Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. Podczytuje i tez sie cieszę :) a Żeleczka jest piekna
  2. ja tez mam numer konta(chyba ;) ) i cos dorzucę
  3. ja tez się melduje Nutusiu skasowałam sobie numer twojego konta, moze cos podrzucę na leczenie albo jedzonko
  4. ja zdjęcia zmniejszam przy okazji kadrowania i przycinania w innych programach wiec pilnije zeby najwiekszy wymiar czy to w pionie czy w poziomie nie miał więcej niz 640
  5. zawsze zmniejszam ten najwiekszy wymiar do 640 a reszta sie juz z proporcji dopasowuje to ile ono może miec w pionie?
  6. aha dopiszemy jeszcze środki czystości co?
  7. dobrze tak wpiszę ja mam w domu doxycyklinę 100 mg, ja jej nie mogę brać, całe opakowanie z terminem wazności 2015
  8. Słuchajcie w przyszłym tygodniu będę rozsyłać po znajomych i w pracy u TZta maila z prośbą zbiórkową (u mnie zbierane sa dary dla krakowskiego schroniska więc nie będziemy dublować) Wszystkim wam się przyda pomoc taka najzwyklejsza materialna i u missii i u Iwoni i w Harbutowicach. wypisze listę rzeczy które myślę sie przydadzą, jesli macie jakies pomysły to piszcie, kasy nie chce zbierać z przyczyn oczywistych Zbierane przedmioty: używane koce, poszwy i poszewki, prześcieradła, ściereczki, dywaniki, ręczniki, kołdry i poduszki (nie z pierza), garnki, miski, karma psia i kocia, zabawki futrzakowe, makarony, kasze, opatrunki, siano, słoma Aha mam jeszcze druga kuchenke elektryczną taka jak dostała Iwonia może coś jest potrzebne z rzeczy niestandardowych, może akurat ktos będzie miał na zbyciu tak jak było z ta kuchenką :) My to wszystko z TZtem postaramy sie zabrac i podrzucic gdzie trzeba
  9. cześć ciociu mmd :) zaraz ci Iwoniu przeslę na pw nowe konto
  10. oj szynszyla w naturalnym środowisku bardzo poproszę :) Ja nie wiem czy to do końca można nazwać agresją to raczej Elmuś charakternik, myślę, ze on może mysleć że jest taki duzy jak my i trochę się czuje człowiekiem a juz na pewno że jest najwazniejszy w domu, no prawie, mnie się słucha i kocha, TZta tez choć z mniejszym entuzjazmem, ale jego praktycznie w domu nie ma więc się nie dziwie, włazi pod kołdre, kokosi sie i podsypia, siedzi na głowie i pozwala się czochrać, ale marny mój los jak chce mu odebrac skradziony skarbuniek np dziś "surowy" przysmak świętokrzyski, który skądś wytargał, jak mawia mój TZ zinwektywował mnie słownie bardzo w formie przeróżnych pisków, szczeków i burków zachowuje sie jak rozpieszczony jedynak, choc wie że wielu rzeczu mu nie wolno, i zawsze jest kara
  11. [quote name='Nutusia']A ja właśnie przed chwilą widziałam jak Hopka... lata! Jednym skokiem pokonała pół ogródka, wzbijając za sobą tuman śniegu :) .[/QUOTE] Czy aby na 100% ona nie jest szynszylem? :diabloti:, moje też kradą ze stołu, robią skok bajkowego Tygryska (czyli z 4 łapek na raz) albo wyglądaja jak piłeczka pingpongowa, a Maleństwo często przeraża mnie swoimi susami przez pół mieszkania
  12. wstyd to był jak mój potforny szynszyl 700 g zywej wagi nie dał usiaść mojemu szwagrowi na fotelu, a potem nie dał mu wejść do łazienki nie wiem za kogo mi było bardziej wstyd :diabloti:
  13. troche spóźnione :oops: naj naj dla Barb :)
  14. Malgoska, ja mam jeszcze 2 lub 3 fanty podeślę ci zdjęcia jeszcze dziś reszta tych ktore wysylalam ci poprzednio i wszystkie niesprzedane książeczki dziecięce są do wystawienia :)
  15. o matko trzymam kciuki Nutusiu ogłoszenia o zaginięciu na gumtree i tablicy trzeba zrobić, zaraz poprzeglądam zaginiecia na Łódz i okolice
  16. jest przeurocza i taka fajna płowa troszkę
  17. u mnie takie ajajaj/ aućauć nawet do szynszylego móżdzku trafiło bo Maleństwo za grosz delikatności miało i gryzło z sympatii tak że świeczki w oczach stawały, puszczała zdziwiona a potem, sie nauczyła
  18. U znajomych którzy niedawno przygarneli jak sami stwierdzili wiewiórke nie kota najlepiej sprawdziła sie tzw "kura" kura posiadała piórka na połaczonych pałakach i nic jej nie przebiło ani tunel ani piłeczka ani nawet frędzelki przy firance Kota też jest gryzoń i mała furiatka, ale z wiekiem powoluktu przechodzi
  19. ciocie ja mam sama górę od klatki króliczej, jak okaże sie przydatna to Tz może ja podrzucić do Maszy44
  20. ja twardo zbieram fanty na kociaki, troche bizuterii, fajne naczynie do zapiekania i takie ustrojstwo do katowania własnych nóg, u mnie się tylko kurzy
  21. to dziwne al;e wczesniej pisałam posty i nie było jej widać czary mary
×
×
  • Create New...