Jump to content
Dogomania

majowa

Members
  • Posts

    6621
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majowa

  1. podnoszę mam w okolicach Rzeszowa rodzine i znajomych ale nikt sie nie nadaje na aktywnego opiekuna
  2. ja jeszcze prosiłam znajomych zobaczymy czy odpiszą gdyby było wiecej osob mozna coś zaplanować
  3. jesli ktos z was zdecyduje się jechac z Krakowa, dajcie znać wczesniej, proszę sprawdziłam dzis dojazd i busy będą rano w niedziele jezdziły bardzo w kratkę, na Borek Fałecki najdalej do Mogilan dotrę bez problemu mój szwagier który ma doświadczenie w szukaniu ludzi proponuje dwa miejsca wymarszu szukających jeden z północy drugi z południa tak zeby zacieśniać pole także Dumce, lub wschód zachód
  4. Cioteczki, ja mam problem z transportem bo TZ auto zabrał i wyjechał do pracy jesli wiecie czym mozna dojechać do Biertowic, bus? PKS? MPK? z Krakowa rzecz jasna, z Górki Borkowskiej albo z Centrum ja zaraz poszukam też jakichś połączeń bo taka informacja może ludzi zachęcić bez auta z takiej Wieliczki to prawie 1,5 h podróży z przesiadkami każdy szukający powinien mieć zdjęcie wydrukowane Dumki i jakąś zgrubną mapę okolicy jesli będę się czuła na siłach i choróbsko puści, znajde transport to postaram się dojechać
  5. eh zeby to wszystko było takie proste, może uda mi sie nieco poprawic moja sytuacje mieszkaniowa a wtedy kto wie
  6. serce mi się sciska na widok tego pycha, i żal straszny, ze nie moge psiaka żadnego wziąć choćby na tymczas, chyba że pokocha szynszyle miłościa bezgraniczną
  7. juz po urlopie wybrać nie mam się jak, raz chciałam z TZ jechać a on w pracy po za domem a dwa pracuje do 19 prawie codziennie
  8. Cezarek jest taki cudny i grzeczny i kochany, że nie ma mowy zeby nie :)
  9. zaglądam do Lukaska
  10. szlag by to trafił, akurat jak zostałam uziemiona w domu i do tego bez auta :( trzymam kciuki za Dumkę mocno
  11. cudne wieści, Emeczka wraca do świata machających ogonków :)
  12. byłoby super, napisze do niej, z Szydłowca rzut kamieniem kocyki jesli sa to poprosze zeby odlożyli
  13. nie wiem ile tego jest, ale mama moja groziła ze nie wejda do kombiaka wiem, ze babki dalej zbieraja ewentualnie do Wieliczki możemy zabrać ale to za 3 tygodnie bo TZ w robocie poza domem
  14. cioteczki, dostałam info z domu rodzinnego, ze maja sporo uzbieranych kocy, dywaników, dywanów, kołder, ręczników itp to jest świętokrzyskie, może znacie kogoś kto potrzebuje
  15. a na mnie ciotka nie krzyczysz ze nie dokładam obiecanej dychy ja mam ostatnio galopujaca skleroze i odklejenie od rzeczywistosci pourlopowe
  16. emkowe buziaki
  17. z mojej strony zaden problem daj mi na PW swój email to od razu go do ciebie przeslę i możesz zamawiać :)
  18. ja mam nietypowa deklaracje na ten miesiąc mam do oddania kupon na karmę i inny asortyment do sklepu swiatkarm.pl wartość 40 zł termin realizacji 25 październik jesli komus sie przyda to niech pisze
  19. hebanowa, daj mi swoj numer konta na pw, w tym miesiacu cos dla Lukaska mam
  20. Zabalek miszcz świata, koleżanka miała haszczaka który siadał jej tak na kolanach :) na poczatku właził normalnie a potem buch nózki do przodu i siedze jak ta lala moje pieniadze dla Sako tez poszły
  21. jak patrze na morduchnę Cezarka to mi sie łezka w oku kręci, tyle przeszedł i cierpliwości każdy może mu zazdroscic
  22. [quote name='mmd']Majowa oczywiście zamiast podnosić bazar, już kupuje :) ...[/QUOTE] a co? źle :cool3:
×
×
  • Create New...