Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. bardzo nam miło dostałam chyba z dziesięć odpowiedzi na ogłoszenie kotów :roll: [url]http://tablica.pl/oferta/oddam-razem-dwa-zaprzyjaznione-kociaki-do-adopcji-ID1Vqmb.html[/url] wszystkie tego typu [i]witam. prosze o nr tel . chce zaadoptowac 2 kotki czyli kote i kocurka - rudego i i tego kolkorowego :)) kiedy i gdzie mozna je odebrac ? dziekuje za odp . pozdrawiam [/i] na każde odpisałam grzecznie że ja zanoszę kota, że umowa .... ( o umowie jest w ogłoszeniu) itd i cisza :roll:
  2. a moje uwielbiają sie razem bawić w bieganie biegają baardzo szybko potem wspólny skok do rzeki (teraz też) i znowu razem biegają potem razem kopią dziury a w domu się upychają na wspólne legowisko chociaż są dwa legowiska
  3. biedna Bystra -samiutka na spacerze jak ja biorę na spacer tylko jednego psa -to on cały czas biegając się ogląda za tym drugim nie ma to jak wspólna zabawa
  4. to kciuki za domek [url=http://smayliki.ru/smilie-582205863.html][img]http://s7.rimg.info/b88b25a0bd8c02f84976c46a088b44d6.gif[/img][/url]
  5. pozdrowienia dla "owczarka" [url=http://smayliki.ru/smilie-582205863.html][img]http://s7.rimg.info/b88b25a0bd8c02f84976c46a088b44d6.gif[/img][/url] a moze to jest po prostu wilczak sarnowski?
  6. i jak się układa?
  7. tu jest dużo napisane (cały wątek jest) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/24409-Choroba-lokomocyjna/page6[/url] ja im więcej i częściej zabieram psa na wycieczki -tym jest lepiej no i duuuzo lepiej jest w samochodzie, niż w autobusie -bo mniej trzęsie a im mniej trzęsie -tym lepiej
  8. a ja obserwuję Sweetie -psa, którego mam od lutego raczej jest tchórzliwy wczoraj leżał sobie na posłanku, z drugim psem i kotem wszyscy spali nagle huk, petardy -mieszkamy prawie w centrum takiego średniego miasta Sweetie chciała podskoczyć; juz sie podrywała; ale popatrzyła -kot i drugi pies -żadnej reakcji, jakby nie słyszeli no to też się połozyła i za chwilę -znowu huk -taki kilkakrotny, jakby ktoś z karabinu maszynowego strzelał sweetie podniosła głowę -pozostałe zwierzaki nawet oczu nie otworzyły no to i ona się położyła może będzie dobrze [URL="http://smayliki.ru/smilie-910839399.html"][IMG]http://s16.rimg.info/9d33c72636c38aaef5a73977ee0845c8.gif[/IMG][/URL]
  9. w lesie, w parku narodowym, w rezerwacie -wiadomo, pies na smyczy czy lince i jest pod kontrolą ale sarny, zające i inne zwierzaki są też po prostu na łąkach czy w polach z tego co piszecie -po prostu trzeba ćwiczyć do upadłego odwoływalność psa mój pies nie goni zobaczonego zwierzaka ze szczekaniem tylko biega sobie robiąc kółeczka takim lekkim kłusem i węszy w powietrzu, szczególnie na łąkach w górach; wiosną i latem po psie widzę, kiedy czuje jakieś zwierzę -inaczej się ustawia kiedy to wiewiórka, a inaczej jesli coś większego, lub obcy pies i wtedy muszę go odwołać -zanim podąży za tym zapachem bo jeśli to małe zwierzę, np wiewiórka -to już nie ma pogoni; zwierzak jest na odległość długiego skoku psa mój drugi pies musiałby chyba wejść na zająca, żeby go zauważyć
  10. ale skąd wziąć dom całkiem bez psów? i jednocześnie stabilny psychiczny :diabloti: trzymam kciuki, żeby się znalazł taki [url=http://smayliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]
  11. na plac to znaczy na podwórko? a nie możesz jej brać na spacery razem ze swoimi psami ?-wtedy by się czuła pewniej
  12. super taka zabawka ha będę szukać
  13. na samym końcu tej długiej trąby no i oczy można odgryżć
