mega-ciuchowisko-tu-znajdziesz-wszystko-dla-dw%C3%B3ch-Pan%C3%B3w-B-%29-ROZLICZAM[/url] Na dzień dzisiejszy Bronek ma 324,45 zł na koncie:)
  10. [quote name='paula_t']To chyba dobrze:razz:[/QUOTE] No chyba dobrze , ale siłę ma teraz taką ,że mnie przewrócił z radości jak ukucnęłam:) Łobuz z niego straszny ale ma takie piękne migdałowe oczy , w których po prostu można się zakochać...
  11. [quote name='Avaloth']Caryca, czy to nie będzie problem jeśli przeleję deklarację pod koniec miesiąca? Ostatnio mam niedobór kasy na koncie, wszystko jakoś przychodzi do mnie w gotówce. Musze się wybrać do wpłatomatu, ale nawet nie wiem gdzie najbliższy jest ...[/QUOTE] Jasne kochana , nie będzie problemu żadnego , poczekamy:) I dziękujemy za pomoc!
  12. [quote name='Incia']Właśnie puściłam przelew dla Bingusia:lol:[/QUOTE] I już mamy na koncie kochana:) Weszla deklaracja od Incia za 10/2012 20 zł Wielkie dzięki kochana!
  13. Weszła deklaracja za 10/2012 : 25 zł od cioteczki KropeczkaJ Wielkie dzięki kochana!
  14. Weszły deklaracje od cioteczek : - Renatka_S 40 zł ( deklaracja 10/2012 , 11/2012) - anna2012 50 zł ( deklaracja 10/2012) - MaziaG 80 zł ( deklaracja 07/2012 , 08/2012) - Ewa z poza dogo 50 zł ( deklaracja 10/2012) Z calego serca dziękujemy kochane! Puściłam też przelew do hoteliku za m-c wrzesień 2012 : 420 zł
  15. Weszły deklaracja za 10/2012 od cioteczek : Czarna Kafka 20 zł i Markofix1 10 zł Dziękujemy bardzo!
  16. Dziś weszła deklaracja za 10/2012 od cioteczki ranias 10 zł i Bingo ma teraz 10 zł na plusie. Wielkie dzięki!
  17. Weszła deklaracja od ewu za 10/2012 : 15,00 Śliczne dzięki cioteczko!
  18. No ja niestety zupełnie nie znam psiaka , nie widziałam go nawet jak był w schronisku:( Może trzeba napisać do osoby , na którą przepisany jest wątek...
  19. Weszło 10 zł za m-c 10/2012 od cioteczki Bjuty. Anonimowy darczyńca dorzucił brakujące 70 zł i zrobiłam do kikou przelew za kolejny miesiąc. Bardzo dziękuję! Ale Bingo znowu jest na ,,0'' :(
  20. Gisic ja poprostu podziękuję z całego serca za to ,że Agra jest z Tobą taka szczęśliwa!
  21. Zapisuję wątek , śliczne imię dla ślicznej dziewczynki:)
  22. Weszła deklaracja za m-c 09/2012 od cioteczki thinkplando 40,00 Ślicznie dziękujemy!
  23. Weszła deklaracja za m-c 10/2012 od Asiapyziak 50 zł Bardzo dziękujemy!
  24. Weszło 20,00 od cioteczki Syla oraz deklaracja za 10/2012 od ania-sister 10,00 Bardzo dziękujemy! No i ja też przelałam już moje 10,00 za październik.
  25. To był wątek martki1982 ale jak Si_bcw zrezygnowała ze skarbnikowania i przejęło to schronisko to wątek prowadzi karolcia . Nie wiem kto ma najwięcej kontaktu z Renią teraz. Martka jak wejdzie na wątek to napewno napisze.
×
×
  • Create New...