Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Wykupiłam Bazylkowi za 5 zł pakiet 30 ogłoszeń u pumcia02
  2. Wykupiłam Sidnejkowi za 5 zł pakiet 30 ogłoszeń u pumcia02. Weszła deklaracja za 09/2012 od Ewa_88 25 zł. Ślicznie dziękujemy!
  3. Kurcze , cudna psina a ja taka spłukana po urlopie:( Może chociaż 5 zł się przyda , tyle tylko mogę podesłać:(
  4. Ja też zaglądam do mojego ulubieńca , stęskniłam się za nim bardzo , ale jeszcze trochę ponad tydzień i się zobaczymy:)
  5. Weszła deklaracja od Barbarella za 09/2012 20 zł Wielkie dzięki!
  6. Puściłam do kikou 300 zł za kolejny miesiąc.
  7. Weszła deklaracja za 09/2012 od ag2709 50 zł Ślicznie dziękuję!
  8. Weszła deklaracja od anna2012 za 09/2012 50 zł Bardzo dziękujemy!
  9. Weszły deklaracje za 09/2012 od Koelka 10 zł i asikowska 10 zł Sliczne dzięki cioteczki!
  10. Weszły pieniążki od Panna Marple 100 zł na Trocoxil i od Koelka 10 zł - deklaracja 09/2012 Bardzo dziekuję kochane!
  11. U Bazylka , ok . Porobiłam mu parę ogłoszeń . Jadę za dwa tygodnie dopiero bo po urlopie nie mogę się ogarnąć w pracy i nie wiem w co ręcę włożyć.
  12. Dziękujemy kochana , jesteś dobry duchem naszego Górnisia!
  13. [quote name='Maciek777']Przekażę:) Sidnej zadomowił się już na dobre w hotelu. Czy on nie ma zamiaru do domu jechać?:( Wczoraj był warzony. Znowu przytył:)[/QUOTE] Pewnie miałby zamiar ale cisza mimo ogłoszeń:( Dobrze , że u Was jest mu dobrze , no i tyje:) To ile teraz waży kawaler? Weszły pieniązki od Arim 20 zł ( deklaracja 09 i 10/2012) i Avaloth 10 zł ( deklaracja 09/2012). Wielkie dzięki! Puściłam do hoteliku 406 zł za 08/2012 ( pomniejszyłam o 14 zł bo chyba nadpłaciłam za 07/2012).
  14. [quote name='kikou']wydaje mi sie że za badanie rtg wysłałas mi dyszke za dużo to było 114 złotych a nie 124.... a w sprawie leczenia Górniczka żeby nie zrujnować tej chorej wątróbki uradziłysmy z Panią wet tak: jeszcze jakiś czas Górniczek je pastylki na wątrobe, gdzieś na poczatku października zabieg jajeczkowy i odrazu po zabiegu zamiast doraźnych środków przeciwbólowych dostanie trocoxil, który za jednym zamachem bedzie działał przeciwbólowo po zabiegu i na kręgosłupek. pod koniec września podam precyzyjny koszt - prosze nie wysyłaj mi juz nic "z góry", dopiero jak bedzie wiadomo ile co i jak... zamówiłam mu też w niemczech msm (paradoksalnie tam jest o wiele tańszy ;) ) - to jest taki preparat naturalny, który działa przeciwzapalnie(nie tak efektywnie jak piguły ale nie rujnuje przewodu pokarmowego - nie chce za to kasy, bo to jeszcze ze cztery inne biedulki bedą podjadać) i to bedzie dostawał po trocoxilu, gdzieś od polowy października... potem zobaczymy jak sie kuruje nasz chłopak i bedziemy mysleć co dalej... Kasia Ty jesteś aniołem. Dziękujemy za to ,że tak super opiekujesz się Górniczkiem. A na paragonie to nie wyraźnie było i faktycznie za dużo o 10 zł poszło. Poprawię w rozliczeniu. Weszły pieniążki od piescofajnyjest 20 zł. Dziękujemy!
