Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Moja siostra czyli ania-sister i ja wpłaciłyśmu po 10 zł za 12/2012 , weszła też deklaracja za 12/2012 od cioteczki Bjuta 10 zł za co śliczne dziękujemy! Stan Binga na dziś : 460,53
  2. Dzisiaj dzwoniła jedna Pani z ogłoszenia bo Bazylek wpadł jej w oko ale ma dwójkę dzieci w tym 3-letnie , które chce pieszczoszka więc niestety odpada. Moja siostra wpłaciła dzisiaj 10 zł na chłopaka co odnotowuje w pierwszym poście.
  3. [quote name='xxxx52']a na tego kawlera nie ustawila sie kolejka?ona to taki typowy terreierek z zachowania. Czy w tym hoteliku ma cieplutko,czy nie spi w budzie,bo wloski to on delikatne jedwabiste i cienkie,ktore go nie grzeja.[/QUOTE] Bo on zupełnie terierowaty. Typowy charakterny terierek. W hoteliku ma cieplutku , mieszka w pomieszczeniu ogrzewanym i nie śpi w budzie. A włoski to tylko na zdjęciu wychodzą takie delikatne. On jest typowo szorstkowłosy .Ma bardzo dużo gęstych i twardych włosów. Ale urodę ma naprwdę wielką i też się dziwię , że nikt go jeszcze nie zauważył.
  4. [quote name='maarit']Zaglądam i ja do Bazylka :)[/QUOTE] Dzięki kochana za przybycie do wredniaka kudłacza:)
  5. [quote name='magdyska25']ja to nie wiem jak już psom szukać domów....u mnie wszystkie się zasiedziały i nie chcą przeprowadzić się do ds....[/QUOTE] No właśnie ja już też nie wiem... Ale ogłaszam i wierzę , że w końcu się uda. Kilka fotek z wczorajszych odwiedzin : [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/8352/pb290469.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/6185/pb290471.jpg[/IMG] [img]http://img191.imageshack.us/img191/7013/pb290474.jpg[/img] [img]http://img14.imageshack.us/img14/1966/pb290482.jpg[/img] [img]http://img713.imageshack.us/img713/3443/pb290487.jpg[/img]
  6. Puściła dziś kikou za kolejny m-c pobytu Bronka 300 zł Stan konta Bingulca : 430,53
  7. Byłam dzisiaj u Bazylka i zapłaciłam 450 zł za kolejny miesiąc.
  8. W tym miesiącu jestem bardzo pod kreską:( Trzymam kciuki za dziadzia i będę zaglądać.
  9. Weszło 40 zł deklaracji za 11/2012 od thinkplando. Dziękuję bardzo!
  10. [quote name='paula_t']A co to za 3 bąbelki caryca w Twojej sygnaturze? ;)[/QUOTE] No w końcu nauczyłam się i zrobiłam:) To mój synek Max , jego narzeczona ( sunia mojego brata) Luśka i Kota mojego brata - przyszywana mamuśka Luśki:)
  11. [quote name='xxxx52']Czy Bazylek pod choinke otrzyma odpowiedzialnego opiekuna i bedzie grzac pupke w cieplym domu?[/QUOTE] Takiego właśnie prezentu mu życzę. Ma wykupione wyróżnienie na tablicy na cały miesiąc ale na razie cisza. Nie wiem czemu ale nie tracę nadziei. W środę jadę do chłopaka z wizytą:)
  12. [quote name='pikola']Dziekuje za potwierdzenie.:lol:Caryca pieknie prowadzisz finanse.Wszystko wpisane,powiadamiasz na watku.Super![/QUOTE] A dziękuję za uznanie ale akurat w poście rozliczeniowym Binga uzupełnia martka1982 bo to jej wątek , ja tylko jestem skarbnikiem i powiadamiam jak wejdą wpłaty. Ja prowadzę między innymi wątek Górniczka. Ale jestem księgową z zawodu więc jakoś te rozliczenia ogarniam:)
  13. Weszła deklaracja za 12/2012 od cioteczki pikola 10 zł Ślicznie dziękujemy!
  14. Weszła deklaracja za 12/2012 od cioteczki pikola 10 zł Bardzo dziękujemy!
  15. [quote name='Maciek777']Nie wydaje Wam się, że Sid jest w typie tej rasy?:) [URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Kritikos_Lagonikos[/URL][/QUOTE] No jest. On mi od początku taki chartowaty się wydawał. W ogłoszeniach piszę , że ma charcią urodę:)
  16. Pobyt w hoteliku Sidowi służy co widać po figurze:) A tymczasem zaprasza na bazar dla swoich schroniskowych kumpli: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235635-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-prezenty-dla-kolekcjonera-domu-dziecka-i-zwierzaka-OTWARTE-do-30-11-20-00?p=19966010#post19966010[/url]
  17. Bingo zaprasza na kolejny bazarek między innymi dla swojego chorego współlokatora Górniczka : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235635-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-prezenty-dla-kolekcjonera-domu-dziecka-i-zwierzaka-OTWARTE-do-30-11-20-00?p=19966010#post19966010[/url]
  18. I kolejny bazarek dla Górniczka zrobiłam:) http://www.dogomania.pl/forum/threads/235635-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-prezenty-dla-kolekcjonera-domu-dziecka-i-zwierzaka-OTWARTE-do-30-11-20-00?p=19966010#post19966010
  19. I kolejny bazarek zmajstrowałam:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235635-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-prezenty-dla-kolekcjonera-domu-dziecka-i-zwierzaka-OTWARTE-do-30-11-20-00?p=19966010#post19966010[/url]
  20. [quote name='Ewelinaaa']Mam pytanie , w jakim wieku jest Nela, i jaka jest duza? :)[/QUOTE] Ma 4,5 m-ca. Nie widziałam jej na ,,żywo" więc musimy poczekać na wollygator to napewno napisze jaka jest wysoka.
  21. [quote name='Nikaragua']Macie psiaka podobnego do tego: [URL]http://images45.fotosik.pl/1636/f714ff6f10bcbe2emed.jpg[/URL] ? Na watku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210391[/URL] szukaja dla pani, pies (nie suka) raczej młody.[/QUOTE] Myślę , że Morgan jest do niego dosyć podobny : [img]http://www.schronisko.konin.pl/images/psy/morgan/morgan-5.jpg[/img]
  22. [quote name='Diuna B.']A jak tam mała Madi? Nadal walczy?[/QUOTE] Niestety za TM:( Anja2201 ma tyle na głowie , że nie zmieniła tytułu wątku.
  23. O jakie super wieści , że Batmanek już w domku. Szczęściarz z niego wielki że trafił do takiego super domku , przypomina mi ,,figurą" Żyletę z Konina , która nie ma niestety tyle szczęścia. Nie każdy na pierwszy rzut oka pokocha taką parówę :) Sami zobaczcie czy nie podobna? [img]http://imageshack.us/m/825/755/70062388.jpg[/img]
  24. Puściłam dzisiaj 20 zł za 2 m-ce na Agrulę:)
  25. Weszła deklaracja od cioteczki pietrucha204 10 zł. Śliczne dzięki!
×
×
  • Create New...