Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. [IMG]http://scouteu.s3.amazonaws.com/cards/images_vt/merged/jestes_wyjatkowa_2.jpg[/IMG] Wszystkiego Najlepszego Bernadko !!! z okazji imienin :) przytulam.. całuję.. i będziemy czekały..... Bo przecież czas zamienia.... gorycz pamięci... w słodycz zapomnienia.....
  2. Hmmm.. a czy potrafią wytłumaczyć jakoś -dlaczego ?? czy nie lepiej .. po prostu porozmawiać ? może są .. jakieś argumenty? coś czego nie możemy zrozumieć ? dialog.. dialog..dialog..
  3. Cuda :) cuda :) Śliczny !!! Piękny!!! Radosny !!! nic nie słychać ,bo wszystkim zabrakło języka...w buzi ;) toż to ... inny Tofik :) tylko ogłaszać... będzie casting :) Dziękujemy Astra :) jeśli chodzi o kastrację to dobrze pamiętasz ,pomoc oferowała Supergoga - napisz na PW wiem że ma teraz sporo na głowie jak nie odpowie ...,to zadzwonię i załatwimy Tofikowi kastrację :) czy to ten sam Tofik ???:eviltong::lol: fotkami ..wzroku nie mogę nasycić...jeszcze raz i jeszcze .. aha - ja już raz pisałam i całą odpowiedź.. wcięło :crazyeye:
  4. No to w górę Lala :) hopsaj śliczna..
  5. Rozumiem i wiem że wzięła byś go .. pisałam tylko dla tego , że wzięłam to być może za bardzo .. do siebie !? ...na pewno nie chciałam Ciebie dręczyć przemyśleniami.. wiesz myślę że trzeba się cieszyć z tego .. co można dla niego zrobić :) ja jeszcze nie jestem zarejestrowana na facebook ( zaczynam dopiero i muszę poprosić kogoś kto umie to zrobić ) ale chętnie zarejestruję się właśnie dla Pajo :)
  6. tak dziękuję bardzo - Była śliczna i przekochana ..zostanie na zawsze z nami .. faktycznie dziwne !!!??? pisałam do Jofracy> Jak się pozbierać na dogo po awarii< a tu mi wyświetla ???? Dziękujemy za wpis anica Twój post pojawi się po zatwierdzeniu przez moderatora. - coś jak - Rozmowy kontrolowane???
  7. Wszystkie jesteśmy z Tobą..... pięknie wygląda za TM... chyba tak ,to .. tam..można sobie wyobrazić...
  8. O rety !!! współczuję .. Niech sobie biega szczęśliwy za TM .. podpisuję się pod tym ,co mówi ciocia Yun - Nie wolno !!! puszczać jamnika na ulicy ,drodze ,gdzie są auta - bez smyczy! generalnie my spuszczamy Jasię gdzieś na łące , lesie i w miejscach gdzie naprawdę nie ma aut i ludzi!! i to mieliśmy kiedyś taki przypadek,że daleko w lesie ..był pan z psem,który zaatakował Jasię -nie wiem czy agresor ? czy nie lubił jamników ? tak twierdził właściciel ! zmierzam do tego że .. w życiu niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego !! To był wypadek !!!! Yunonko bardzo bardzo dziękuję za link :)
  9. no ..mi ciśnie się na usta...TYLE SAMO DOSTAJESZ ILE DAJESZ!!! oby krzywda tych psiaków .. wróciła!!!! do tych ,którzy im zgotowali -taki los !!!
  10. Frytuś jaki cudny lukrowany pycholek :) Ciociu Yunono a może oddać mu pakiet ogłoszeń ,które miały być dla Filemonka -cały czas czekam na jakiś znak od Szafiry ,prosiłam o nowe foty i tekst bo poznikały a ja w międzyczasie wykupię pakiety (dostałam od Jofracy linka i pisałam na mejla do anna.piotrowska193) czy to dobry pomysł ?
