-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
Cezar i Celina to sa gdzieś ze stycznia 2011? bo pamiętam, że jak moja Caillou miała ok 3 miesięcy -to i Cezar tez był szczeniaczkiem nie ma zdjęć Kajtka Cezara i Celiny Nutki i Cytry -mam gdzieś stare,z poczatków u Pipi ale może są nowsze i ładniejsze?
-
[quote name='Randa']Piszcie koniecznie w ogłoszeniach, że suki są wysterylizowane. [/QUOTE] to może jeszcze gdzieś tam wepchnąć -może na końcu dopisać [I]Siwa jest wysterylizowana. Warunkiem adopcji jest wizyta adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydajemy psa na łańcuch.[/I] albo jakoś ładniej :oops: ale w tym sensie:diabloti:
-
[quote name='sylwia1982']ja ogłoszę Siwą, ona ma chyba jeszcze letnie zdjęcia? [COLOR=#008000][SIZE=4][/SIZE][/COLOR]l[/QUOTE] jakie piękne letnie zdjecia wstawiłaś [url=http://smayliki.ru/smilie-772949031.html][img]http://s10.rimg.info/24e053e4aa17d1adc0c42ffc9cdb03f5.gif[/img][/url] wrzucę je też na pierwszą stronę [url=http://smayliki.ru/smilie-584268231.html][img]http://s7.rimg.info/c773a6d4b040d333c4de35137f067a30.gif[/img][/url] i jak szybko ogłoszenia wstawiłaś
-
[quote name='issey32']Zapisałam sobie zdjęcia do sześciu pierwszych psiaków. Dziś nie będzie mnie już na forum, ale od jutra będę zamieszczać teksty.[/QUOTE] bardzo się cieszę :loveu:
-
[SIZE=4]Kto poogłasza Siwą?[/SIZE] ( namiary w ogłoszeniach na Randę [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 500 308 722) [B][COLOR=#008000][SIZE=3]tekst do [/SIZE][/COLOR][/B][SIZE=3][COLOR=#008000] ogłoszeń - i zdjęcia większe w linku[/COLOR][/SIZE] [URL]http://iv.pl/images/38809403254505321535.jpg[/URL] [URL="http://iv.pl/viewer.php?file=38809403254505321535.jpg"][IMG]http://iv.pl/images/38809403254505321535_thumb.jpg[/IMG][/URL] [B]Siwa – Księżniczka Północy[/B] Psia księżniczka z dalekiej północy. Piękna, dostojna, zrównoważona, bardzo łagodna. Jak na księżniczkę z Północy przystało, uwielbia długie spacery, wszelkie formy aktywności, w których pokazuje swoją klasę. Siwa bardzo lubi towarzystwo opiekuna. Ta trzyletnia sunia czeka na dom, w którym będzie mogła zamieszkać i człowieka, któremu będzie towarzyszyć w codziennym życiu. Siwa dogaduje się z kotami, nie lubi kur, w domu zachowuje czystość.