  15. Bo te trudniejsze psy są naogół bardzo bystre. A Bronio jest szczęściarzem , że teraz ma Ciebie i dałaś mu szansę pokazać jaki fajny i oddany potrafi być. Dzięki wielkie Kasiu! Weszły pieniążki od piescofajny jest 20 zł. Dziękujemy!
  16. Weszły deklaracje za 09/2012 od ang 20 zł i Nikus 15 zł Bardzo dziękujemy! Przy okazji proszę hotelik o kwotę faktury za 08/2012 bym mogła zrobić przelew.
  17. I jeszcze jeden bazarek dla chłopaka:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231912-Gad%C5%BCeciarnia-dla-Binga-i-Bazyla-OTWARTE-DO-25-09-godz-20-00?p=19638258#post19638258[/url]
  18. I jeszcze jeden bazarek dla chłopaka:) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231912-Gad%C5%BCeciarnia-dla-Binga-i-Bazyla-OTWARTE-DO-25-09-godz-20-00?p=19638258#post19638258[/url]
  19. Sidnej zaprasza na bazarki dla swoich kolegów ze schroniska , którym brakuje kasy na opłacanie DT w których przebywają... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231878-Mega-ciuchowisko-tu-znajdziesz-wszystko-dla-dwóch-Panów-B-)-OTWARTE-DO-25-09-do-20-00?p=19635475#post19635475"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...5#post19635475[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231912-Gadżeciarnia-dla-Binga-i-Bazyla-OTWARTE-DO-25-09-godz-20-00?p=19638258#post19638258[/url]
  20. Póki co Górniczek zaprasza na bazarki między innymi dla swojego kolegi za schroniska , który też jest u kikou - Binga/Bronisława , ktory ma braki w deklaracjach... http://www.dogomania.pl/forum/threads/231878-Mega-ciuchowisko-tu-znajdziesz-wszystko-dla-dwóch-Panów-B-)-OTWARTE-DO-25-09-do-20-00?p=19635475#post19635475 http://www.dogomania.pl/forum/threads/231912-Gadżeciarnia-dla-Binga-i-Bazyla-OTWARTE-DO-25-09-godz-20-00?p=19638258#post19638258
  21. Po powrocie wzięłam się ostro za robote i zmajstrowałam bazarek dla Binga:) Zapraszam! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231878-Mega-ciuchowisko-tu-znajdziesz-wszystko-dla-dw%C3%B3ch-Pan%C3%B3w-B-%29-OTWARTE-DO-25-09-do-20-00?p=19635475#post19635475[/url]
  22. No po powrocie z urlopu wzięłam się ostro do roboty i zrobiłam bazarek dla Bazylka:) Zapraszam : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231878-Mega-ciuchowisko-tu-znajdziesz-wszystko-dla-dw%C3%B3ch-Pan%C3%B3w-B-%29-OTWARTE-DO-25-09-do-20-00?p=19635475#post19635475[/url]
  23. Weszły jeszcze pieniążki za 08/2012 i 09/2012 od cioteczki pikola 20 zł. Sorki za przeoczenie i z całego serducha dziękuję!
  24. Cioteczko pikola przejrzałam i znalazłam , weszło od Ciebie 20 zł na Binga za 08/2012 i 09/2012 - jeszcze raz dzięki!
  25. Witam po dłuższej nieobecności na dogo. Podczas mojego urlopu weszły pieniąźki od : - anna2012 50 zł - za 08/2012 - thinkplando 40 zł - za 08/2012 - ag2709 50 zł - za 08/2012 - Czarna Kafka 20 zł - za 09/2012 - Ewa z poza dogo 50 zł - za 09/2012 - hop! 10 zł - za 09/2012 - markofix1 10 zł -za 09/2012 Ślicznie wszystkim dziękuję!
×
×
  • Create New...