Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Cudny chłopak. Mam nadzieję , że w końcu ktoś go wypatrzy...
  2. Cioteczki powstał fajny wątek , który znacznie ułatwi pracę z bazarkami. Zachęcam do wpisania się na listę na wątku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...87-zaproszenia[/URL]
  3. Cioteczki powstał fajny wątek , który znacznie ułatwi pracę z bazarkami. Zachęcam do wpisania się na listę na wątku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...87-zaproszenia[/URL]
  4. Cioteczki powstał fajny wątek , który znacznie ułatwi pracę z bazarkami. Zachęcam do wpisania się na listę na wątku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...87-zaproszenia[/URL]
  5. Cioteczki powstał fajny wątek , który znacznie ułatwi pracę z bazarkami. Zachęcam do wpisania się na listę na wątku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241780-komu-mo%C5%BCna-wysy%C5%82a%C4%87-zaproszenia"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...87-zaproszenia[/URL]
  6. Cioteczki powstał fajny wątek , który znacznie ułatwi pracę z bazarkami. Zachęcam do wpisania się na listę na wątku : http://www.dogomania.pl/forum/thread...87-zaproszenia
  7. Moja siostra umie szyć , ma się zorientować czy można u nas kupić materiał a'la sztuczna skóra.
  8. Z tym pokazywaniem ząbków jak się znudzi głaskaniem bardzo przypomina ,,mojego" Bazyla:) Ale i tacy indywidualiści mają swój niewątpliwy urok:)
  9. Kikou a jakie wymiary tego pokrowca byłyby potrzebne?
  10. martka1982 przesłała mi pieniążki z paypala od kochanej cioteczki piescofajnyjest 30 zł Dziękuję pięknie!
  11. Weszła deklaracja za 04/2013 od wujaszka Roland_de 25 zł za co dziękuję z całego serca:)
  12. Weszła deklaracja od wujaszka Roland_de 25 zł za 04/2013 Z całego serca dziękuję!
  13. Reniu mam nadzieję , że kasa dotrze. Niezależnie od tego , że Oskarek prawdopodobnie pojedzie do własnego domku to są zaległości , które Ci się należą i to są pieniądze wpłacone konkretnie na Oskarka więc TOZ po prostu musi je przelać. Daj znać w przyszłym tygodniu co z wpłatą bo tego tak nie można zostawić. Sama wpłacam na TOZ na innego psiaka Krawca , a kontakt z hotelikiem w którym przebywa ma tylko TOZ bo nie ma go na dogomanii więc nie mogę zweryfikować jak tam jest z wpłatami.
  14. [quote name='rudakacha']I ja zaglądam, co u chłopaka?[/QUOTE] No właśnie... Też bym chciała to wiedzieć...
  15. Fantastyczne wiadomości !!! Kto będzie robił wizytę przed adopcyjną?
  16. Weszła deklaracja od cioteczki ranias : 10 zł Ślicznie dziękujemy!
  17. Weszła deklaracja za 02/2013 35 zł od wujaszka Roland_de Pięknie dziękujemy!
  18. A ja akurat nie wchodzę wcale na wątek bazarkowy a kupuję tylko w tych co dostaję zaproszenia:) Oczywiście nie na wszystkich kupuję ale jeśli już to praktycznie na tylko tych z zaproszeń. Leniwa jestem , nie chce mi się szukać na wątku:) Ale ile osób tyle oczekiwań:)
  19. No to mam z Broniem wiele wspólnego:)
  20. Kurcze krawcowa ze mnie żadna i nawet nie wiem czy można kupić w sklepie gąbkę i dermę czyli komponenty dla takiego posłania:( Kiedyś kupiłam dla suni i jej szczeniaków takie duże dermowe posłanie ale ono było drogie ze względu na rozmiary i miało boki żeby maluchy nie wyłaziły. Górniś ma całą bandę kumpli i napewno jest szczęśliwy z tego powodu bo zawsze był towarzyskim psiakiem.
  21. Konto Górnisia zasiliła kwota 429,65 z poniższego bazarku : http://www.dogomania.pl/forum/threads/240399-Markowe-kosmetyki-stylizacja-w%C5%82os%C3%B3w-i-bibeloty-dla-psiak%C3%B3w-ROZLICZAM Odnotowane w poście rozliczeniowym:)
  22. Konto Bazylka zasiliła kwota : 429,65 z poniższego bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240399-Markowe-kosmetyki-stylizacja-w%C5%82os%C3%B3w-i-bibeloty-dla-psiak%C3%B3w-OTWARTE-do-19-03-20-00[/url] Odnotowałam w poście rozliczeniowym:)
  23. Weszła deklaracja od Incia : 20 zł oraz matrka1982 przesłała mi z paypala kaskę od piescofajnyjest : 30 zł Pięknie Wam kochane dziękuję!
  24. Rozmawiałam dzisiaj z właścicielką hoteliku , dowiedziałam się jakie są koszty weta i uzupełniłam niedopłatę za poprzednie miesiące. Faktury przychodzą na schronisko a teraz nie mam tam z nikim kontaktu dlatego poprosiłam żeby faktury przychodziły do mnie wtedy wszystkie tematy będą regulowane na bieżąco ponieważ koszty weterynaryjne i leków są dopisywane do faktury. Zapłaciłam dzisiaj łącznie 585,32 zł . Na tę kwotę składają się : - hotelik za marzec 420,00 - dopłata za poprzednie miesiące : 30,00 - szczepienie : 30,00 - badania weterynaryjne : 70,00 - dojazd do weterynarza : 18,00 - lek Furagin : 10,00 - lek No-Spa : 7,32 Wszystko rozpisałam w pierwszym poście . Wpłynęła deklaracja od Renatka_s za 04/2013 i 05/2013 : 40,00 Ślicznie dziękuję!
  25. Weszły deklaracje za 04/2013 od cioteczek : - Markofix1 10 zł - Czarna Kafka 20 zł Ślicznie dziękuję! Maciek777 daj znać jakie wyszły koszty za weta to wpłacę razem z opłatą za marzec.
×
×
  • Create New...