Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. [quote name='hop!']Zaraz zabieram się za ogłoszenia Sidneja. Po opłaceniu hotelu za lipiec zostało ponad 2000zł. To spory zapas. Mało który pies ma takie zaplecze finansowe. ;) Można część tej kwoty przeznaczyć na ogłoszenia np. płatne w prasie albo wyróżnienia w necie.[/QUOTE] Zgadzam się , że można. Dajcie znać jak wiecie gdzie najlepiej ogłaszać. Zobaczymy ile wyniosą też badania. Zaplecze wprawdzie faktycznie ma ( dzięki środkom , które dostał po Murzynie) ale nie ma kompletu deklaracji a z doświadczenia z innymi psami wiem , że zapasy szybko się kurczą jak co miesiąc brakuje części deklaracji. Ale póki co napewno warto wykupić mu ogłoszenia. Może wiecie gdzie są najskuteczniejsze prasowe na teren Poznania?
  2. [quote name='xxxx52']Bazylek zachowaniem bardzo przypomina czlowieka,gdyz wybiera sobie przyjaciol sam wg swoich kryteri,ale i tak jest lepszy od homo sapiens ,gdyz jest szczery otwarty ,a nie zaklamany jak czlowiek.Bazylek swiom zachowaniem pokazuje tego lubie tego nie.Czlowiek nie powie prawdy tylko gra ,sie usmiecha ,zeby sie nie narazic[/QUOTE] To prawda i dlatego mam do niego taką słabość.
  3. Przelałam jeszcze skromne 5 zł w imieniu mojej siostry Anny O.
  4. Dajcie znać proszę ile wyniósł koszt badań to dopłacę - narazie wpłaciłam za lipiec 434,00 i chciałabym wiedzieć ile dopłacić. Nie czekam na fakturę bo potem wyjeżdżam i nie chcę by chłopak miał zaległości w opłatach.
  5. Z suczkami to zależy. Na spacerach z suczką jest grzeczny i ładnie maszeruje obok. Niektóre ma poprostu gdzieś a do niektórych wręcz się zaleca - zwłaszcza do tych dużych:) Ale jak w schronisku próbowano mu dać suczkę by mieszkała z nim na jego wybiegu to się na nią rzucał. On chyba ma taki silny instynkt terytorialny , że nie lubi z nikim dzielić się swoim terenem.
  6. Pojadę 20-tego i dowiem się jak opinia szkoleniowca w tym temacie i czy według niego można ogłaszać już chłopaka. Idealnym domem dla Bazyla byłby dom z ogrodzonym terenem do biegania by miał swobodę. Bez innych zwierząt i dzieci. On w stosunku do psów zawsze był dominatorem i to się już chyba nie zmieni. No i nie lubi dzieci. Wiem bo zanim w ubiegłym roku trafił do adopcji chodziłam z nim na akcję adopcyjne i widziałam jak reagował na dzieci. Najlepiej żeby to byli ludzie którzy nie spodziewają się psa do pieszczot tylko charakternego chłopaka , który może pokochać ale trzeba mu czasu. No i wydaje mi się , że będzie to raczej pies jednego właściciela. Patrząc na jednak na jego stosunek do mnie gdzie mnie poprostu pokochał myslę ,że on będzie maksymalnie oddany jednemu włascicielowi a innych poprostu bedzie akceptował. Ale to tylko takie moje obserwacje. Napiszę więcej jak spotkam się 20-stego z behawiorystą.
  7. [quote name='hop!']Super. Czekam na uzupełnienie informacji o Sidneju. Postaram się zrobić podstawowe ogłoszenia na 13 portalach. Przydałby się większy wybór zdjęć. Może Maciek777 się o to postara? ;) Trzeba się zabrać za ogłaszanie Sidneja. Coraz trudniej znaleźć domy dla psów - zwłaszcza większych i starszych, ale trzeba próbować.[/QUOTE] Dzięki kochana. Sidnej jest naprawdę bardzo ładnym psem , trzeba wierzyć , że dzięki ogłoszeniom ktoś go zauważy.
  8. Weszła deklaracja od wujaszka Nikus 15 zł Piękne dzięki!
  9. AgnieszkaK wpłaciła 10 zł , to osoba deklarująca na Jeżynę , kwotę tę dopisz do Bingusia.
  10. Weszło 10 zł deklaracji od AgnieszkaK . Kwotę tę przekazuję na potrzebującego Bingusia ... http://www.dogomania.pl/forum/threads/203555-Bingo-wraca-z-adopcji!-znowu-w-dt-zbieramy-deklaracje-pom%C3%B3%C5%BC!
  11. Wpłaciłam moje 10 zł za 08/2012
  12. Weszła deklaracja za 08/2012 50 zł od cioteczki Ewy z poza dogo. Bardzo dziękujemy!
  13. Wpłaciłam do hoteliku za m-c lipiec 2012 434,00
  14. [quote name='hop!']Jest podany tylko nr tel. stacjonarnego do schroniska. Myślę, że caryca26 powinna podać swoją komórkę. Dopiero po sprawdzeniu zainteresowanego domu można ustalić wydanie psa ze schroniskiem. Im więcej informacji, tym lepiej. Czy Sidnej zachowuje czystość w boksie? Nie niszczy? Co można napisać o charakterze? Łagodny, wesoły... ? Czy może zamieszkać w bloku, czy w domu z ogrodem? Czy zniesie miejski zgiełk? Czy faktycznie akceptuje inne psy i koty? Sidnej miał mieć robione badania - czy wszystko jest w porządku? Pies jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany - tak? Jakiej wielkości jest Sidnej - ile ma cm w kłębie, ile waży?[/QUOTE] Racja , zaraz dopiszę mój numer.
  15. Weszła deklaracja od cioteczki pietrucha204 za 06/2012 i 07/2012 - razem 20 zł Dzięki wielkie!
  16. Kochana proszę o konto na pw bo gdzieś posiałam a chcę wpłacić swoją dyszkę za 08/2012
  17. Weszła deklaracja za 08/2012 i 09/2012 od cioteczki renatka_s - razem 40 zł Wielkie dzięki!
  18. Weszły pieniążki od cioteczki żabol 50 zł - Bingo , 50 zł - Jeżyna Ustaliłam z cioteczką żabol , że skoro Jeżynka za TM to całe 100 zł należy do Binga i będzie pokryciem deklaracji za IV,V,VI,VII/2012 Ogromnie dziękujemy!
  19. Jestem kompletnie spłukana:( Ale przeleję chociaż symboliczne 5 zł... Trzymam mocno kciuki za małą i żeby wszystko się udało i stanęła na nóżki.
  20. No to jestem dumna z Górniczka! U nas w schronisku zaobserwowałam takie zachowanie u starego Miltona ale faktycznie to rzadkość. Górnik ma naprawdę super charakter!
  21. To dobrze , że chociaż w niektórych aspektach są postępy.
  22. Weszły pieniążki od Fibi:) 15 zł . Jest to uzupełnienie deklaracji kwiecień i maj. Fibi ma zapłacone deklaracje do czerwca 2012. Weszła też deklaracja od Incia 20 zł Dzięki cioteczki!
  23. Sidnejek jest naprawdę śliczny i widać , że szczęsliwy! Weszła deklaracja za 08/2012 od Czarna Kafka 20 zł Wielkie dzięki!
  24. Weszła deklaracja za 08/2012 od Roland_de 35 zł Śliczne dzięki!
×
×
  • Create New...