Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. Wszystkie 6 maluchów jest na awaryjnym DT u mnie [url=http://imageshack.us/photo/my-images/812/dscf2404j.jpg/][img]http://img812.imageshack.us/img812/2057/dscf2404j.jpg[/img][/url] dostały porcję antybiotyków, vet orzekł, że zdrowe ale cos się chyba znowu dzieje-jutro na kontrolę mają watek na miau [url]http://forum.miau.pl/posting.php?mode=quote&f=1&p=9822123[/url] szukają domów
  2. i ja może się spotkałyśmy
  3. zazdroszczę wyprawy my w niedzielę wymienialiśmy w pokoju starą wykładzinę na nową nie wiedziałam, że mam aż tyle rzeczy w szafach całe sterty będę chyba tydzień je układać rano pojechaliśmy tylko nad jezioro w Kunicach strasznie brzydko tam było ludzie, śmieci i wszystko pogrodzone -i mnóstwo ludzi sie opalało ja tam więcej nie pojade
  4. mój pies nie chciał ich jeść nawet w domu -jak mu chciałam dać, żeby zobaczyć -czy mu zasmakują ostatnio jechałem z nim w góry najpierw jednym pociągiem, potem drugim pociagiem a potem jeszcze miałam 8 km do Międzygórza i gdzież na wsi wsiadłam w autobus nie było dworca, staliśmy przy rowie -i pies się niczego nie spodziewał dopiero jak już siedział w autobusie - to widzę po minie, że niedobrze ale to było 8 km, czyli jechaliśmy tylko z 10 minut (same zakręty) zdążylismy wysiąść
  5. i ja i przykro i dobrze, że ten ostatni czas (ponad rok) była u Ciebie
  6. Bardzo się cieszę, że Tytusowi tak dobrze [url=http://smayliki.ru/smilie-247023015.html][img]http://s2.rimg.info/93a841121fec3356fa219ae62f57859a.gif[/img][/url]
  7. i ja zaglądam [url=http://smayliki.ru/smilie-247023015.html][img]http://s2.rimg.info/93a841121fec3356fa219ae62f57859a.gif[/img][/url]
  8. i taki fajny kot szuka domu [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/dscf5221y.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5826/dscf5221y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dscf2080vy.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6733/dscf2080vy.jpg[/IMG][/URL] obecnie mieszka z psami
  9. farciary bo już leczone i urodziły się w takich futerkach -jakie się ludziom podobają byłyby biedusie -jakby były buro szare i dalej na podwórku
  10. zjadłaby Sweetie szczęśliwie tylko raz miała cieczkę i jakoś tak krótko i przez cześć czasu mnie nie było
  11. i wątek na Miau [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=153025[/url] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dscf5226b.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4526/dscf5226b.jpg[/IMG][/URL] wzięte na ręce -wtulają się w człowieka to malizny - wszystkie 5 wazy mniej niż 1,5 kg
  12. Ja wczoraj nakapałam psy na kleszcze, Najgorzej ze Sweetie -48 godzin nie może się kapać ani pływać ani moczyć. A wszystko wokoło mokre i wszystkie łąki nad rzeką. TŻ pojechał dzisiaj rano specjalnie samochodem ze Sweetie za Legnicę w poszukiwaniu łąki skoszonej i nie nad rzeką znalazł taką i Sweetie biegała jak szalona jak pies spuszczony z łańcucha -po dłuuugim braki spacerów wszak wczoraj spacer jej przepadł
  13. [quote name='Pipi'] [B]Dzisiaj pojechal do domu stalego TYTUS[/B] (chow chow). Dom pod Olsztynem, sprawdzony. Przyjechala po niego Jessika z mezem z Fundacji Pomoc Zwierzetom chow chow. A wszystko stalo sie mozliwe dzieki kochanej Pani Basi Ferenc z w/w Fundacji. Tytus zachowal sie bardzo grzecznie, od razu zaufał i zadowolony pojechał. Jest mi smutno, bo to kochany, przecudowny, madry pieszczoszek. Jestem smutna, ale szczesliwa, bo chlopak juz na swoim. Bardzo bardzo dziekuje za pomoc i za znalezienie domku Tytuskowi.[/QUOTE] Tytus w DS
  14. Będziemy go łapać -ale to nie będzie łatwe.
  15. założyłam im wątek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243317-6-maluch%C3%B3w-TRI-pilnie-szuka-DOMU-Legnica[/url]
  16. 5 złapanych i zaniesionych do veta szósty (nie wiem jakie ma oczy) -uciekł w otchłanie piwnicy wystraszone [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/dscf5226b.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/4526/dscf5226b.jpg[/IMG][/URL] dostały zastrzyki za dwa dni znowu na zastrzyki
  17. taka jedna starsza pani je karmi -dba o nie jak umie najlepiej ale kotów jest za dużo- 4 dorosłe kocice (jedna ciachnięta) i 6 maluchów maluchy mają kk -cztery na pewno, bo widać po oczach szóstego nie widziałam piaty ma na razie jeszcze czyste oczy
  18. jest 6 trikolorków -maluchów mieszkają na podwórku - potrzebne są domy tymczasowe o, takie kotki [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8858/img0148lr.jpg[/IMG] kotki są w Legnicy to maluchy -dałoby się oswoic no i tri -może byliby chętni....... to podwórko między kamienicami [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/211/dscf5071m.jpg/][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/2559/dscf5071m.jpg[/IMG][/URL]
  19. jest 6 trikolorków -maluchów mieszkają na podwórku - potrzebne są domy tymczasowe o, takie kotki [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8858/img0148lr.jpg[/IMG] kotki są w Legnicy to maluchy -dałoby się oswoic no i tri -może byliby chętni....... to podwórko między kamienicami
  20. ja mam psa ze schroniska więc niektórzy zabierają wzięłam go świadoma pracy, jaka mnie czeka i przygotowana na ewentualne zniszczenia i naprawdę dużo pracy w tego psa włozyłam, zanim dało się z nim chodzic w miare normalnie na spacery czy zostawić samego w domu a pierwszego psa wzięłam z domu tymczasowego -zależało mi na spokojnym psie, z którym będę mogła jeździć na długie wyprawy w góry- i mam dokładnie takiego psa jak szukałam więc jeśli jesteś w stanie popracować z psem ze schroniska - to pewnie, ze jest to dla niego wielka szansa ale jesli zakładasz, że masz dwa tygodnie na psa - a potem ewentualnie z powrotem do schroniska to lepiej nie brać ze schroniska psa
×
×
  • Create New...