jesli ktos z was zdecyduje się jechac z Krakowa, dajcie znać wczesniej, proszę
sprawdziłam dzis dojazd i busy będą rano w niedziele jezdziły bardzo w kratkę, na Borek Fałecki najdalej do Mogilan dotrę bez problemu
mój szwagier który ma doświadczenie w szukaniu ludzi proponuje dwa miejsca wymarszu szukających jeden z północy drugi z południa tak zeby zacieśniać pole także Dumce, lub wschód zachód
Cioteczki, ja mam problem z transportem bo TZ auto zabrał i wyjechał do pracy jesli wiecie czym mozna dojechać do Biertowic, bus? PKS? MPK? z Krakowa rzecz jasna, z Górki Borkowskiej albo z Centrum
ja zaraz poszukam też jakichś połączeń bo taka informacja może ludzi zachęcić
bez auta z takiej Wieliczki to prawie 1,5 h podróży z przesiadkami
każdy szukający powinien mieć zdjęcie wydrukowane Dumki i jakąś zgrubną mapę okolicy
jesli będę się czuła na siłach i choróbsko puści, znajde transport to postaram się dojechać
serce mi się sciska na widok tego pycha, i żal straszny, ze nie moge psiaka żadnego wziąć choćby na tymczas, chyba że pokocha szynszyle miłościa bezgraniczną
nie wiem ile tego jest, ale mama moja groziła ze nie wejda do kombiaka
wiem, ze babki dalej zbieraja
ewentualnie do Wieliczki możemy zabrać ale to za 3 tygodnie bo TZ w robocie poza domem
cioteczki, dostałam info z domu rodzinnego, ze maja sporo uzbieranych kocy, dywaników, dywanów, kołder, ręczników itp to jest świętokrzyskie, może znacie kogoś kto potrzebuje
ja mam nietypowa deklaracje na ten miesiąc
mam do oddania kupon na karmę i inny asortyment do sklepu swiatkarm.pl wartość 40 zł
termin realizacji 25 październik
jesli komus sie przyda to niech pisze
Zabalek miszcz świata,
koleżanka miała haszczaka który siadał jej tak na kolanach :) na poczatku właził normalnie a potem buch nózki do przodu i siedze jak ta lala
moje pieniadze dla Sako tez poszły