Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. wiedziałam ze jak wrócę to będą dobre wieści czekały super
  2. Maleństwo trzymaj się Co do debilnych sąsiadów z sunią sznaucerem mini, potrafili zostawiać ja na cały dzień a ta płakała. Nie wierzyli mi że wyje potwornie kilka godzin, bo ich piesek nie wyje jak oni wracają. Nowiutkie bloki sąsiedzi znają sie 2-3 tygodnie a ta płacze, jeden dzień, drugi po tygodniu nie wytrzymaliśmy, poszlismy do sąsiadki, z prośbą, żeby zwróciła uwage czemu suni tak źle, czy ma lęk separacyjny czy jej gorąco (środek lata) czy co. Inni sąsiedzi tez to słyszeli ale wiadomo po co sie wtrącać. A najlepsze było potem że udawali że my jesteśmy wscibscy i nadwrażliwi bo oni żadnego psa nie słyszeli, tyle że ja mieszkam 2 pietra wyżej i słyszałam. Ważniejsze dobrosąsiedzkie stosunki niż pies który sie męczył. Sami psa nie mamy więc wcześniej też zasięgnełam opinii TOZ i weta, napisali mi jak to mozna rozwiazać i ja kobiecie to powtórzyłam. Oczywiście awantura i wyzywanie nas od gówniarzy i debili, że to jej pies, wyje i szczeka bo to pies i jej najlepszy przyjaciel więc ma wszystko co mu potrzeba nawet gwiazdke z nieba. Od tego czasu nie odzywa sie i wygaduje na nas ale.... psem zajmują sie sąsiedzi z boku i sunia wygląda na zadowoloną, wyje sporadycznie bardzo krótko, a ci Państwo zrozumieli, że cos takiego psu szkodzi, że to nerwy i stres
  3. kochana w poniedzialek ruszy bazarek mój także dla ciebie, trzymaj sie odrobinko
  4. zdecydowanie TAK i nie ma różnicy czy to pies, kot, koń czy np szynszyla ;)
  5. trafiła Malizna wczoraj na mój zły dzień, musiałam ominąć zdjęcia żeby nie wyjść na ulicę i komuś nie przywalić z wściekłości i bezsilności, że takie rzeczy dzieja sie wciąż a dziś się uryczałam bo w końcu przyjrzałam się odrobince maleńkiej czekam niecierpliwie na wieści
  6. do góry do góry a ja poproszę info na pw gdzie kierowac wplaty dla suni
  7. Emką w góre hop a moje futrzaki popychają maleńkimi łapkami
  8. tak świat jest bardzo mały ;) super wieści
  9. ja jesli cos oferuje transport Skarżysko-Kraków zresztą to chyba Zuzka2 ma w pamięci
  10. aaa to gorzej, takich zaufanych ludzi z pomyślunkiem tam nie mam
  11. a co trzeba w tym Sączu zrobić? czy transport zapewnić?
  12. pamietam jak cierpiały gołębie krakowskie z Kaziutkiem szybo trzeba było hamować instynkty łowieckie bo chciał Pańci przynosić świeżutkie mięsko
  13. trzymamy, ściskamy
  14. Sako to najlepszy przykład dla ludzi, że można chcieć nawet jak boli i nie jest dobrze taki naturalny antydepresant
  15. ciesze się że chłopak dobrze znosi wszystko ja sie nie dziwie że zauroczył wszystkich, a jak juz zostanie gwiazdą fiu fiu
  16. sunia jest cudna gdybym nie wiedziała z czym tą rasę "się je" próbowałabym namówić rodziców duzo ruchu i zero nudy
  17. stałej, stałej
  18. Dorzucam dychę do towarzystwa i kolejny bazarek m. in. dla Emki Plakaciki juz wiszą
  19. eh a husky w Krakowie nadal w modzie taka zabawka na szybko jakie pamietam z haszczaka koleżanki w podobnym wieku - karma wsypana do środka butelki PET zakręcona - starcza na ok 15 minut chyba że nie odkryje że da sie odgryźć zakrętkę A Kaziutek mojej przyjaciółki po przewłóczeniu nas po Krakowie i okolicach, kiedy leżałyśmy padnięte patrzył na nas z miną " no co jest ja myślałem, że to początek zabawy"
  20. oj tak energia haszczaki potrafi rozpierać, koleżanka straciła tak karte kredytową ;)
  21. o ile dobrze pamiętam miejscowość Szczerców
  22. ja tez wierzę że Sako się uda duzo dobrych ludzi sie wokół kręci
  23. cytat z mojego zaznaczam uświadomionego taty " ale one sa takie cudne, to taki mój ideał psa" Coraz mniej ich widzę na ulicach dużych miast, jak Kraków, a te które widzę wygląda że trafiły na dobrych, świadomych ludzi koleżanka poznała te psy w pracy na Spitzbergenie, wiedziala jakie są i tez sie zastanawiała czy da radę jak sobie pomyśle ile było strat na mieszkaniu przy małym znudzonym psie, łącznie z karta kredytową, ile pracy, wybiegania psa na rowerze, z pomoca znajomych w tym mnie itd
×
×
  • Create New...