  11. [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg196/scaled.php?server=196&filename=p6120041g.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg23/scaled.php?server=23&filename=p7260108.jpg&res=landing[/IMG] [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg812/scaled.php?server=812&filename=p61100231.jpg&res=landing[/IMG] jeszcze raz wkleiłam zdjęcia mojej.. Kochanej ,Jedynej ,Niezapomnianej !!! Kajusi .. prawda że są podobne ?!
  12. trafiłam do Pajo i też bym chciała jakoś pomóc :) zdjęć nie widzę - 404 NOT FOUND -zresztą na prawie wszystkich wątkach tak mi się porobiło:shake: dobrze że Mika 31 mi pomogła :lol: ale może Marto opowiem króciutko swoją i mojej Jasieńki historię .. Po odejściu mojej Jedynej Ukochanej Suni Kajusi:-( przez trzy lata byłam w żałobie.. nawet nie było mowy o innym piesku NIE !!! nigdy więcej nie chcę przez to przechodzić !!!!! tak było aż nie zobaczyłam .. nawet nie pamiętam gdzie ??? apelu SOS o pomoc dla Jasi.. serce mi zamarło... one były tak do siebie podobne !!! a teraz... już wiem ,że te trzy lata - to lata stracone !!! Jasia nauczyła nas.. że serce jest ogromne!!!! i jest w nim miejsce dla Kajci i dla Jasi .. zresztą nauczyłam się jeszcze więcej.. ile może dać taki adoptowany .. starszy jamniczek po przejściach... to naprawdę NIESAMOWITE !!! jak kiedyś będziesz chciała to opowiem... a teraz !...teraz może ...mamunia ..no nie namawiam...ale może jeszcze raz wszystko przemyśleć...
  13. Melvinek jest słodkim jamniczym czarnusiem :) tak wygląda.. że lubi zjeść !!! to fakt .. jak większość jamników:evil_lol:
  14. Pięknie napisane... Ciocia Ania tuli Ciebie Bernadko w Żałobie.. czytając Twoją.. rozpacz , płaczę z Wami ..bo nie sposób.. nie przyklęknąć !! ale chcę też .. raczej wierzę .. w to - jak napisała Isadora .. Bo on nie odszedł na długo! ...
  15. trafiłam do Smerfetki.. zapoznam się :)
  16. odwiedzam Atoska :) poczytam troszkę.... mizianka dla jamniczka :)
  17. Suuuuuuuuper Fota !!!! wymowne spojrzenie - koonotuj wszystko,a później ...podsumujemy !!!;) Ciociu Yun nie mogę odnaleźć wątku Cinka :oops: czy możesz mi troszeczkę pomóc :roll: proszę..
  18. no.. i rozwiały się moje wątpliwości !!!!.... i macie ciocie rację !!! Nie wolno się poddać !! i tak po prostu ..odejść...A CO Z NASZYMI BIDAMI ???? wtedy..? może ja nie rozumiem do końca.. ale jaki problem z kartkami??? po co robić takie czyszczenie ? (mi było naprawdę przykro -wysłałam jakieś przelewy -teraz nie wiem komu -inne obiecałam po Świętach nie wiem komu ? na pewno były potrzebne ktoś na nie liczył !! a teraz PW po prostu zniknęło) przecież wystarczy np ZAZNACZYĆ na stronie głównej żeby nie wysyłać kartek czy jakoś tak - pewnie jakiś powód jest . masz rację Celiniu ! zdrowiej spokojniej - nasze Ciocie odwaliły już kawał dobrej roboty i tyle samo przed nimi !!! jest Sopluchna Dusia Tofik Filemon Gacuś Teodor i wiele innych ...no kto im pomoże -jak nie my :)
  19. piękne są jamniorki :) Jasia też czasem ,ale niestety rzadko wchodzi mi na głowę :) wydaje mi się że Ganga ma bardzo podobne spojrzenie do Jasi... Rambuś ślicznyyyyyyy!!!! całuski dla Wszystkich :) tyle dobrego z tego bałaganiku dogo ,że mogłam trafić tutaj :) gorzej bo w domu na kompie nie mam Dusi, Muszkieterków ,Saruni-Niuni i wielu innych ???? trochę mnie to dziwi bo w pracy ??? przynajmniej część była ???
