Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Witajcie dziewczyny po dłuższej nieobecności. Oczywiście ,że jestem zdania ,że trzeba leczyć. Kikou się zna , ma doświadczenia i w konsultacji z wetem napewno podejmą najlepszą decyzję co do metod leczenia. Narazie zrobiłam kikou przelew za zaległe rachunki za badania i leki tj. 162 zł ( rachunki 218 zł + 124 zł - 180 zł -zaliczka) oraz dodatkowo przelałam 150 zł na poczet dalszych leczeń , jak kikou będzie wiedziała co lekarze zrobią najpierw i ile to b edzie kosztowało to prześlę dalszą kwotę. Podczas mojej nieobecności weszły wpłaty od : -Asiapyziak 50 zł - deklaracja 09/2012 - ewu 15 zł -deklaracja 08/2012 - Katekermit 30 zł - deklaracja 08 i 09/2012 - KropeczkaJ 25 zł - deklaracja 09/2012 - Roland_de 35 zł - deklaracja 09/2012 - Sabina02 50 zł - deklaracja 08 i 09/2012 - Bambino 10 zł - deklaracja 09/2012 Wszystkim cioteczkom dziękuję z całego serca!
  2. Witajcie cioteczki po dłuższej nieobecności. Nadrabiam zaległosci , podczas mojej nieobecności weszły pieniążki od : - Bjuta - deklaracja 09/2012 10 zł - Randa - deklaracja 08/2012 i 09/2012 100 zł - ranias - deklaracja 09/2012 10 zł - Incia - deklaracja 09/2012 20 zł - pietrucha204 - deklaracja 08/2012 10 zł - caryca26 - deklaracja 09/2012 10 zł - ania-sister-deklaracja 09/2012 10 zł Wszystkim wielkie dzięki bo jest z czego opłacić kolejny miesiąc. Puścialam dzisiaj 300 zł do kikou , sorki za opóźnienie ale nie miałam dostepu do netu na wyjeżdzie.
  3. No i jakby się komuś chciało porobić mu ogłoszonka to tekst do nich wkleiłam w pierwszym poście. Starałam się napisac prawdę o nim bez ubarwiania.
  4. [quote name='Panna Marple']Pewnie, że będziemy:lol:. Miłego wyjazdu:lol:[/QUOTE] Dzięki kochana. Będę myslec o Górniczki i moich pozostałych dogomaniackich podopiecznych.
  5. Kochane cioteczki , jutro wyjeżdżam i do 5 wrzesnia nie bedzie mnie na dogo. Wszystkie wpłaty uzupełnię po powrocie i wtedy też przeslę kaskę do kikou. Mam nadzieję , że cioteczko kikou wybaczy to 5-cio dniowe opóźnienie i mam nadzieję ,ze do tego czasu uzbiera się pełna kwota... Cioteczki pamiętajcie o Bingusiu vel Bronisławie.
  6. Sidnej jest naprawdę piekny i ślicznie prezentuje się w zielonej scenerii. Jutro wyjeżdżam i nie bedzie mnie na dogo do 5 września. Wszystkie wpłaty uzupełnię po powrocie. Prosze o info z hoteliku ile bedzie do dopłaty za lipcowe badania bo póki co wpłaciłam tak jak pisalam 434 zł. Resztę uzupełnię jak wróce. Dobre duszyczki napewno będą zaglądać do Sida:)
  7. Cioteczki jutro wyjeżdżam i do 5-go wrzesnia nie będzie mnie na dogo. Wszystkie wpłaty odnotuje po powrocie. Trzymaj się Górniczku , jestem pewna ,że cioteczki będą do Ciebie zaglądać:)
  8. [quote name='phase']To moja Żabulka, dlatego też Bazylek jest mi dość bliski i uwielbiam na niego patrzeć. :) A jeszcze jak czytam wieści, ze jest lepiej z jego zachowaniem to już w ogóle mam pełną radość. :)[/QUOTE] Z Twojej Żabulki niezła slicznotka , napewno wpadł by w oko Bazylkowi:) Cioteczki do 5 wrzesnia nie będzie mnie na dogo z powodu wyjazdu. Zaglądajcie do Bazylka by nie czuł się samotny.
  9. [quote name='paula_t']Cudeńko maleńkie jakie uśmiechnięte:loveu: A wpatrzony w Ciebie jak w obrazek :p Dobrze, że powoli psina się uczy, choć sądzę, że to jeszcze trochę potrwa, trzeba to całkowicie wyeliminować, żeby nie było takiej sytuacji, że pójdzie do nowego domku i ktoś go po paru dniach oddać, ale przede wszystkim trzeba też uprzedzić przyszłym właścicieli o przeszłości Bazylka. Właśnie możnaby zrobić mu trochę ogłoszeń, żeby zobaczyć jaki w ogóle będzie odzew z tyloma postawionymi warunkami co do domku.[/QUOTE] No on we mnie to wpatrzony jest cały czas ale postęp polega na tym ,że zaczał dopuszczać do siebie innych i nawet moja siostra go głaszcze a to naprawdę coś:) A co do ogłoszeń to wszystko w nich napiszę ,żeby potencjalny dom miał świadomość na co się decyduje. Bazyl owszem nie jest psiakiem łatwym ale potrafi kochać naprawdę mocno i coś o tym wiem:)
  10. Ojej , ja nie wiedziałam ,że żółty ser to jakoś psom szkodzi... Oczywiście nie pasę nim psiaków nagminnie:) Poprostu Bazyl będąc w hoteliku je generalnie psie jedzenie a ja chciałam zrobić mu przyjemność. Było go tam raptem 2 plasterki. Jak już pisałam wyjeżdżam w środę na długo i uznałam ,że po co ma coś zostawać w lodówce i się popsuć więc wzięłam mu zamiast smaka 2 plasterki szynki i 2 zółtego serka , chyba mu nie zaszkodzi. Ja może mam i 3000 postów ale w wątkach żywieniowych się nie udzielałam bo się poprostu na tym nie znam. Moje psiaki jedzą psie jedzenie i generalnie nie podżerają z ludzkiego stołu ale naprawdę ,że żółty ser jest szkodliwy to ja nie wiedziałam. Ale dzięki za informację i zapamiętam to na przyszłość. Człowiek się uczy całe życie...
