Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. Giselle tak bardzo Ci współczuje zaglądałam do Dina stale i myslałam, że choc jemu sie uda dzis dogomania pełna smutku dla mnie Odszedł do swojej krainy szczęśliwości, za którą tak bardzo tęsknił obym zasłużyła, żeby spotkać sie z Dino po drugiej stronie
  2. Żegnaj Odrobinko [*] dziękuje że byłaś, że pokazywałaś ile można mieć radości i chęci do życia i jak można kochać mimo wszystko cały świat Zerkaj na nas łaskawie zza TM
  3. a ja mam nadzieję, że zanim bazarek sie skończy Rudi będzie miał domek że HEJ
  4. ok, fajnie, może coś dozbieram od koleżanek i w domu :) będzie duży bazar
  5. wracamy 12 września, jesli kupujacy poczekają to wysyłka byłaby 13
  6. cioteczko, ja wyjeżdzam 26 sierpnia, może być problem z wysyłka po bazarku, ale moge wszystko co pójdzie zapakowac i posłać do Ciebie Trochę rzeczy wystawię na allegro, zarobie może na zakupy na bazarkach bo mnie mąż wystawi za drzwi, ale za to mam troche nowych fantów, bo może reszta się juz znudziła kupującym. Wszystko co będę miała obfotografuje i opiszę. Jesli chodzi o buty, torebki itp to namawiam koleżanki, żeby zrobiły porzadki w szafie i coś podrzuciły.
  7. żeby noc przyniosła zdrówko, moje futrzaki mocno przytulaja
  8. To byłoby super, kochane tez się boje o Dina bo wydaje mi się, że dla niego czas sie kończy, jesli postanowi że juz nie ma dla kogo byc to odejdzie
  9. Byle walczyła i sie nie dawała, kasa, kasa się znajdzie, jak będzie trzeba to wyżebrzę coś u mnie w pracy kurcze to jest zła sytuacja, wszystko może zaszkodzić, muszą rozważyć co niesie mniej zagrożeń i działać bo nie można już czekać
  10. Wieści są złe, ale ona tyle już przeszła i ten domek czeka, musi byc dobrze miejmy nadzieję, że wszystko się uspokoi będę myślami przy odrobince
  11. ekstra zdjęcia, widac, ze im dobrze i towarzystwo tez słuzy własne :) a historia z parówkami przypomina mi przywieziony kilogram marchewek do stada 20 koni :)
  12. jestem na zaproszenie jest cudna, mam nadzieje, że szybko znajdzie dom i brak słów jesli chodzi o schronisko..
  13. miziam za jednym uszkiem, miziam za drugim i futrzaki też się przytulaja do Dina
  14. zaglądam do Misia, na zdjeciach wygląda cudnie i radośniej
  15. cioteczki wieźcie go szybko cos się znajdzie chociaż taki kiepski miesiąc mogę podarwoać od reki zdjęcia z opisami z tego co zostało z mojego bazarku, jesli ktoś chce zrobić to niech pisze PW ja mu podam które zdjęcia, potem popakuje i powysyłam z tego bazarku oprócz licytowanych nie ma też nr 7 i 12 http://www.dogomania.pl/threads/209677-koniec-!!!-Sako-Emki-Mini-Isi-i-Cookie-rozliczamy
  16. Emeczka ma cudne towarzystwo widzę :) i cudne widoki
  17. czekam na wieści co z operacją, i trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze
  18. odwiedzam misia pysia
  19. zaglądam i podnoszę najpierw sie ludzie zahłystują husky a potem się moda kończy bo się okazuje że rasa jest trudna, wymaga pracy i warunków, brak słów
  20. zapisuję go on biedny tak czeka, smutny ale chyba nadal ma nadzieję
  21. odwiedzam sunię, oby antybiotyk zaczął działać
  22. moge tam być Katarzyna M-Sz ;) na dobranocke rudego za uszkiem poczohram
×
×
  • Create New...