Weszły pieniążki-deklaracja od anna2012 50 zł
Dziękuję pieknie!
Właśnie wraciłam od Murzynka:) Ale się chłopak naspacerował ,że cho cho i nawet sunię podrywał:) Jak on się cieszy z każdego spaceru , cudowny piecho! I ma całkiem niezłą kondycję jak na emeryta:)
A wieści mam takie :
Dzwoniłam do Hotelu Terrier , miejsce jest i chłopak może jechać w każdej chwili. Kierowniczka się oczywiście zgadza. Dałam jej numer telefonu i ma zadzwonić do hoteliku ustalić termin kiedy psiak pojedzie . Myślę ,że wkrótce:)
Strasznie się cieszę cioteczki!
Wszystko dzięki Wam!