Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszła deklaracja za m-c 11/2012 od anna2012 50,00 Ślicznie dziękujemy!
  2. Weszła wpłata od KateKermit 30,00 ( deklaracja 11/2012 i 12/2012) Wielkie dzięki!
  3. Konto Bazylka zasiliła również kwota uzyskana z bazarku płytowego 243,65 zł . Oto link : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233353-Filmy-muzyka-programy-wszystko-tutaj-mamy-dla-Bazyla-%C5%82obuza-OTWARTE-do-24-10-20-00[/url] Wszystko skrzętnie odnotowuje w poście rozliczeniowym:)
  4. Cioteczka bea100 zakupiła u mnie już wystawiane na wcześniejszym bazarku olejki zapachowe , żeby wspomóc Bazylka . [img]http://imageshack.us/a/img202/507/p8080644.jpg[/img] Dzisiaj weszła od niej wpłata 20,00 z tego 4,10 to koszt wysyłki więc konto Bazylka zasiliła kwota 15,90 . Ślicznie dziękuję i odnotowuję w poście rozliczeniowym.
  5. [quote name='paula_t']Caryca, to może po prostu dodawaj link do filmiku na yt pod tekstem.[/QUOTE] No tak spróbuję zrobić:)
  6. [quote name='Bjuta']Udało się? :)[/QUOTE] No nie mam szczęścia. Próbuje o różnych porach ale albo zajęte albo abonent nieosiągalny. Ale będę próbować dalej. Dzisiaj weszły pieniążki od : - piescofajnyjest 40,00 - Roland_de 25,00 - Randa 50,00 Ślicznie wszystkim dziękuję!
  7. Weszły dzisiaj pieniążki od: - Sabina02 50,00 ( deklaracja 11/2012, 12/2012) - Roland_de 35,00 ( deklaracja 11/2012) - KropeczkaJ 25,00 ( deklaracja 11/2012) - Panna Marple 20,00 ( deklaracja 12/2012) Ślicznie wszystkim dziękuję!
  8. Konto Bazylka zasiliła kwota 559,20 z bazarku książkowego : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233391-Ksi%C4%85%C5%BCki-wszystkie-gatunki-od-fantastyki-po-poradniki-OTWARTE-do-24-10-20-00[/url] Weszły też pieniążki od wujaszka Roland_de 25 zł za co ślicznie dziękuję!:) Wszystko odnotowane w poście rozliczeniowym:)
  9. [quote name='phase']W niektórych ogłoszeniach chyba można dodawać filmiki, warto by było tam wcisnąć filmik w roli głównej Bazylka. :)[/QUOTE] Też o tym myślałam ale ja mam kłopot ze wstawianiem filmików:(
  10. [quote name='Bjuta']Kikou prosiła, o telefon. Znaczy, żeby ktoś zadzwonił w sprawie Bronka.[/QUOTE] Próbowałam się dzisiaj dodzwonić ale nikt nie odbierał. Podaj mi proszę na pw numer telefonu do kikou bo może mam zły...
  11. [quote name='sonia1974']Ale się cieszy śliczny jest wcale się nie dziwię że tak walczysz o niego .:loveu: Ciekawe jak będzie się zachowywał na obcym terenie z obcymi ludźmi ?[/QUOTE] Początkowo napewno nie za dobrze , on źle znosi wszelkie zmiany , nawet na zmianę pomieszczania w hoteliku zareagował nerwowo. Pewnie dlatego , że los tak nim rzuca:( Przyszli własciciele będą musieli wykazać się cierpliwością , dlatego to muszą być naprawdę ludzie , którzy go pokochają całym sercem.
  12. [quote name='bea100']Witam, śliczny psiak :) jestem tu dzięki caryca ("pozabazarkowo" mnie ściągnęła ;)) i zapisuję wątek :)[/QUOTE] Witaj kochana! Fajnie , że jesteś u naszego ,,charakternego" pychola:)
  13. [quote name='Soko']Czy ten jego pysio może przestać się śmiać a ogonek tak szaleć :mad: czy ja mam ze śmiechu i szczęścia pęknąć :mad:[/QUOTE] No pychol jest mega radosny i śliczny. Zrobił wielkie postępy i jest szczęśliwym psiakiem co widać. Mam nadzieję , że wkrótce ktoś się w nim zakocha mimo niełatwego charakterku:)
  14. Weszły deklaracje za 11/2012 od Ewa z poza dogo 50,00 i Markofix1 10,00 Ślicznie dziękujemy! Puściłąm też 420,00 do hoteliku za m-c 10/2012.