  11. [quote name='phase']Bazylku, Bazylku...[/QUOTE] Cioteczka psinka z Twojego banerka ma taką bazylkowatą urodę , dopiero zauważyłam:)
  12. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2116/p8200027.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6313/p8200030.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/3526/p8200032.jpg[/IMG]
  13. Byłam dzisiaj z wizytą u mojego skarbola:) Zapłaciłam za kolejny miesiąc bo w środę wyjeżdżam i nie będzie mnie ponad 2 tygodnie. Behawiorysta jest z chłopaka bardzo zadowolony. Już nie próbuje gryźć przy zapinaniu i odpinaniu smyczy ale wciąż przy tych zabiegach pokazuje swój uroczy uśmiech:) Jest radosny i pogodny. Na spacerach bardzo czujny , wszystko go interesuje. Dzisiaj jak zrobiliśmy sobie długi spacer po polach wywęszył nornicę i myślałam ,że przekopie pół pola tak na nią polował. A jak mu uszole stały.To naprawdę byłby wyjątkowo czujny stróż domostwa.Behawiorysta mówił ,że on praktycznie mógłby iść do domu ale do osoby ,która będzie wiedziała ,że to nie jest pieszczoszek kanapowy. Powinien mieć dostęp do podwórka i dużo miejsca do biegania.On się w tym realizuje. Taki z niego czujny , tropiący psiak.Pieszczoty dalej mogą być tylko wtedy gdy sam po nie przyjdzie. Jak się ukucnie to skacze i nawet buziaki rozdaje ale przy dłuższym głaskaniu wykazuje zniecierpliwienie i wtedy może chapnąć. Innych zwierząt nie toleruje i tak już raczej zostanie.Nie lubi dzielić się swoim czlowiekiem.Tak więc domek tak ,ale z przestrzenią , bez dzieci i innych zwierzaków.Zrobię mu narazie parę ogłoszeń i napiszę o nim wszystko i zobaczymy czy ktoś się odezwie.Aha i bazylek potrafi ładnie jeść z ręki , walczy ze zniecierpliwieniem i próbuje delikatnie brać chociaż dzisiaj żółty ser wygrał i omało tipsa nie straciłam:) A oto parę fotek mojego słonka : [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1261/p8200016.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3803/p8200019k.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/3151/p8200022.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/456/p8200023f.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2889/p8200024j.jpg[/IMG]
  14. Oto ich mama Nana . Biorąc pod uwagę jej rozmiar nie powinny wyrosnąć na jakieś brytany:) [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1166/dsc2517e.jpg[/IMG]
  15. Mamy takie śliczne rodzeństwo : Corolla [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/7254/kopiadsc2890.jpg[/IMG] Mondeo [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/9072/kopiadsc2899.jpg[/IMG] Mazda [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2687/kopiadsc2910.jpg[/IMG] Corsa [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4707/kopiadsc2923.jpg[/IMG] Nissan [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1825/kopiadsc2906.jpg[/IMG]
  16. To już miesiąc jak Górniczek u kikou. Czas leci. Właśnie przesłałam 300 zł za kolejny miesiąc pobytu.
  17. [quote name='martka1982']nie wiem jak jest w metrze, bo każda gazeta ma swoje wymagania mogę napisać jak było w dzienniku zachodnim ale on wychodzi na śląsk jak mi ktoś poda gdzie w ogóle szukać tego metra, to przeczytam co oni wymagają[/QUOTE] link do tego metra jest w poscie 313
  18. Strasznie przykre... Ale najważniejsze ,że zdążyła poznać co to prawdziwy dom.
  19. [quote name='paula_t']Właśnie patrzyłam na pierwszą stronę i zauważyłam, że Bazylek finansowo super stoi, bardzo o to dbasz caryca, dobra robota!:cool2:[/QUOTE] Ano bazarkuje i bazarkuje bo chłopak deklaracji nie ma to wyprzedaje co się da:)
  20. Będą ale po weekendzie jak pojadę. Konto Bazylka zasiliło 5 zł od jolam , której sprzedałam poza bazarkiem film Bunt na Bounty , którego poszukiwała [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3937/p7270505.jpg[/IMG]
  21. Weszły deklarację od cioteczek asikowska 10 zł i Koelka 10 zł Bardzo wielkie dzięki!
  22. Weszły deklaracje za 08/2012 od cioteczek Barbarella 20 zł i Koelka 10 zł Bardzo wielkie dzięki!
  23. Dzięki , już dostaje kody z niektórych ogłoszeń do aktywacji. Z ogłoszeniami w gazetach ma doświadczenie martka1982 , poproszę ją by zamówiła np. w tym Metrze. Weszły deklaracje od ang 20 zł i Ewa_88 25 zł Bardzo dziękuję kochane!
  24. [quote name='paula_t']Bazylek zdecydowanie swoim zachowaniem nie ułatwia sprawy, bo trzeba mu szukać domku bez dzieci, bez innych psiurów, w ogóle chyba bez zwierzaków, ale tutaj nie istnieje takie słowo jak niemożliwe :)[/QUOTE] Dokładnie tak jak mówisz. Ale ja też wierzę , że nie ma rzeczy niemożliwych:)
×
×
  • Create New...