Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszła deklaracja za 10/2012 od cioteczki pietrucha204 10 zł. Bardzo dziękujemy. Przelałam dzisiaj też 300 zł do kikou za kolejny miesiąc. Wszystko uzupełnione w pierwszym poście.
  2. On ma uraz do kotów bo graniczyły przez siatkę z jego wybiegiem w schronisku i ze dwa złośliwe koty specjalnie chodziły nad siatka i go wkurzały bo wiedziały cwane ,że i tak ich nie dorwie:) Bazyl po prostu jest psem , który nie zaakceptuje innego stwora u boku człowieka , którego sobie wybrał. Jak wyprowadzałam go w schronisku a siostra szła z innym psem to nawet jak się odezwałam do innego psa Bazyl wpadał w furię. W tej adopcji , z której wrócił z powodu śmierci własciciela dotkliwie pogryzł psa jego córki gdy przyjechali z wizytą.
  3. Weszła deklaracja za 11/2012 od cioteczki Ewa_88 25 zł Śliczne dzięki!
  4. Weszła deklaracja za 11/2012 od cioteczki Koelka 10 zł Bardzo dziękujemy!
  5. Weszły wpłaty za listopad oc cioteczek Koelka 10 zł i ranias 10 zł Śliczne dzięki!
  6. [quote name='xxxx52']Nie ma nikogo co dalby mu DT w domu ,przy boku rodziny bez dzieci? Jak Bazylatko reaguje na inne psy kastrowane/niekastrowane ,suczki ,czy kotki?ma instynkt lowiecki?Da sobie obcej osobie zapiac smycz?[/QUOTE] Bazylek nie lubi innych psów. Samców nie toleruje wcale , niezależnie od tego czy kastrowany czy nie. Suczki ogólnie olewa jeśli nie wchodzą mu w drogę ale jak będą chciały wkroczyć na jego teren czy dojść do jego człowieka to też bedzie niewesoło. Instynkt łowiecki ma , na spacerze na polu zaciekle polował na nornicę. Kotów nie znosi , ma jeszcze uraz ze schroniska gdzie jego wybieg sąsiadował z kociarnią. Smycz powinien dać sobie zapiąc obcej osobie , może nie od razu ale za drugim czy trzecim podejsciem powinien dać.
  7. [quote name='bea100']Olejki wczoraj dostałam- dziękuję :)[/QUOTE] To ja dziękuję i Bazylek wraz ze mną:)
  8. [quote name='paula_t']On jest obłędny:loveu: Caryca, zaczęłaś wstawiać filmiki do ogłoszeń?[/QUOTE] Filmików to nie umiem wstawiać do ogłoszeń no i na tablicy gdzie ma wykupione wyróżnienie chyba nie można, jedynie link a i to nie zawsze się wyświetla , ktoś poprostu musi wstawić adres z ogłoszenia w wyszukiwarce.
  9. Sidnej zaprasza do mega butiku dla pań i panów na rzecz swoich schroniskowych kolegów : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-ka%C5%BCd%C4%85-por%C4%99-roku-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-OTWARTE-do-30-11-20-00/page3[/url]
  10. Bingulec zaprasza na bazarek , którego adresatem jest między innymi jego współlokator Górnika. Zapraszam do butiku dla pań i panów:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-ka%C5%BCd%C4%85-por%C4%99-roku-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-OTWARTE-do-30-11-20-00/page3[/url]
  11. Zrobiłam bazarek między innymi dla Górnisia , bo leki drogie:( Zapraszam ciotki i wujków do butiku dla pań i panów:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pa%C5%84-i-pan%C3%B3w-na-ka%C5%BCd%C4%85-por%C4%99-roku-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary-OTWARTE-do-30-11-20-00/page3[/url]
  12. [quote name='xxxx52']CVzy Bazylkowi szykuje cieply kacik w domu u boku "swojego"czlowieka?[/QUOTE] Bardzo bym tego chciała. Właśnie przedłużyłam mu wyróżnienie na tablicy na cały miesiąc. No i czekam na jakiś odzew. A w międzyczasie zrobiłam kolejny bazarek między innymi dla Bazylka :) Tym razem mega butik dla pań i panów:) Zapraszam : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235351-Mega-butik-dla-pań-i-panów-na-każdą-porę-roku-różne-rozmiary-OTWARTE-do-30-11-20-00/page3[/url]
  13. Weszła deklaracja od Barbarela za 11/2012 : 20 zł Ślicznie dziękujemy!
  14. Weszła deklaracja od Arim za 11/2012 i 12/2012 : 20,00 Bardzo dziękujemy!
  15. Weszły pieniążki od cioteczki asikowska 10,00 Śliczne dzięki!
  16. Przelałam wlaśnie 20 zł dla małej ( 10 zł ode mnie i 10 zł od mojej siostry). Zdrowiej kochana!
  17. Oj chyba trochę przytył bo już nie ma takiej talii osy:) Weszła deklaracja za 11/2012 od Nikus 15 zł Śliczne dzięki!
  18. Matko po prostu mnie zatkało patrząc na te zdjęcia. Wpłacimy coś z siostrą jednorazowo póki co. Dajcie znać jak bedzie jakiś hotelik dla niej.