-
ja się przyzwyczaiłam do tego wywalania z forum Siwa -moja ulubienica
-
u nas jest za ciepło, żeby chodzić w rękawiczkach ja jeszcze ich nie zakładam ale przyznam, że śnieżkami nie rzucam - wtedy na pewno rękawiczki byłyby potrzebne
-
super, że się udało bez cięcia
-
witamy serdecznie spis psów na pierwszej stronie kilka z nich ma bardzo ładne zdjecia i tyle informacji, że dałoby się ogłaszać
-
albo tyle ile zjada na raz Krakrólewna
-
tak wiem gdzie są te zdjęcia - dzisiaj wstawię to postaram się poupychać zdjecia z przodu ogłoszenia na [quote name='Randa'][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] 500 308 722 w tej chwili na Irenę nie ma sensu robić ogłoszeń[/QUOTE]
-
[quote name='andzia69'] Słuchajcie - może jakiś alarmowy wątek, ze Pipi w szpitalu, nie wiadomo kiedy wyjdzie, że 40 psów potrzebuje pomocy/domu...ja pinkolę, ale sie podzialo:(:( moze coś na FB?? jak tam ktoś bardziej obeznany w temacie...bo ja tylko udostępniać umiem:( Te Manie 3 takie fajne, może ktoś by je przygarnąl szybciutko...strasznie dużo tych zwierzakow:([/QUOTE] jak uważacie , że tak trzeba -to ten watek z psami, który ja robię można zrobić jako alarmowy bo można wpisac w tytuł co się chce Siwa -jak zawsze śliczna nie będę pisała, że Albin ma 10 miesięcy, tylko że jest z 16 marca 2012
-
tak się zastanawiam czy nie za dużo tych zdjęć na pierwszej stronie i czy to wam się nie rozjeżdza może wybrać po jednym zdjęciu każdego psiaka i dać odsyłacz - gdzie jest reszta zdjęć?
-
bardzo ładne teksty do ogłoszeń pisze issey32 może się zgodzi napisac teksty dla psów tutaj jej teksty do ogłaszania kotów pipi [quote name='"issey32"'] [URL]http://imageshack.us/g/850/macius6.jpg/[/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/macius6.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/9373/macius6.th.jpg[/IMG][/URL] I tak w koło Macieju... a właściwie w kółko Maciusia Maciej, a właściwie Maciuś to pięciomiesięczny kocurek, wokół którego kręci się cały świat. Bo Maciuś już taki jest. Uwielbia mizianie, głaskanie, jest bardzo kontaktowy i kocha człowieka na zabój. Kocio domaga się uwagi, dostępności kolanek, rąk do głaskania i długich rozmów Polaków. Kotek szuka dla siebie spokojnego domu, który doceni tą kocią przylepkę. Maciuś dogaduje się z innymi kotami, wzorowo korzysta z kuwety. [URL="http://img585.imageshack.us/i/pucia5.jpg/"][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9030/pucia5.th.jpg[/IMG][/URL] Pucia - łagodność zaklęta w futerku... Pucia to łagodna koteczka ubrana w trójkolorowy kubraczek narzucony na białą bluzeczkę i dwóch różnych obwódkach oczu. Kotka ma cudowny, przyjacielski charakter, jest ufna, delikatna i uwielbia głaskanie. Pucia dogaduje się z innymi kotami, z którymi może żyć w przyjaźni, ale to człowiek i jego kolanka są najważniejsze. Koteczka szuka dla siebie spokojnego domu, który dostrzeże w niej idealnego przyjaciela na dobre i złe chwile. [URL="http://img46.imageshack.us/i/zefirek15.jpg/"][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/3763/zefirek15.th.jpg[/IMG][/URL] Zefirek - czarno-biały amant Zefirek jest młodym półtorarocznym kocurkiem o czarno-białym puszystym futerku i białym płomyku na główce. Kotek jest bardzo przyjazny i towarzyski. Lubi towarzystwo człowieka, głaskanie i pełną miseczkę. To taki mały koci sybaryta, który z młodego kociaka wyrósł na statecznego amanta. Kotek dogaduje się z innymi kotami, wzorowo korzysta z kuwety i zachowuje czystość w domu. Zefirek czeka na odpowiedzialny domek, który zapewni kocurkowi wszystkie kocie przyjemności świata.[/quote]
-
te trzy Manie to są jakoś spokrewnione? przydałyby się pojedyncze zdjecia edit -wrzuciłam sobie link do tego wątku z psami do ogłoszeń w podpis
-