  14. [i]o 8) taki jestem ładny [url=http://imageshack.us/photo/my-images/88/dscf1559d.jpg/][img]http://img88.imageshack.us/img88/3527/dscf1559d.jpg[/img][/url] tylko te psy mnie gonią :evil: Caillou to tak raczej delikatnie ale Sweetue się zapomina biegnie, biegnie - i juz tylko myśli, żeby złapać przed Caillou i uciec i łaps mnie za głowę :evil: albo za szyję :evil: [/i] F
  15. nie spotkałam jeszcze mamuta :mad: każdy ma jakiś nos, który można obgryźć albo oczy :diabloti: to co wystaje i odstaje -Caillou likwiduje ja tez kupuje pluszaki w second hand" niektóre są jeszcze nówki, z metkami są bardzo mocne - i bardzo ładne tylko w większości bez nosów:evil_lol:
  16. i ile mają pluszaków :diabloti: (pluszaki, które ja daję psom -zabiera im Młody bo jakoś zawsze są takie najśliczniejsze -i Młody nie może się oprzeć a potem Caillou podbiera mu pluszaka i.....obgryza mu nos:mad:
  17. jotpeg - masz zupełną rację zamek porządny i nastrojowy też lubisz takie wyprawy (ja bardzo lubię) z samą Caillou może i próbowalibyśmy wejść do środka ale Sweetie -robiła tyle hałasu, ze nawet nie próbowaliśmy i jeszcze mój tymczas Filemon [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/88/dscf1559d.jpg/"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/3527/dscf1559d.jpg[/IMG][/URL] ma świetny charakter miły, wesoły, rozmruczany
  18. a ona na razie nie chodzi na spacery?
  19. a ja przyznam szczerze, że mam problem a niewielkie doświadczenie z psami mam mieszańca nie wiadomo czego (z wyglądu troszkę podobny do łajki zachodniosyberyjskiej) w górach czy w lesie -zawsze mam go na smyczy czy na lince zawołany -zasadniczo wraca, ale ... nie jest to automatyczne; to nie jest u niego odruch-to jest w ogóle pies, który najpierw myśli, a potem wykonuje polecenia (mam drugiego psa -który reaguje zupełnie inaczej) w parku nie spuszczam go - bo jest w stanie złapać wiewiórkę zanim ja ją w ogóle zauważę- on ma ją w łapach żadnej nie zrobił krzywdy -ale spuszczałam go z linką, żeby zobaczyć -bo wszyscy mówili, że pies nie da rady złapać wiewiórki góry. przyroda, las, przestrzeń -robią na nim niesamowite wrażenie
  20. trzymam kciuki, żeby przeszło bezboleśnie w miarę jak ona tak urosła-to może będzie z niej całkiem duży pies?
  21. zamek przepiękny po prostu :diabloti: byliśmy też w wąwozie myśliborskim -tam jest rezerwat, więc psy na smyczach obowiązkowo pojechaliśmy zobaczyć śnieg :evil_lol:-bo w wąwozie zimno bardzo, temperatura chyba zerowa i jest śnieg [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/341/dscf1610y.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/962/dscf1610y.jpg[/IMG][/URL] poza wąwozem -wiosna a tak spały wczoraj moje futra :mrgreen: (każdy według potrzeb :evil_lol:) kot na legowisku Caillou [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/dscf1591g.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/658/dscf1591g.jpg[/IMG][/URL] i Caillou na legowisku Sweetie [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/547/dscf1597l.jpg/"][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/9416/dscf1597l.jpg[/IMG][/URL]
  22. porobiłam ogłoszenia ale piszą jacyś tacy ludzie ... jeden pan napisał, że chce kota (do kilku osób, które wystawiają koty w Legnicy -do wszystkich taki sam mail; identiko :evil_lol: i wysłany o tej samej porze, tego samego dnia :diabloti: ) i jedna taka pani chciała kota,wszystko jedno jaki kolor, jaki charakter i jaka płeć -ale naaaaaaatychmiast (przed wigilią)
  23. Wiki jest cudna
×
×
  • Create New...