[quote name='kikou']dziękujemy i melduje że Bronio ma znowu suchawy nosek..
ostatnio nie mieliśmy zadnych preparatów zdobycznych z kwasami omega...
a takie miałam wrażenie, że one mu najkorzystniej robiły na skóre i nosek :)
ale jutro kupimy[/QUOTE]
Daj kochana znać jaki koszt takiego preparaciku , to przeslę pieniążki.