a Żulik? ma dom? [B]EDIT -doczytałam, że też do adopcji[/B] [quote name='Randa']ŻULIK - około 6 lat, jak samo imię wskazuje nie jest najłatwiejszy, to psiak dla ludzi, którzy mieli psy i je rozumieją, bo w sumie nie jest specjalnie skomplikowany, kocha bardzo, ale swojego właściciela, innych akceptuje , ale jak wyciągnąć rękę-może capnąć, trochę do niego cierpliwości, nic na siłę i można się dogadać, uroczy,niewielki, ale z dużym sercem [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/320/4ed10c72ad51c232med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1652/629661e5b62dec16med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1652/ef3c0abe64647c1emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1663/579c3f0b1e383d88med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
-
Kropka [quote name='randa']kropka - 7lat, urocza, łagodna sunia, nie wiem dlaczego tyle czasu nie znalazła domu, przed kolano [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images41.fotosik.pl/1651/4b8a36750076c1d6med.jpg[/img][/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images41.fotosik.pl/1651/a8a2540fc01a6850med.jpg[/img][/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images39.fotosik.pl/1652/d38dd7b3597024bbmed.jpg[/img][/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images39.fotosik.pl/1652/d38dd7b3597024bbmed.jpg[/img][/url] url=http://www.fotosik.pl][img]h[ttp://images44.fotosik.pl/320/3b0fd3abbd97ad6cmed.jpg[/img][/url][/quote] jamnisia [quote name='randa']jamnisia - 7 lat, maleńka przed kolano, tłuściutka, łagodna, nieśmiała, miziak [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images42.fotosik.pl/492/9dc5ccaa31a6e566med.jpg[/img][/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images43.fotosik.pl/1446/65e6759dab35868emed.jpg[/img][/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images48.fotosik.pl/320/1275fb3a386b0cdemed.jpg[/img][/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images47.fotosik.pl/1446/0c61e4fc81bfa198med.jpg[/img][/url] [url="http://www.fotosik.pl/"][img]http://images39.fotosik.pl/1652/7d6a6ce675af7e22med.jpg[/img][/url][/quote]
-
super ale zdjęć i wiadomości trochę popracuję, a potem powrzucam w tamten wątek kto się zgłasza na ogłaszanie którego psa? czekam na propozycje :diabloti: proszę bardzo -dopóki jest duży wybór :diabloti: ta środkowa Mania prześmieszna issey32 jest na dogo i tez jest jako issey32 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/131459-issey32[/URL]
-
[quote name='Nikaragua']Sama to raczej nie... (zwłaszcza, ze nie jestem zmotoryzowana), no i kto dzieciom obiadki pyszne ugotuje;) (w ferie robią listę zamawianych obiadów, na które nie mam czasu w ciągu roku)[/QUOTE] jej -jaka ty jesteś porządna :oops: ja już Młodej mówiłam, że jak będzie miała ferie -to się za obiady weźmie i za sprzątanie w domu -no, bo będzie czas miała :diabloti: i Młoda zdecydowała się do babi jechać na ferie :diabloti: jak miałam tylko jednego psa -to po prostu jechałam autobusem do Szklarskiej czy Karpacza i w górę sobie szłam od nas jeżdżą takie staruszki -autobusy ; co się co chwile zatrzymują i czasem nie wyrabiają na zakrętach Z Wrocławia to jeżdżą szybciej i porządniejsze :diabloti:
-
w lutym 2012 tak Pipi pisała tutaj [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223248-Pobita-onka-krwawi-oko-juz-szczesliwa-w-domu-stałym-Teraz-zapraszam-do-Nikity/page2"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223248-Pobita-onka-krwawi-oko-juz-szczesliwa-w-domu-stałym-Teraz-zapraszam-do-Nikity/page2[/URL] post 41 [quote name='Pipi'] A Nikita mam nadzieje, ze z powodu przetok gania za ogonem. Trzeba zoperowac i zobaczymy czy sie uspokoi. [/QUOTE] wie ktoś czy była ta operacja? na tym wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223248-Pobita-onka-krwawi-oko-juz-szczesliwa-w-domu-stałym-Teraz-zapraszam-do-Nikity/page2[/url] nie ma takiej informacji