-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
to może troszkę poczarować za tym domkiem [URL="http://smayliki.ru/smilie-194059335.html"][IMG]http://s2.rimg.info/23ab6195de1a5270ee42bed34040c5ac.gif[/IMG][/URL] (ja mam dwa psy, jeden jest taki MÓJ; zaplanowany, przemyślany, rozsądny i zrównoważany, a drugi, który, zamieszkał z nami przypadkiem -uwielbia bieeegać; jest uzależniony od biegania; no po prostu musi się wybiegać;te 30-40 minut nieskrepowanego biegania to jego minimum biorąc pod uwagę, ze mieszkamy w centrum miasta w kamienicy przy ruchliwej ulicy -mam wątpliwości czasem, czy to odpowiedni dla nas pies)
-
Owca ma dom - mamy nadzieję, że już na zawsze.
Patmol replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
o której jedzie? -
Polarek odszedł za TM [*] Żegnaj pieseczku. Trisia ma DOM!!!
Patmol replied to Vicky62's topic in Już w nowym domu
zapisuję wątek -
jestem pod wrazeniem że otworzyły zamrażarkę
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Caillou strasznie szczekała na takie postacie naturalnej wielkości wystawione przed boudami w Czechach bardzo jej się wydawały podejrzane -
można zawału dostać jak się idzie po ciemku przez park - a tam same śwatełka migające latają między drzewami
-
ale jak to działa? zapytałam na wątku
-
pewnie tak jak chodzimy z TŻ na dłuuugie spacery z psami to wracamy prawie zawsze przez plac zabaw w parku -bo TŻ uwielbia sie podciągać na drabinkach/czy jak to tam się nazywa
-
:diabloti:i kawałek Sweetie na placu zabaw:diabloti:
-
to dobrze bo takie wycie -strasznie trudno wytrzymać może też ma taki zakręcony ogonek w precelek -jak moja sucz (w awatarze):diabloti:
-
Caillou [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dscf1663m.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8725/dscf1663m.jpg[/IMG][/URL]
-
a ja jestem ciekawa tego ogonka bo go nie widać na zdjęciach
-
szukałam właśnie ale nic konkretnego nie znalazłam
-
Miłka bardzo ładna taka bielutka
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
może robić groźne bałwany -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
śnieg?????? u nas ponad 6 stopni ciepła -wiosna -
właśnie taką potrzebują dla Sweetie bo TŻ bierze ją wcześnie rano na spacery w pola i wcale jej nie widać tylko nie wiem którą kupić nie chciałabym za marnej ani za drogiej np którą z tych? [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/smycz_obroza_dla_psa/obroze_odblaskowe[/URL] różnice w cenach są znaczne
-
może czarne koty to trochę psy??? macie jakieś doświadczenie z obrożami świecącymi? tak, że widać psa w ciemności
-
i gdzie jest ta oferta na lato 2013?
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
pewnie już dzisiaj będzie cicho -
a ja? to nie jestem dzielna? :diabloti: pomimo bombardowania -w poniedziałek i wtorek poszłam na dłuuugi spacer ( i zamówiłam 15 kg worek Eukanuby -już dostałam)
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
dzisiaj posprzątają pewnie i jak Misia? -
cały czas jest tak samo :diabloti: moje psy w nocy były fajerwerkami zafascynowane i pchały się na parapet coby lepiej widzieć koty miały to gdzieś ale nie mogły korzystać z parapetów -na które pchały sie psy ponieważ waliło i w poniedziałek i w nocy i we wtorek praktycznie cały czas -ja mieszkam w centrum to się przyzwyczaiły do odgłosów jak szłam wczoraj na spacer rano przez miasto -to było wrażenie jakby wojna wybuchła i było bombardowanie bo ciągle było słychać bum bum bum i wieczorem jak szłam na spacer tak samo dzisiaj już cisza
-
bardzo dziękuję za życzenia [url=http://smayliki.ru/smilie-116243751.html][img]http://s.rimg.info/0ed96a1c82064addfa07660531f2a824.gif[/img][/url] moje leniwe futra (po spacerze) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/255/dscf1659d.jpg/][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2237/dscf1659d.jpg[/IMG][/URL] Patmol (ten czarny kot w środku) woli towarzystwo psów zawsze sie do nich pcha spać jak się rano budzę -to tez Patmol śpi wtulony w któregoś psa [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/dscf1660p.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9176/dscf1660p.jpg[/IMG][/URL]