Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Jestem na zaproszenie , trzymam mocno kciuki żeby wszystko wypaliło z DT dla biedaka.
  2. Puściłam dzisiaj przelew do kikou : 300 zł za kolejny miesiąc pobytu Górniczka.
  3. O matko kolejny dramat , aż serce pęka:(
  4. O matko jaki biedny dziadek:( Będę zaglądać.
  5. Weszły deklaracje za 10/2012 od cioteczek asikowska 10 zł i Randa 50 zł Ślicznie dziękujemy!
  6. Weszła deklaracja od cioteczki Barbarela za 10/2012 20 zł Ślicznie dziękujemy!
  7. Kikou dawno chyba nie była na dogo , myślę ,że wkrótce napisze , gdybe działo się coś złego to napewno dałaby znać.
  8. [quote name='sonia1974']Ja też podziwiam bazarkowy zapał Ciotki Carycy w dużej mierze sama utrzymuje chłopaka w hoteliku[/QUOTE] Dzięki kochane za słowa uznania , ale czuję się za niego odpowiedzialna bo on nigdy nie był lubiany w schronie ze względu na charakter a ja poprostu dostrzegłam jego piękno wewnętrzne bardzo głęboko ukryte:)
  9. Dziś weszła deklaracja od cioteczki Koelka za 10/2012 : 10 zł Stan konta Binga na dziś to : 735,53
  10. Weszłą deklaracja za 10/2012 od cioteczki Koelka 10 zł Śliczne dzięki!
  11. Śliczna dziewczyna. Będę zaglądać na wątek bo nie mam póki co koncepcji by pomóc:(
  12. Fajnie wygląda z taką małą kumpelą:) Widać ,że psiak szczęśliwy i zadowolony z towarzystwa:)
  13. Martka wpisz w pierwszym poście wpłatę 25 zł od Roland_de bo pominęłaś wcześniej i uzupełnij 10 zł od pietrucha204 Stan z tymi wpłatami na dziś to 725,53
  14. Weszła deklaracja za 10/2012 15 zł od wujaszka Nikus Bardzo dziękujemy!
  15. Ano szybka a co:) I kolejny z książkami tym razem , zapraszam :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233391-Ksi%C4%85%C5%BCki-wszystkie-gatunki-od-fantastyki-po-poradniki-OTWARTE-do-24-10-20-00[/url]
  16. Weszła deklaracja od cioteczki pietrucha204 za 08/2012 i 09/2012 : 20,00 Dziękujemy ślicznie!
  17. Pewnie , że to coś cioteczko pietrucha204:) Właśnie weszła wpłata od Ciebie - 10 zł Bardzo dziękujemy!
  18. Weszło 30 zł od cioteczki hop! za 10/2012, 11/2012 , 12/2012 Cioteczka opłaciła do końca roku bo od stycznie nie może już kontynuować swojej deklaracji. Bardzo dziękujemy za dotychczasową pomoc i prosimy odwiedzać wątek chłopaka:)
  19. Towarzyski Sidnej zaprasza na bazarki kumpla ze schroniska Bazyla , który nie ma deklaracji i tylko dzięki bazarkom utrzymuje się w hoteliku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233353-Filmy-muzyka-programy-wszystko-tutaj-mamy-dla-Bazyla-łobuza-OTWARTE-do-24-10-20-00?p=19786553#post19786553[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233391-Książki-wszystkie-gatunki-od-fantastyki-po-poradniki-OTWARTE-do-24-10-20-00[/url]
  20. I kolejny bazarek dla łobuza : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233353-Filmy-muzyka-programy-wszystko-tutaj-mamy-dla-Bazyla-%C5%82obuza-OTWARTE-do-24-10-20-00?p=19786553#post19786553[/url]
  21. [quote name='sonia1974']Troszkę mi się o Bazylku zapomniała bardzo przepraszam piesku:modla: Czytam o postępach chłopaka i bardzo się cieszę oby powolutku szedł do przodu[/QUOTE] Dzięki kochana , że sobie przypomniałaś i odwiedzasz chłopaka:) Bazyl pozdrawia Misię:)
  22. Weszło 50 zł od cioteczki żabol - deklaracja 07/2012 i 08/2012 Ślicznie dziękuję kochana!
  23. Konto Binga zasiliła kwota 316,08 z gadżetowego bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231912-Gadżeciarnia-dla-Binga-i-Bazyla-ROZLICZAM[/URL] Weszła też deklaracja od cioteczki żabol 50 zł za 08/2012 i 09/2012 Stan Broniowego konta na dziś to : 715,53
×
×
  • Create New...