Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Ojej takiego go jeszcze nie widziałam! Słodziak:)
  2. Bronek jest cool:) Mnie też się podoba.Z tego co pisze kikou wynika jasno ,że jest super psiakiem i Grażyna go po prostu nie doceniła.
  3. No nie zrozumiałam , gapa jestem i tyle:) Cały czas piszę że blondynka:) No to wszystko się zgadza , tylko niewiele tego zostało niestety:(
  4. Weszły pieniążki od cioteczki Pikoli 20,00 - deklaracja za III,IV/2012 Dzięki śliczne!
  5. Weszło 20 zł od cioteczki Pikoli - deklaracja III,IV/2012 Dzięki serdeczne!
  6. Jak ja z nim chodziłam też przejawiał zainteresowanie moją osobą tylko gdy miałam parówki:)
  7. U mnie ma na gratce i gumtree śląskie. O innych nie wiem.
  8. Ale skąd miałaś tą informację? Daj znać bo trzeba to wyjasnić ze schroniskiem.
  9. Dzięki , dzięki ale bez Was nic bym nie zrobiła i taka jest prawda. I na pewno warto pomagać:) A widok szczęśliwego zwierzaka , któremu się pomogło-bezcenne:)
  10. Ja rozumiem przesąd czarnego kota ( chociaż mnie akurat też się chyba najbardziej podobają) ale o przesądzie czarnego psa nie słyszałam:) Dobrze ,że są amatorzy czarnulków i Murzyn jest teraz w domu.
  11. Sidnej ma szczęście mając takie super cioteczki i wujaszków jak Wy:)
  12. No właśnie niestety tak jest tylko nie wiem czemu , mnie się czarne bardzo podobają a jak są zadbane to tak im pięknie lśni futerko.
  13. Dzięki kochana! Ale ma tam śliczny teren! I jakich fajnych kompanów:) Fajnie ,że się z nimi dogaduje. Takie focie i informacje to balsam na moje serce:)
  14. No w sumie racja , dla niektórych psiaków schronisko bywa rajem w porównaniu z tym co miały.
  15. A któremu psiakowi służy pobyt w schronisku , kochana? Sid jest zdrowy. On zawsze był zgrabny ale teraz faktycznie schudł. Wiesz jak to jest , schroniskowe karmienie nie jest zbyt wyszukane:)
  16. Te zdjęcia z pierwszego postu to są z różnych okresów bo Sid trochę u nas siedział.
  17. Ale gdzie zaksięgowane? Ja puściłam dopiero wczoraj po rozmowie z kierowniczką bo mi powiedziała , że oni puścili już ze swojego konta bo mieli zapisaną taką datę płatności więc ja z Bingowej puli puściłam im 300 by zwrócić.
  18. I oby tak dalej do przodu i po domek na zawsze!
  19. Dzięki Penny i Maciek777 za info i fotki:) Już zapomniałam ,że nasz seniorek taki zgrabny jest:) Do innych zwierzaków myślę ,że nie będzie problemów. To nie jest typ agresora tylko nieśmiały kochany piecho:) I on własnie ma to do siebie ,że zachowuje swoisty spokój:)
  20. To on z Magmą siedzi w boksie? No to w końcu wiem ,która to bo Kalifa rozpoznaje:)
  21. No bo on jest słodki. Od pierwszego wejrzenia mnie ujął:)
  22. Kochana masz czasu tyle ile Ci trzeba. My cierpliwie poczekamy.
×
×
  • Create New...