-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja od cioteczki Bjuty 10 zł Piękne dzięki kochana! -
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Również Wesołych Świąt Oskarkowi , jego opiekunce i wszystkim cioteczkom! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Ja i ania-sister wpłaciłyśmy nasze ,,dyszki" za 04/2013 Puściłam także 300 zł do kikou za kwiecień. Saldo Binga na dziś : 751,03 -
ania-sister wpłaciła za 04/2013 10 zł Dziękuję bardzo! [B][SIZE=3][COLOR=#0000ff]Kochane [/COLOR][COLOR=#800080]cioteczki[/COLOR][COLOR=#0000ff] i [/COLOR][COLOR=#ff0000]wujkowie[/COLOR][COLOR=#0000ff] w [/COLOR][COLOR=#00ff00]imieniu[/COLOR][COLOR=#0000ff] swoim [/COLOR][COLOR=#ff0000]i[/COLOR][COLOR=#4b0082] Bazylka [/COLOR][COLOR=#ff0000]również[/COLOR][COLOR=#0000ff] wszystkim [/COLOR][COLOR=#00ff00]życzę[/COLOR][COLOR=#a52a2a] Wesołych[/COLOR][COLOR=#0000ff] Świąt[/COLOR][COLOR=#ff0000] i [/COLOR][COLOR=#0000ff]w [/COLOR][COLOR=#00ffff]końcu[/COLOR][COLOR=#ff0000] wiosny[/COLOR][COLOR=#0000ff] za [/COLOR][COLOR=#00ff00]oknami:)[/COLOR][/SIZE][/B]
-
Wczoraj byłam u Bazylka. Grubasek ma się dobrze. Wczoraj dostał świąteczne przysmaki - szynkę , kabanosy i salami:) A apetycik to ma za dwóch:) Szkoda tylko , ze było zimno i nie poszlismy na długi spacer. Mam nadzieję , że przy następnej wizycie już będzie prawdziwa wiosna i zrobimy sobie z Bazylkiem piknik:) Zapłaciłam 450 zł za kolejny miesiąc.
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Sidnej jest naprawdę pięknym psem. I ma sylwetkę młodzieńca , wcale nie widać , że chłopak taki wiekowy. Weszła deklaracja 01/2013 od ag2709 50 zł Bardzo dziękujemy! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
No proszę pies po prostu idealny no i gdzie ten domek ? Kurcze , że też nie wiem jak zrobić Sidowi ogłoszenie w jakiejś poznańskiej gazecie. Próbowałam w necie i nie widzę opcji wklejania zdjęcia. Może ktoś potrafi zamówić takie ogłoszenie prasowe? Dobrze , że przystojniakowi nic poważniejszego nie dolega. Dajcie znać ile trzeba zapłacić za weta to przeleje. No i czekam niecierpliwie na nowe foty chłopaka:) -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Umie chłopak zwrócić na siebie uwagę:) Weszły wpłaty od : - Anna2012 50 zł - deklaracja 04/2013 - thinkplando 40 zł - deklaracja 03/2013 Pięknie dziękuję kochane! -
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lionees']Pani zadzwoniła do mnie,że grypa Ją złapała i przeprasza,że nie może dojechać,ale absolutnie nie rezygnuje,tylko przekłada wizytę na po świętach.Także kciuki cały czas potrzebne,jednak wyciągając wnioski po kilku rozmowach z Panią myślę,że to będzie ten domek. Mam też pytanie do osoby,która jest odpowiedzialna za dbanie o pieniążki dla Oskarka.Pieniążki jeszcze nie doszły(luty i marzec) a także potrzeba 12zł na odrobaczenie,około 50zł na szczepienia i z 15 zł na krople p/kleszczom(na wszystko dam paragon jak zwykle). I moje pytanie brzmi: czy schronisko się dołoży,czy trzeba zrobić jakiś bazarek czy coś,bo chłopak musi być odrobaczony,zaszczepiony i zabezpieczony do końca marca/początek kwietnia.Proszę o szybką odpowiedź,bo czasu mamy już malutko.[/QUOTE] Oskarek ma przecież pieniążki jak wynika z rozliczenia w pierwszym poście. I to nie są pieniądze schroniska tylko Oskarka od dogomaniaków więc schronisko tutaj po prostu musi wszystko pokryć. Według rozliczenia Oskarkowi wystarczy środków i za zaległe 2 m-ce i na potrzebne tematy weterynaryjne. Mam nadzieję , że Karolina ze schroniska zajmie się tematem niezwłocznie jak to przeczyta bo sytuacja z przelewami ze schroniska zrobiła się delikatnie mówiąc niesmaczna. -
Aha:) To mailowo konsultowałam wcześniej:) Dostałam odpowiedź , że każdy psiak jest inny , można go nauczyć tzw. poprawności co według mnie Bazyl posiadł bo ostrzega jak mu się coś nie podoba a nie dziabie od razu i coraz mniej wykazuje agresje w stosunku do innych psów. Z niektórymi się powącha i nie rzuca się wcale. Ale co do głaskania i pieszczot to on poprostu tak ma , że nie w wykonaniu każdego mu odpowiadają:)
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za 03/2013 od asikowska : 10,00 zł Ślicznie dziękujemy! -
Nie znamy tu w okolicy innego behawiorysty żeby się skonsultować. A już napewno nie ma innego miejsca z behawiorystą gdzie przyjmują psy na hotelowanie. Bazyl ogólnie jest naprawdę świetnym psiakiem ale ma charakter i taki już raczej zostanie. Najważniejsze żeby znalazł się dom , który da mu szansę.
-
Oskarek szczęśliwy w nowym domku ;) Pojechał niedaleko Warszawy.
caryca26 replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Wpisane , że poszły 20.02 a dziś mamy 20.03 więc przez miesiąc schronisko miało problemy z kontem? Trochę to niepokojące... Może faktycznie lepiej wpłacać bezpośrednio na konto Reni. -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Martka pominęłaś w rozliczeniu wpłatę za luty od cioteczki Koelka za m-c 02/2013 10 zł ( #1103). -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszła deklaracja za 03/2013 od cioteczki Bambino 10 zł Śliczne dzięki! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Wykupiłam przystojniakowi wyróżnienie na tablicy na kolejny m-c za 19,99 zł -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszła deklaracja za 04/2013 od cioteczki ewu : 15 zł Piękne dzięki! Puściłam 300 zł do kikou za kolejny miesiąc. -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja od Koelka za 03/2013 10 zł Ślicznie dziękujemy! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszły deklaracje od : Barbarela 20 zł ( za 03/2013) Koelka 10 zł ( za 03/2013) Bardzo Wam dziękuję!