[quote name='martka1982']ta kobieta z glosu wielkopolskiego twierdzi,ze to niemozliwe,ze za dz płacilismy tak malo
nie ma sensu jej tlumaczyc, moglabym jej przeslac faktury, ktore mam ale po co? przeciez nie obnizy ceny
ta gazeta to jednak nie byl dobry adres[/QUOTE]
No fakt ale kwota kosmiczna.
Poczekam na wiadomość o tym bezpłatnym ogłoszeniu.