  15. No właśnie mam kłopot z wklejeniem filmu , robię tak samo jak ostatnio i nie chce się wstawić:(
  16. [quote name='sonia1974']Ale z Bazylka tuptuś i jak on szaleje za Carycą a tak rzadko się widzą . robi chłopak postępy[/QUOTE] No cóż powiedzieć , kochamy się bardzo:) I dlatego musi znaleźć naprawdę super domek! Wyróżnione ogłoszenia Bazyla na tablicy i gratce : [URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/bazyl-terrier-mix-z-charakterkiem-21096673.html"]http://alegratka.pl/ogloszenie/bazyl-terrier-mix-z-charakterkiem-21096673.html [url]http://tablica.pl/oferta/bazyl-terier-mix-z-charakterkiem-ID1L0jB.html[/url] [/URL]
  17. [quote name='xxxx52']To dlaczego nie ma nowych opiekunow?nadchodzi zima ,mysle ze ten biedak nie spedzi nastepnej zimy w zimnej budzie?Dlaczego nikt go nie wezmie na DT??????????????,skoro jest kochany.zaoszczedzicie rowniez pieniedzy,ktore mozna przeznaczyc na inna biede.Tego to nie moge pojac![/QUOTE] Ale ja nie mogę go wziąść! Rozsyłam jego wątek razem z bazarkami ( do tego staopnia , że mam już tyle punktów , że grozi mi ban) i jakoś żaden DT się nie zgłosił. Tak jak pisała paula_t większość DT na dogo ma po kilka psów a on musi być sam bo dla innych zwierząt jest agresywny. Jeśli by znalazł się DT byłoby super ale póki co go nie ma. Też wolałabym żeby był w DT , jeżeli znasz taki DT to chętnie skorzystam. Póki co wyróżniam mu ogłoszenia i czekam na odzew. I jak już pisałam nie mieszka aktualnie w zimnej budzie tylko ciepłym pomieszczeniu:)
  18. Melduję się u malutkiej.
  19. No ta pani to ja:) On jeszcze czasem nieruchomieje ale jest naprawdę radosny co widać - a to tuptanie nóżkami jest naprawdę słodkie , to jego znak charakterystyczny:)
  20. I trochę wesołego Bazylka:) [video=youtube_share;3AwsrYxy3jw]http://youtu.be/3AwsrYxy3jw[/video]
  21. [quote name='xxxx52']no to wezcie go do domu[/QUOTE] Gdybym miała możliwość to bym go wzięła ale jej nie mam. Mam w mieszkaniu w bloku psa i to takiego którego Bazyl z łatwością by schrupał:) a moja siostra ma już ( też w bloku) schroniskowego psa i dwa koty. Póki co wyciągnęłam go ze schroniska i nie pozwolę by tam wrócił. Utrzymuje go głównie bazarkami w hotelu i dzięki temu chłopak zrobił na tyle postępy ,że stał się adopcyjny dla odpowiednich ludzi. Ogłaszam go i mam nadzieję ,że znajdzie się odpowiednie miejsce dla niego bo napewno nie oddam go byle gdzie.
  22. No niestety , nie . Z zamówionych ogłoszeń nikt do mnie nie dzwonił . Wykupię mu wyróżnienie na gratce i tablicy , może wtedy ktoś go zauważy. A chłopak jest naprawdę fantastyczny.Wczoraj byłam u niego. Postępy zrobił ogromne , jest radosny i domaga się uwagi. Moja siostra głaska go już bez problemu. Podczas wizyty ani razu nie próbował dziabnąć ani nawet nie zaprezentował swojego uzębienia:) Opiekun z hoteliku mówi ,że ostatnio miał nawet kontakt z 10-cioletnim dzieckiem i reagował dobrze. Chłopiec prowadzał go na smyczy i Bazyl był spokojny. On poprostu nie może być w domu gdzie są małe dzieci , które nie rozumieją , że do niego nie można gwałtownie i nie można go przymuszać do pieszczot. No i dalej nie reaguje dobrze na inne zwierzęta. Jest egoistyczny jeśli chodzi o człowieka. Nie jest już taki pobudzony i niespokojny. Wyciszył się trochę. Nakręciłam krótkie filmiki ale nie umiem załączać , prześlę koleżance z dogo to w wolnej chwili wklei:)
  23. Weszły wpłaty od : - ewu 15,00 - deklaracja 11/2012 - Bambino 10,00 - deklaracja 10/2012 Wielkie dzięki cioteczki!
×
×
  • Create New...