-
Posts
14143 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by caryca26
-
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Właśnie puściłam do kikou 300 zł za sierpień. Ja i moja siostra wpłaciliśmy na 10 zł za sierpień. -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasiu wysyłam Ci za rachunki : 95,56 zł i 152 zł na 2 opakowania Karsivanu. No i trzymam kciuki za chłopaka i wielkie dzięki za troskliwą opiekę nad nim. Weszła deklaracja od KateKermit za 08/2013 20 zł . Adriano dorzucił Górnisiowi 10 zł na Karvisan. Wielkie dzięki! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochana wkrótce Ci prześlę kaskę za leki i na ten Karvisian. A po wakacjach zrobię bazarek dla chłopaka. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszły deklaracje za 08/2013 od cioteczek : - Czarna Kafka 20 zł - Markofix1 10 zł Wielkie dzięki kochane! -
Nie umiem wyrazić jak jestem wdzięczna , że wyciągnęłaś Sunię ze schronu.
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za 07/2013 od cioteczki thinkplando 40 zł Serdecznie dziękuję! -
Czekam niecierpliwie na relację. To jest naprawdę wspaniała psinka.
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za 07/2013 od cioteczki Ewa_88 25 zł Ślicznie dziekuję! -
No i w końcu udało mi się wystartować z bazarkiem . Oto link : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245598-Szkolne-biurowe-zupe%C5%82nie-nowe-gofrownica-TEFAL-drobiazgi-ciuszki-OTWARTE-11-08-20-00[/url]
-
[quote name='mroze'][SIZE=3][FONT=times new roman]Siedem miesięcy temu adoptowałam czarną, wilczkowatą Astrę, która wypatrzyłam na dogomaniackim wątku schroniska w Dalabuszkach. Astra okazała się najbardziej bezproblemowym psem, jakiego do tej pory miałam, co sprawiło, że zdecydowałam się na mojego pierwszego w życiu „tymczasa”. I tak trafił do mnie z Pogotowia dla Zwierząt Ozzie [/FONT][/SIZE][SIZE=3][FONT=times new roman] Kilka tygodni temu pożegnałam Ozziego, który znalazł własny dom. [/FONT][/SIZE] [SIZE=3][FONT=times new roman][B]Teraz,[/B] mam nadzieję, [B]PRZYSZŁA KOLEJ NA SUNIĘ[/B]. Nie chcę, aby tak fajny pies umarł w schronisku. I chcemy dać jej szansę, bo jej też się należy i ona też chce być szczęśliwa. Wiele wskazuje na to, że tego właśnie pieska Wollygator na przełomie lipca i sierpnia przywiezie do mnie do Poznania na DT. [/FONT][/SIZE] [B][SIZE=3][FONT=times new roman]DT u mnie jest bezpłatny, ale Sunia to starszy piesek i dlatego potrzebne będą nam środki na weterynarza: podstawową diagnostykę medyczną (wizyta z badaniem krwi, ewentualnie z USG), odrobaczanie, być może szczepienie lub szczepienie uzupełniające – razem około 200 – 250 zł. [/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][FONT=times new roman]Bardzo dobra specjalistka od bazarków, Caryca26, przygotowuje teraz bazarek dla Sunii, na który wkrótce będziemy miały okazję Was serdecznie zaprosić. A na bazarku różności: książki do nauki języków angielskiego i rosyjskiego, drobne AGD, odzież (Reserved i H&M), naszyjnik (z firmy Yes), przybory biurowe- rzeczy zupełnie nowe oraz te prawie nowe. [/FONT][/SIZE][/B][/QUOTE] Dzięki za tę specjalistkę:) Biorę się za robotę:)
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj otrzymałam FV 06/06/2013 na 475,00 za czerwiec i od razu zapłaciłam. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Konto przystojniaka zasiliła kwota 141,65 z poniższego bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244216-ROZLICZAM-P%C5%82ytoteka-gry-muzyka-filmy-i-troch%C4%99-bi%C5%BCuterii-i-drobiazg%C3%B3w?p=20948773#post20948773[/url] Czekam na fakturkę do zapłaty. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
caryca26 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Puściłam swoją dyszkę za sierpień dla chłopaczka:) -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Weszła deklaracja od cioteczki ewu 15 zł za 08/2013 Pięknie dziękuję! Przelałam do kikou 300 zł za kolejny miesiąc. -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja za 07/2013 od cioteczki asikowska 10 zł Wielkie dzięki! -
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
caryca26 replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z jego formą to za różowo nie jest. On już jest staruszek i jeszcze problemy z nóżkami. Ale jest szczęśliwy bo znalazł swoje miejsce na ziemi. Weszła deklaracja od cioteczki Sabina02 50 zł za 07/2013 i 08/2013 Ślicznie dziękuję! -
[quote name='magdyska25']to wymiziaj Go ode mnie! :)[/QUOTE] Wymyziany od cioteczki magdyski:) Wczorajsze zdjątka: [img]http://imageshack.us/a/img19/3821/vibp.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img33/6394/y7sv.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img689/6451/ajlw.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img826/8969/baic.jpg[/img]
-
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszło 20 zł od arim - za 07/2013 i 08/2013 Dzięki wielkie! -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła deklaracja od wujaszka Nikus za 07/2013 15 zł Ślicznie dziękuję! -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Weszła wpłata od cioteczki Randa 50 zł Ogromniaste dzięki! :) -
Bingo/Bronio-odszedł za TM otoczony miłością....
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Na koncie Binga 586,28 , martka1982 uaktualnij proszę w pierwszym poście. -
Sidnej-zapomniany,zrezygnowany 14-stoletni psiak- za TM :(
caryca26 replied to caryca26's topic in Już w nowym domu
Sprawdzam maila i nie mam żadnej wiadomości. Ale nigdy nie można tracić nadziei. Po wakacjach powtórzę mu to ogłoszenie w Metrze. Konto Sidneja zasiliła kwota 273,80 z poniższego bazarku : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244120-ROZLICZAM-CIUCHOLAND-ju%C5%BC-od-1-z%C5%82-damskie-m%C4%99skie-r%C3%B3%C5%BCne-rozmiary"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...%BCne-rozmiary[/URL]