Konto Bazyla zasiliła kwota 273,80 z poniższego bazarku :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244120-ROZLICZAM-CIUCHOLAND-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-damskie-m%C4%99skie-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary[/url]
Jutro jadę do Bazylka i zapłacę za okres 28.06.2013-28.07.2013 : 450 zł
Wszystko uwzględnione w poście rozliczeniowym.
Ja mam odwieczny problem ze znalezieniem bazarku by potwierdzić jak dojdzie do mnie przesyłka i wiem , że nie tylko ja mam ten problemik.
Większość jakoś znajduję ale dzisiaj na przykład dostałam dwie pary dżinsów ( jestem z nich bardzo zadowolona:)) ale nie mogłam nijak znaleźć z jakiego to bazarku. Po godzinie poszukiwań jakoś dałam radę:)
Jak u mnie osoby nie potwierdzają to wysyłam im link z wątkiem bazarku to wtedy większość potwierdza.
Więc jak czasem zdarzy mi się nie potwierdzić to poproszę o linka i z góry przepraszam za kłopot:)
Weszły pieniążki za 07/2013 od Barbarela 20 zł
Śliczne dzięki!
Jest gorąco , dużo myślę o biednym staruszku , jak mu musi być ciężko.
Cieszę się tylko , że znalazł takie wspaniałe miejsce na jesieni życia i jest szczęśliwy.
ania-sister wpłaciła 10 zł 07/2013
Jutro wyjeżdżam więc ustaliłam z hotelikiem , że pojadę do Bazyla po powrocie.
Chłopak podobno szaleje na słonku ale jest coraz posłuszniejszy.
[quote name='Maciek777']Ale super:)
W tej cenie na pierwszej stronie gazety to prawie za darmo:)
Oby ogłoszenie przyniosło pożądany skutek...[/QUOTE]
Fakt to bardzo dobra cena.
Jak nawet to nie przyniesie skutku to wykupię mu jeszcze we wrześniu bo teraz sezon wakacyjny i gorzej jest z adopcjami.
Wykupiłam dla Sidneja ogłoszenie w poznańskim wydaniu METRA za 49,20 zł
Tekst można za tą cenę dać króciutki ale przynajmniej jest zdjęcie.
[img]http://imageshack.us/a/img7/4589/r6pd.jpg[/img]
Zwierzaczkom ciężko w upały.
Dobrze , że chociaż apetyt dopisuje.
No i fajnie , że polubił posłanko:)
Weszła deklaracja za 06/2013 od cioteczki Koelka 10 zł
Ślicznie dziękuję!