  20. Ciociu Miko...kochana jesteś !!!!!!!!!!!!!! tak bardzo bardzo dziękuję ,że pomyślałaś o nas ...no..wracam do domciu ..a tu wątek Jasi wcieło... całkiem - nic !!!! 404 NOT FOUND i tyle.. źle ,że tak się stało ! teraz trzeba się jakoś odszukać..wątki ,posty , a nasze biedactwa .. czekają !! ciekawe czy coś można zrobić żeby to się nie powtarzało ??? taka awaria to problem.. duży problem.. dla Wszystkich !!!
  21. [quote name='yunona'][quote name='anica'] Anica ja dla Ciebie wykupiłam na bazarku dla Cinka, pakiet ogłoszeń dla Filemona. Wejdź tam , na pierwszej stronie jest podane jak przygotować ogłoszenie i wysłać na maila do LadyS, chyba.[/QUOTE] Bardzo dziękuję - zaczniemy działać ,jak odezwie się szafra bo mi poznikały nawet fotki które były w skrzynce odbiorczej , nie mam nic !!! Szafra proszę jak będziesz na dogo to zajrzyj na wątek Cinka , ale Yunonka sprawiła nam miłą niespodziankę (i naprawdę na czasie .. jakoś tak mi się wątpić zaczęło... przez tą awarię całą???..)
  22. [quote name='szafra']Jakiś koszmar !!!! Ja mam watek reklamowy bazarków - może coś znajdziesz. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/111594-Reklamy-Bazark%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/111594-Reklamy-Bazarków[/URL][/ Dziękuję :) czy to Ty jesteś opiekunką Filemnona ?:) to dla niego miałam wykupić pakiet ogłoszeniowy i jeszcze kilka bidaków ,mogło skorzystać:shake: nie wiem -co robić ? trzeba to jakoś od nowa poukładać- mi wszystko poznikało ,wątki,posty,wiadomości:mad: proszę jeśli dotrze przesyłka to daj mi znać -dobrze byłoby powklejać zdjęcia Filemona .. tak na szybko myślę,jeśli się nie znajdzie bazarek ogłoszeniowy to może jednak ktoś jeszcze pomoże Filemonkowi ? mam nadzieję że ten probiotyk mu pomoże ,bo jak tłumaczył mi wet ,oprócz tego ,że to są dobroczynne bakterie dla psiego żołądka i jelit ,to jeszcze usuwa z organizmu ,te szkodliwe bakterie. wtedy jak dzwoniłam do Ciebie ,to nawet sam chciał z tobą porozmawiać ,żeby ew. coś jeszcze pomóc( taki wet z powołania chyba- jeszcze jak usłyszał że to ma iść do schroniska )podawaj mu 1kapsułkę dziennie ,postaraj się proszę żeby dostawał codziennie wtedy wynik będzie 100% ja swojej Jasi przemycałam w pasztecie, serku ,itp Pozdrawiam
  23. Przytulaski dla ślicznych dziewczynek :) ale się porobiło na dogo !!?? może u Ciebie jest link do bazarku ogłoszeniowego ? u mnie znikło wszystko ? dziewczyny chyba zgodziły się na wykupienie pakietów ,miałam wiadomość na PW ?! nie zdążyłam odczytać! u mnie wiadomości poznikały ! wątek chyba do 31.03 ?? najgorzej bo chciałam pomoc i co ? dziwne bo nawet to co miałam w zakładkach to nie ma ? nawet banerek nie działa :shake: a te nasze bidy ,czekają w budach..w schroniskach .. na pomoc :-(
  24. Bernadko - kochana tulę Ciebie i ...wszystkie dobre myśli płyną do Ciebie.. ale się porobiło na dogo !!??? bardzo mi smutno,bo miałam pomóc ..i nie mam wątków ..nic.. kicha!!!:shake:
  25. Całuję Ciebie Celinko :) z nadzieją że czujesz się już lepiej... ale się porobiło na dogo:shake:
×
×
  • Create New...