  19. [quote name='Nikaragua']Gratulacje!!! Samych dobrych dni :B-fly:[/QUOTE] I ode mnie także wszystkiego najlepszego! Anja2201 nie chwaliłaś się ,że juto masz taki wielki dzień!
  20. [quote name='sonia1974']Caryca Tuptuś - Bazylek tak domaga się uwagi twojej siostry ? O ile dobrze pamiętam to kiedyś ją złapał ząbkami a teraz domaga się pieszczot Zmiany nastąpiły wielkie w jego zachowaniu !!!!:multi: Tylko domu trzeba chłopakowi ![/QUOTE] Kochana on jak był w schronisku to nie tylko ją złapał a wręcz zaatakował jak ukucnęła to wskoczył jej na plecy z furią. Zmiany są wielkie i ona już się przełamała i nie boi się go głaskać. Wkleiłam do ogłoszeń na gratce i tablicy link do filmiku. On jest taki śliczny , że ktoś się po prostu musi zakochać!
  21. [video=youtube;H22H6Mo42Ok]http://www.youtube.com/watch?v=H22H6Mo42Ok&feature=channel&list=UL[/video] I jeszcze jeden filmik z Bazylkiem:)
  22. [quote name='Incia']Poszła właśnie stała za listopad, przepraszam za opóźnienie:oops:[/QUOTE] Nie ma za co cioteczko, co to za opóźnienie:) Pieniążki właśnie dotarły - 20 zł Bradzo dziękujemy!
  23. [quote name='kikou']kurde to jeszcze nie koniec niestety... jeszcze mam dwa rachunki: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/590f9be94cdf7ba5.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/483/590f9be94cdf7ba5m.jpg[/IMG][/URL] jeszcze jest kwit za trocoxil i bakterie na jelitka i lek na trzustke... tego niestety sporo idzie i chociaż wcześniej mieliśmy ze dwa słoiczki od instytucji dobroczynnych w końcu trzeba było jeszcze kolejne nabyć... i dopiero teraz po kilku miesiącach pojawia sie coraz normalniejsza kupa (znaczy w całości nie koszmarna paćka ;) )ale on nadal kiepsko przyswaja jedzenie bo apetyt ma przedni, a jest dość chudy...wiec te pastylki na trzustke i wątrobe trzeba kontynuować.... notomiast w sprawietrocoxilu ten Pan Wet co go operował powiedział żeby sobie darować oprócz tej jednej tabletki po zabiegu... pobieważ ten lek spondylozy nie zatrzyma, póki Górniczek jest bardzo aktywny świadczy to o tym że bardzo go nie boli.... do tego leku dopiero należy wrócić jakby było widać że zaczęło go porządnie boleć... narazie dostaje tylko swoje suplementy vit b, msm i mamy flaszke artroflexu od jednej miłej organizacji wiec choć i to nam tej paskudnej choroby nie wyleczy...no ale podobno jakoś tam wpływa wspomagająco...wiec mu to podaje...[/QUOTE] Już dosyłam kochana 161 zł za te rachunki :)
  24. [quote name='magdyska25']Świetnie sobie radzisz z prowadzeniem tego wszystkiego u Bazylka. On jeszcze nie w domu? Bazyl, Bazyl- oczaruj kogoś![/QUOTE] Dziekuję ślicznie za uznanie:) Może dlatego ,że jestem księgową z zawodu:) No niestety jeszcze nie w domku:( Mimo ogłoszeń i wyróżnień telefon milczy:( Ale nie tracę nadziei bo mimo ,,charakterku" jest naprawdę świetnym psiakiem.
  25. Kochana kikou Górniczek tak szybko dochodzi do siebie dzięki Tobie bo dajesz mu miłość i chłopakowi poprostu chce się żyć za co z całego serca Ci dziękuję. Przelewam Ci właśnie 389,90 zł : Leki : 49,90 Operacja : 500,00 ........................... 549,90 Zaliczka : - 160,00 ............................ 389,90
×
×
  • Create New...