[quote name='Maciek777']Mam złą wiadomość.
Sidnej notorycznie w nocy załatwia sie w boksie. Jedno i drugie. To już trwa od dłuższego czasu, a jeszcze latem było nie do pomyślenia bo on zawsze taki czysty...
Albo to już ten wiek, albo jakaś choroba, albo chce nam przez to coś powiedzieć...[/QUOTE]
A może zrobić mu jakieś badania? Myślę , że w jego wieku wszystko trzeba sprawdzić...