Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszła deklaracja od cioteczki Avaloth za 06/2013 i 07/2013 : 20 zł Bardzo dziękuję!
  2. Weszły deklaracje za 06/2013 od cioteczek ewu 15 zł i Barbarela 20 zł Ślicznie dziękuję kobitki! Puściłam do kikou 295 zł za kolejny m-c ( 300 - 5,00 krople pańci:))
  3. Dostałam dzisiaj fakturkę za maj i puściłam 475 zł ( 450 zł hoteli + 25 środek na pchły i kleszcze)
  4. Weszły pieniążki od asikowska 10 zł Ślicznie dzięki!
  5. [quote name='Panna Marple']Poleciała moja deklaracja stała dla Górnisia do końca roku[/QUOTE] Weszły pieniążki od kochanej cioteczki Panny Marple 150 zł - ( deklaracja 07-12/2013 : 120 zł + dodatkowe 30 zł) Ślicznie dziękuję!
  6. Weszła deklaracja od arim za 05/2013 i 06/2013 : 20 zł za co bardzo dziękuję! Czekam na fakturkę za maj do zapłaty.
  7. Weszła wpłata za 06/2013 od wujaszka Nikus 15 zł oraz od renatka_s za 06/2013 i 07/2013 60 zł Serdeczne dzięki!
  8. [quote name='magdyska25']Witaj Bazylku i co z Twoim domkiem?[/QUOTE] No narazie cisza... Ale teraz Bazyl szaleja i cieszy się słońcem i pogodą. Ruch mu się przyda , może zrzuci trochę masy po zimie:)
  9. Zaglądam do Maniusia kochanego. Miejmy nadzieję , że szybko wróci do zdrowia.
  10. Weszła deklaracja za 06/2013 od KateKermik + 5 zł czyli razem 20 zł Ślicznie dziękujemy!
  11. Jaki piękny psiak! Uwielbiam takie kudłacze.
  12. [quote name='kikou']mi wyszło niespełna 117,- na ostatnim paragonie trzecia pozycja to krople do nosa dla pańci za 5zł... dlatego przysłoniete - to odejmij :)[/QUOTE] Spoko , już puściłam a te krople odejmę jak będę płacić za kolejny miesiąc chłopaka:)
  13. No cóż psiak emeryt więc leczenie droższe niż żywienie , zupełnie jak u ludzi. Ale najważniejsze , że jeszcze się chłopak trzyma:) kikou jeszcze dzisiaj prześlę Ci 121,99 zł za rachunki.
  14. Bronio grubonio ładnie się prezentuje w zielonej scenerii. kikou za te witaminki Bronisława 12,99 wysyłam Ci dzisiaj razem z kasą za leki Górnisia.
  15. Weszła deklaracja za 06/2013 od Incia 20 zł Ślicznie cioteczce dziękujemy!
  16. Weszły deklarcje dla Górnisia od : - Bambino 10 zł ( 06/2013) - Roland_de 35 zł ( 04/2013) Ślicznie dziękujemy!
  17. Weszły deklaracje od : - Roland_de 25 zł - Randa 50 zł Ślicznie dziękujemy!
  18. Idalia z poza dogo zasiliła konto Bazyla kwotą 7,05 zł Weszła deklaracja za 06/2013 od wujaszka Roland_de 25 zł Bardzo dziękujemy!
  19. Weszły deklaracje od : - anna2012 50 zł ( 06/2013) - Markofix1 10 zł ( 06/2013) - ag2709 50 zł ( 03/2013) Z całego serca dziękuję!
  20. szeregowy dał ,,piątaka" Bazylkowi. Dzięki wielkie!
  21. [quote name='magdyska25']dziabie czy podgryza? co o tym mówi behawiorysta?[/QUOTE] A muszę zapytać jak on to określa. Jak dla mnie to próbuje dziabnąć bo tak kłapie :)
  22. [quote name='phase']Ten jego bezcenny uśmiech. :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Fakt , jedyny w swoim rodzaju:)
  23. Musi się udać! Kibicuję z całych sił!
  24. [quote name='kikou']dziękujemy i melduje że Bronio ma znowu suchawy nosek.. ostatnio nie mieliśmy zadnych preparatów zdobycznych z kwasami omega... a takie miałam wrażenie, że one mu najkorzystniej robiły na skóre i nosek :) ale jutro kupimy[/QUOTE] Daj kochana znać jaki koszt takiego preparaciku , to przeslę pieniążki.
  25. [quote name='margoth137']ojej to przeciez taka słodka malutka kulusia:):loveu:[/QUOTE] Ale z charakterkiem:) Z Bazylem jest tak , że to pies po przejściach i potrafi ugryźć odruchowo. Mam taki odruch i chyba go za bardzo nie kontroluje. Na przykład przychodzi po pieszczoty i domaga się ich , sam wywala się do góry brzuchem i chce by go myziać. I podczas takiego myziania w pewnym momencie coś nagle przestaje mu się podobać i potrafi dziabnąć. A chwilę potem jakby nigdy nic dalej chce się myziać.
×
×
  • Create New...