Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Bardzo współczuję... Trzymaj się Reniu...
  2. Konto Bazylka zasiliła kwota 48,24 z bazarku pluszakowego na Dzień Dziecka : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242998-Wkr%C3%B3tce-Dzie%C5%84-Dziecka-%C5%9Bliczne-pluszaki-i-nie-tylko-ROZLICZAM?p=20805981#post20805981[/url]
  3. Konto Binga zasiliła kwota 48,24 z pluszkowego bazarku : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242998-Wkrótce-Dzień-Dziecka-śliczne-pluszaki-i-nie-tylko-ROZLICZAM?p=20805981#post20805981[/URL]
  4. Weszła deklaracja od thinkplando za maj 40 zł Pięknie dziękujemy!
  5. Napisałam jeszcze do poznańskiej bezpłatnej gazetki metro , tak ogłoszenie prawdopodobnie kosztuje ok. 50 zł i czekam na odpowiedź.
  6. No niestety na te nóżki to nie ma lekarstwa:( Czy według weta jest jakiś środek dzięki , któremu mozna trochę powstrzymać ten postepujący niedowład? Najważniejsze jest to , że dzięki Tobie kikou i pomocy dogomaniackich cioteczek Górniś jest szczęśliwy i w końcu ma życie na jakie zasłużył i nie spędza ostatnich lat życia w schronisku.
  7. O dziękuję za informację o takim piśmie z ogłoszeniami , tego mi było trzeba :)
  8. [quote name='jo ka']Chłopak-sam ?? Ojj nie, trzeba mu dokoptować psie towarzystwo, zawsze to raźniej i mniej smutno:lol:[/QUOTE] No fakt on przecież towarzyski chłopak:) A może w końcu domek dla niego się znajdzie? Myślę o płatnym ogłoszeniu w Gazecie Wyborczej na Poznań , to spory koszt bo około 200 zł ale Pani nie odpisała mi na zapytanie o darmowe więc nie wiem co zrobić... Doradźcie mi...
  9. Weszła deklaracja od cioteczki pikoli 10 zł za 05/2013 Ślicznie dziękujemy:)
  10. Jaki śliczny ten nasz Bronio:) A że głuchnie to w jego wieku niestety norma , cóż starość nie radość. Najważniejsze , że chłopak poza tym zdrowy i szczęśliwy dzięki Tobie kikou:) A cioteczki latem może wpadną , kawałek drogi mamy niestety. Weszła deklaracja od cioteczki pikoli 10 zł za co bardzo dziękujemy:)
  11. Chętnie prześlę chociaż 10 zł na koszty leczenia , proszę o konto na pw.
  12. [quote name='mroze']Dołączam do grona jej fanek. Zrobiłam projekt plakatu i mogę przygotować inny, albo ten zmienić. Ona mi bardzo przypomina z charakteru moją Astrę. Mogłabym też dorzucić 20 zł na ogłoszenie w gazecie dla niej. Może znajdą się jeszcze inni chętni na taką składkę? [IMG][URL="http://s273.photobucket.com/user/mrocznyzelek/media/CUDOWNYPIESEKSZUKADOMUkopia.jpg.html"][IMG]http://i273.photobucket.com/albums/jj212/mrocznyzelek/CUDOWNYPIESEKSZUKADOMUkopia.jpg[/IMG][/URL][/IMG][/QUOTE] Kochana tylko ja nie wiem w jakiej gazecie można ogłaszać? W Dzienniku Zachodnim ogłoszenie kosztowałao chyba 46 zł ale już w gazetach poznańskich ceny są kosmiczne:( Sama szukam jakiejś sensownej gazety by zamieścić ogłoszenia:(
  13. [quote name='monika083']kochani ,konto jest w pierwszym poscie, fundacyjne.[/QUOTE] Dzięki za info , wysłałam skromną dyszkę.
  14. Ja też póki co mogę wpłacić jednorazowo 10 zł. Proszę o konto.
  15. [quote name='martasekret']nie oceniam samej Ag, jej działalności, bo jej nie znam. Nie podoba mi się natomiast sposób prowadzenia tego wątku. ja też chętnie przeleję pieniądze bezpośrednio na konto hotelu.[/QUOTE] Co do sposobu prowadzenia wątku to zgadzam się w 100% ale większość wątków założycielki jest właśnie w taki sposób prowadzona. Mam nadzieję , że zostanie tu podane konto hoteliku. Nie chcę zostawiać Krawca , chcę mu dalej pomagać ale z wielu względów nie przez konto TOZ.
  16. Szczerze Wam powiem dziewczyny i znam sytuację Ag. Rozumiem jej rezygnację. A dla Krawca zrobiła więcej niż ktokolwiek. Tak więc nie oceniajcie. Ja powiem szczerze , że najchętniej wpłacałabym kasę od razu na konto hoteliku Krawca. Do obecnego TOZ-u mam ograniczone zaufanie. Byłabym wdzięczna gdyby podano konto hoteliku , w którym przebywa Krawcu wtedy wpłaciłabym od razu większą kwotę np. z góry deklarację za 5 m-cy.
  17. Zapłaciłam za 14 kg specjalistyczną karmę dla Górnisia 187,12 zł.
  18. Weszły deklaracje za maj od cioteczeki Anna2012 50 zł i Ewa_88 25 zł Ślicznie dziękujemy!
  19. Wysłałam do kikou 300 zł za kolejny miesiąc. kikou pisała , że weterynarz z powodu słabszych wyników zalecił by Górniś jadł tylko trzustkową karmę. Napisałam kikou , żeby zamówiła i jak będę znała koszt to wyślę pieniążki.
  20. Weszły deklaracje od cioteczek : - ewu 15 zł ( 06/2013) - Bambino 10 zł ( 06/2013) Śliczne dzięki!
  21. Weszła od Ciebie wpłata na paypala martki1982 20 zł i już mi przesłała. Bardzo Ci dziękuję!
  22. martka1982 przesłała mi wpłatę z paypala od cioteczki piescofajnyjest 20 zł Ślicznie dziękuję!
  23. No niestety w tym wieku bardzo dużo psów głuchnie:( Dobrze , że ruchowo jest jeszcze taki sprawny i energiczny.
  24. Biedak , wygląda na małego psiaka. Oby udało się znaleźć jakieś DT
×
×
  • Create New...