Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. a ja sobie zaznaczę i będę podczytywać
  2. porządny pies zawsze odpoczywa (no, na wszelki wypadek -przed przyszłym wysiłkiem) [url=http://www.cosgan.de/smilie.php][img]http://www.cosgan.de/images/midi/xmas/a230.gif[/img][/url]
  3. :diabloti:tak korzystając z pogody pojechaliśmy na zamek w Grodźcu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/692/dscf1631j.jpg/"][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/694/dscf1631j.jpg[/IMG][/URL] pochodziliśmy po dziedzińcu i wokół zamku - Caillou się bardzo podobało, wąchała, patrzyła, zadowolona [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/528/dscf1646o.jpg/"][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/697/dscf1646o.jpg[/IMG][/URL] a Sweetie, nie wiem dlaczego, zamek przerażał ogon miała spuszczony i wyglądała na wystraszoną dopiero spodobała jej się przerwa na jedzonko [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/dscf1638v.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/7400/dscf1638v.jpg[/IMG][/URL]
  4. i ja zaglądam do ślicznego Owcy
  5. [quote name='Pipi']I gdzie to ocieplenie?????? u mnie -12 a miala byc odwilz, wrrrrr. . . .znowu sypie, pewnie nie wyjade dzisiaj z domu.[/QUOTE] ocieplenie jest u nas deszcz pada ciepło jest i mokro dzisiaj jest 7 stopni, jutro ma być 9, a w środę 10 (na plusie) to może i u was się ociepli
  6. [quote name='jotpeg']jestem zbudowana widokiem wspólnego jedzenia C. i kotów. :p co za pies! :loveu:[/QUOTE] to pies, który :diabloti:uwielbia polować i mam wrażenie, że ma do tego predyspozycje ale oprócz myszy, na nic więcej nie pozwalam mu polować ani na wiewiórki, ani na koty, ani na zające w górach trzymam go na smyczy, bo niesamowitą chęć upolowania:mad: budzą w nim sarny, lisy i zające kiedyś spotkaliśmy prawdziwego, wieeelkiego jelenia koty w domu uznaje za moją własność -i im odpuszcza (z żalem,:diabloti:) a może ktoś chce kota? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/dscf1562pl.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5242/dscf1562pl.jpg[/IMG][/URL] oba szukają domu:diabloti:
  7. to wiaderko cztery razy dziennie?
  8. poważnie???:laugh2_2::laugh2_2: zemdlałam:diabloti:
  9. cieszę się, ze Caillou wam się podoba na grudniowym spacerze [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dscf1547e.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/5436/dscf1547e.jpg[/IMG][/URL] i po spacerze [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/850/dscf1552bn.jpg/][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8672/dscf1552bn.jpg[/IMG][/URL]
  10. no to jak się mieści?????? trzymasz ją za ogon i głową wkładasz do wiaderka?:diabloti:
  11. trzy miseczki są dla Caillou bo ona zjada szybko i żeby nie wyjadała kotom -ma już następna miseczkę naszykowaną Sweetie warczy jak widzi, że koty jedzą coś, co ona mogłaby zjeść i straszy koty pokazując im całe zęby swoje no i Sweetie je w takim tempie, że miseczkę opróżnia w 1 sekundę
  12. biedna Misia ( a wiaderka sie nie boi?)
  13. a dzisiaj z okazji tego, żw wkrótce rodzinne święta, zobaczcie wspólne jedzenie kocio-psie (bez Sweetie, bo Sweetie takich akcji nie rozumie 8) ) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/dscf1517mt.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/2439/dscf1517mt.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1392/dscf1514z.jpg[/IMG] na pierszwym zdjeciu w tle kotek Filemon, któremu szukam domu
  14. zaznaczę sobie
  15. koniecznie zdjęcie każdego szczeniaka z opisem charakteru, wieku, płci itd sam opis -to za mało robicie ogłoszenia w necie?
  16. bo oni chyba myśleli, że to psiak interaktywny
  17. [i]Duża zrobiła mi wczoraj zdjęcia :mrgreen: bo ja juz jestem duzy kot, nie żaden maluch popatrzcie -jak poważnie wyglądam[/i] F [url=http://imageshack.us/photo/my-images/213/dscf4201n.jpg/][img]http://img213.imageshack.us/img213/8312/dscf4201n.jpg[/img][/url] [url=http://imageshack.us/photo/my-images/259/dscf1442i.jpg/][img]http://img259.imageshack.us/img259/498/dscf1442i.jpg[/img][/url]
  18. nie będzie choinki? (przecież w lesie mają choinki, no nie?)
  19. :oops:ja codziennie sprzątam a następnego dnia -sprzątam od nowa książki, sierść i tysiące różnych rzeczy jakieś odblaski -bardzo pożyteczne, ale zawsze gdzieś spadną pluszaki -zdobyczne, którym Caillou odgryzła nos (uwielbia odgryzać nos pluszakom) rękawiczki, kartki z rysunkami, ze strasznymi bajkami o smokach, nalepki, ulotki o zwierzętach,i projekty nie wiem czego szaliki, swetry czarne zostawiony na wierzchu (Młoda ciągle to robi) na których przespał się kot rękawice do karate. pudełka od gier , nadgryzione przez Sweetie, kredki, ołówki itd itd kryształów nie mam codziennie staram się coś wyrzucić :oops: ale to niewiele daje [I]mnie ludzie kiedyś tłumaczyli to okropne z pani strony, że pani nie kupuje choinki i ozdób i prezentów ach, przecież dzieci będą miały traumę przez całe zycie że święta bez choinki i bez kolacji wigilijnej to straszne biedne te dziec[/I]i :diabloti:
×
×
  • Create New...