Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszła wpłata za maj od cioteczki bjuta 10 zł Śliczne dzieki! Ja i ania-sister też wpłaciłyśmy nasze majowe ,,dyszki".
  2. ania-sister wpłaciła swoje 10 zł za maj . Bardzo dziekujemy!
  3. Posyłam buziaki dla Agruli i moją ,,dyszkę" za maj:)
  4. [quote name='martka1982']ta kobieta z glosu wielkopolskiego twierdzi,ze to niemozliwe,ze za dz płacilismy tak malo nie ma sensu jej tlumaczyc, moglabym jej przeslac faktury, ktore mam ale po co? przeciez nie obnizy ceny ta gazeta to jednak nie byl dobry adres[/QUOTE] No fakt ale kwota kosmiczna. Poczekam na wiadomość o tym bezpłatnym ogłoszeniu.
  5. Cioteczko Ewo pomysł jest bardzo fajny , jest jakaś cioteczka z Poznania? Pisałam do Gazety Wyborczej - wydanie poznańskie i wyceniła mi ogłoszenie za zdjęciem na 212,67 zł. I tak to niemała kwota:( W przyszłym tygodniu ma mi napisać odnośnie bezpłatnych ogłoszeń tylko nie wiem czy one też są ze zdjęciem...
  6. Nie mogę zadeklarować stałej ale poproszę o konto to podeślę jednorazowo jakiś grosik. Takie staruszki są najbiedniejsze.
  7. [quote name='martka1982']ogłoszenie, ktore dostalam od carycy wraz ze zdjeciem bedzie kosztowac 954,40 brutto w glosie wielkopolskim w pt pani zasugerowala,zeby napisac do gazety wyborczej, poniewaz tam ponoc ogloszenia sa za darmo podaje do nich maila, ktorego dostalam od pani z gw: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE] Dzięki martka , napiszę. A to ogłoszenie w GW to ile będzie kosztować? Bo chyba Ci się jakaś kosmiczna kwota wpisała:)
  8. Weszła deklaracja od cioteczki pikoli za 04/2013 10 zł Bardzo dziekujemy!
  9. Weszła deklaracja od cioteczki pikoli za 04/2013 10 zł Bardzo dziekujemy!
  10. Cieszymy się z siostrą bardzo , że dotarł. Ile wytrzyma to wytrzyma , mamy nadzieję , że ułatwi życie. Górniś ma już swoje lata niestety więc może będzie musiał brać dożywotnio jakieś leki na serduszko ale zobaczymy co powie weterynarz. Z niecierpliwością czekamy na wieści i daj znać jak trzeba będzie kaski na badania i leki chłopaka. Buziaki dla Was!
  11. Melduje się u dziewczynki! Z finansami narazie krucho ale będę ją miała na uwadze.
  12. Biedaczek i taki śliczny jest , podrzucę narazie.
  13. Weszła deklaracja od pietrucha204 za m-c 02/2013 10 zł Dziękuję ślicznie!
  14. Weszła deklaracja za 02/2013 od cioteczki pietrucha204 10 zł Bardzo dziękuję cioteczko!
  15. Weszły deklaracje od cioteczek : - Ewa_88 25 zł za 04/2013 - paros 150 zł za m-ce 01-05/2013 - Mazia_G 120 zł za m-ce 09-11/2012 Ślicznie dziękuję kochane!
  16. Jestem na zaproszenie ewu , też mogłabym pomóc w ogłoszeniach .
  17. Weszła deklaracja od asikowska 10 zł za 04/2013. Ślicznie dziękuję! martka1982 uaktualnij deklaracje chłopaka . Żabol wycofała się od 10/2012 fibi i paulinken ostatnią wpłatę miały za 06/2012 prawie rok temu więc myślę , że można je odpisać z deklarujących.
  18. Weszły deklaracje od ewu ( 05/2013) 15 zł i Barbarela ( 04/2013) 20 zł Pięknie dziękuję kochane ! Puściła do kikou 300 zł za kolejny miesiąc pobytu.
  19. Weszła deklaracja od cioteczki Avaloth za 04/2013 , 05/2013 : 20 zł Pięknie dziękuję!
  20. Weszły deklaracje za 04/2013 od cioteczek : Bambino 10 zł Koelka 10 zł Bardzo dziękuję!
  21. Weszły deklaracje od : Randa za 03/2013 50 zł Koelka za 04/2013 10 zł Ślicznie dziękuję!
  22. Dzięki Ag za informacje. Bazyl to super psiak ale tylko do domu bez dzieci bo one nie rozumieją , że psiak może nie chcieć pieszczot. Ucałuj go ode mnie przy najbliższej okazji. Dobrze , że są rokowania na prawdziwą wiosnę bo wtedy zabiorę Bazylka na długi spacer:)
  23. Weszła deklaracja od wujaszka Nikus 15 zł za m-c 04/2013. Ślicznie dziękuję! Poprosiłam martka1982 o zamówinie dla Sidneja ogłoszenia w Dzienniku Wielkopolskim. Zobaczymy , może podziała papierowa forma ogłaszania...
×
×
  • Create New...