-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
Patmol replied to Maia's topic in Już w nowym domu
a może by go poogłaszać, tak jak ogłasza się psy szukające domów tylko z innym tekstem -takim jak jest w pierwszym poście tylko z samym Twoim mailem (bez telefonu) -żebyś nie musiała wysłuchiwać głupot przez telefon może akurat ktoś go wypatrzy ma zrobione FB? -
jak ja chodzę na spacery ze swoimi psami i spotkamy kogoś z labradorem - to niestety, prawie zawsze -jak psy biegają i świetnie się bawią to ten lab ze dwa razy łupnie we mnie całym cielskiem -nie wiem czy tak nie wyrabia jak mnie mija (moje psy zawsze mnie ominą) czy po prostu -taka jego natura? i w ten spsób wyraża swój zachwyt że mnie spotkał? psy innych ras/mieszańce bardzo rzadko pchają się na mnie i walą we mnie cielskiem przebiegając
-
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
Patmol replied to Maia's topic in Już w nowym domu
witam się na wątku pieska -
6 tyg. suczka - szuka DS/DT - szukamy osoby do wizyty PA w Szczecinie
Patmol replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
ale ma towarzystwa -
pewnie masz rację ten mój pies co nie niszczy, to nawet jak jest błoto -to on jako jedyny czyściutki do domu wraca chociaż to ten jaśniejszy pies w moim awatarze ja mam buty po kostki w błocie a tego drugiego psa to trzeba całego brać pod prysznic
-
to może tym założyć oddzielny wątek? tym adopcyjnym Mela, Pucka, Beza, Iga, Albin, Piotruś, Szaman, Hati, Heti, Hera, Sawa, Bemaz, akurat 12 na pierwszą stronę post o kazdym zdjecia i tekst o psie i kto ogłasza co wy na to? ja mogę pisać wątek ale potrzbuję pomocy w znalezieniu/ zrobieniu im zdjęć i informacji o nich i tez mogę ze dwa ogłaszać i jeszcze Siwą dołożyłabym jako 13 szanse na dom ma pewnie niewielkie -ale mam do niej sentyment a Almę tez jako 14? i koniec na razie edit -jeszcze Pluto i Spoko ich zdjecia i informacje są na wątku do wyszukania? Pipi wybierz ze dwa psy, takie co mają zdjęcia (gdzie???) i opisz je a ja zacznę watek i ogłaszać
-
ale jak to jest że jeden pies tak niszczy, a drugi wcale?:diabloti: ja mam dwa psy -jeden nie niszczy absolutnie nic nawet jak weźmie kubek z jogurtem, to kubka nie nagryzie, tylko wyliże; nie nabrudzi nawet a drugi -najpierw zje jogurt, a potem strzępy kubeczka rozrzuci po całym mieszkaniu wczoraj na moment zdjęłam nową spinkę do włosów i wyszłam, bo Młody coś chciał minuta -i po spince; a to była duża, twarda spinka potrafił pogryźć na strzępy swoją plastikową miskę - a to porządny plastik był:angryy: a drugiego psa można zostawić na kilka godzin i wszystko na wierzchu nawet wody z miski nie rozleje
-
nie pojechaliśmy jeszcze ferie za dwa tygodnie chcemy wyjechać ok 5 rano, zajechać i tam chwile pobyć (obiecałam, że trochę porozmawiamy i zjemy obiad) i wrócić najlepiej zanim będzie ciemno czyli by trzeba było iść przed wyjazdem rano na dwie godziny ze Sweetie -tak żeby wrócić na 4.30 do domu ; przebrać się i do samochodu na siku to można z nią wyjść -ale na bieeeganie to nijak
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
pewnie ona tez nie potrafi bo jest w szoku potrzeba jej czasu i pomocy przy psach chorowała czy to takie było nieoczekiwane? jak nieoczekiwane -to chyba najgorzej bo wiele spraw się nie zdąży pozamykać jesteś na zwolnieniu? -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
Patmol replied to yup's topic in Już w nowym domu
mądrze dziewczyny mówią Tobie najtrudniej -ale przecież on ma szansę na życie maluchy cudne ale ja już mam dwa psy - -
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
Patmol replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
u nas też spadł śnieg [url=http://smayliki.ru/smilie-915252423.html][img]http://s16.rimg.info/6a1a28a99fdadff549f4aae3a0bf5a37.gif[/img][/url] -
Owca ma dom - mamy nadzieję, że już na zawsze.
Patmol replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Owca cudna [url=http://smayliki.ru/smilie-915252423.html][img]http://s16.rimg.info/6a1a28a99fdadff549f4aae3a0bf5a37.gif[/img][/url] -
Porzucona przez opiekunkę w hotelu - LOLA JUŻ W DS:)
Patmol replied to Murka's topic in Już w nowym domu
a taka jest śliczna -mój typ, bo jasna, wesoła i średniej wielkości trzeba troszkę poczarować [URL="http://smayliki.ru/smilie-582205863.html"][IMG]http://s7.rimg.info/b88b25a0bd8c02f84976c46a088b44d6.gif[/IMG][/URL] -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
Patmol replied to magdola's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za DOM [url=http://smayliki.ru/smilie-582205863.html][img]http://s7.rimg.info/b88b25a0bd8c02f84976c46a088b44d6.gif[/img][/url] -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
mama W. nie da rady z psami? czy po prostu teraz chwilowo nie daje rady? trzeba im będzie szukać domów? -
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
Patmol replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
byłoby jej wygodnie w takim materiałowym kocim transporterze -
Młody, mały Pimpek... Nie zdążyliśmy z pomocą :( Za TM
Patmol replied to magdola's topic in Już w nowym domu
ale fajniutki kudłacz -
Owca ma dom - mamy nadzieję, że już na zawsze.
Patmol replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
mój TŻ na naszego cętkowanego psa, który się ludziom kojarzy najczęściej z hieną albo likaonem woła "Pirania" i nawet takie imię ma pies wpisane u veta czasem na spacerach, jak psy biegają luzem, ludzie pytają -czy ten cętkowany nie ugryzie a mój TŻ - nie, Pirania raczej nie gryzie -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
śmierć jest tak przerażająco nieodwracalna bardzo współczuję -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Brrr.:no-no-no::no-no-no:[/QUOTE] nie bardzo fajnie jest one się bawią w gonionego, a że na trasie biegania są kałuże -to galopują przez te kałuże aż woda chlapie na boki ja idę w rozsądnej odległości Sweetie może nie jest psem tylko zwierzakiem wodnym co chwilę biegnie do rzeki -żeby się zamoczyć wchodzi tak po szyję ale nie jest od tego czystsza -tylko błoto potem się lepiej do niej przykleja w domu bez problemu wchodzi do wanny-stoi i czeka aż ją opłukam i powycieram