Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszły deklaracje od : arim 20 zł ( za 03/2013 i 04/2013) Ewa_88 25 zł ( za 03/2013) Nikus 15 zł ( za 03/2013) Pięknie dziękujemy!
  2. Oj to koniecznie trzeba się do weta wybrać...
  3. Przystojniak z niego , że ho ho :)
  4. No on miał zawsze sporo[I] do powiedzenia:)[/I]
  5. Weszła deklaracja od pietrucha204 10 zł ( 01/2013) Ślicznie dziękujemy!
  6. Weszło 20 zł za marzec od cioteczki Incia Śliczne dzięki:)
  7. O to świetnie. Czekamy niecierpliwie na wieści.
  8. Weszła deklaracja od Roland_de za 03/2013 25 zł Ślicznie wujaszkowi dziękuję!
  9. Weszła deklaracja od cioteczki Sabina02 50 zł ( III,IV/2013) Ślicznie dziękuję!
  10. Weszły deklaracje od : Randa 50 zł ( 02/2013) Roland_de 25 zł ( 03/2013) Z całego serca dziękuję!
  11. [quote name='Maciek777']Sami z siebie nie możemy tak zadecydować. Wystarczy, że powiesz, a zrobimy:)[/QUOTE] No to mówię:) Myślę , że wszystkie cioteczki się ze mną zgodzą:)
  12. [quote name='Maciek777']Mam złą wiadomość. Sidnej notorycznie w nocy załatwia sie w boksie. Jedno i drugie. To już trwa od dłuższego czasu, a jeszcze latem było nie do pomyślenia bo on zawsze taki czysty... Albo to już ten wiek, albo jakaś choroba, albo chce nam przez to coś powiedzieć...[/QUOTE] A może zrobić mu jakieś badania? Myślę , że w jego wieku wszystko trzeba sprawdzić...
  13. Co więcej Bazyl w miarę zaakceptował drugiego psa. Sympatią wprawdzie nie pała ale też się nie rzuca. Powąchają się i tyle. Cioteczka paula_t zrobiła Bazylkowi masę ogłoszeń. Może z wiosną znajdzie się domek...
  14. Weszła deklaracja za 01/2013 od wujaszka Rolnad_de 35 zł za co ślicznie dziękujemy!
  15. ania-sister wpłaciła swoją deklarację za marzec 2013 : 10 zł Dzięki kochana!
  16. Śliczna , kochana mordeczka! Weszły deklaracje od : Markofix1 10 zł ( 03/2013) Anna2012 50 zł ( 03/2013) thinkplando 40 zł ( 02/2013) ag2709 50 zł ( 12/2012) Czarna Kafka 20 zł ( 03/2013) Ślicznie dziękuję kochana cioteczki! Zapłaciłam 420 zł za miesiąc luty.
  17. Weszła deklaracja od cioteczki Bjuta 10 zł oraz ranias 10 zł za 03/2013 Śliczne dzięki! Ja i siostra też wpłaciłyśmy po naszej dyszce za 03/2013. Puściłam do kikou 300 zł za m-c 03/2013.
  18. [quote name='margoth137']pewnie się Bazylek z gości ucieszył:)[/QUOTE] Ucieszył się jak zawsze szaleniec mały:) Wycałował mnie całą , parówki wciągnął , poprzytulaliśmy się ale siostrę prawie dziabnął:) Prawie ale tak naprawdę to zamiast od razu chapnąć poprostu ostrzegawczo pokazał ząbki , że nie ma już ochoty na pieszczoty co i tak jest dużym postępęm bo wcześniej poprostu doskakiwał i gryzł bez ostrzeżenia. Zapłaciłam 450 zł za kolejny miesiąc.
  19. Pięknie Ci dziękuję kochana! Już większość aktywowałam:)
  20. Weszła wpłata od cioteczki Avaloth 20 zł ( deklaracja 02/2013 , 03/2013) Ślicznie dziękujemy!
  21. Też mam taką nadzieję. A tymczasem Sidnej zaprasza na bazarek dla swoich schroniskowych kumpli:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240399-Markowe-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-G%C3%B3rnika-i-Bazyla-OTWARTE-do-19-03-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-19-03-20-00[/URL]
  22. Bingo zaprasza na bazarek między innymi dla współlokatora Górnisia:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240399-Markowe-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-G%C3%B3rnika-i-Bazyla-OTWARTE-do-19-03-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-19-03-20-00[/URL]
  23. Zmajstrowałam następny bazarek między innymi dla chłopaka :smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240399-Markowe-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-G%C3%B3rnika-i-Bazyla-OTWARTE-do-19-03-20-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...do-19-03-20-00[/URL]
  24. Zmajstrowałam następny bazarek między innymi dla chłopaka :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240399-Markowe-kosmetyki-i-nie-tylko-dla-G%C3%B3rnika-i-Bazyla-OTWARTE-do-19-03-20-00[/url]
×
×
  • Create New...