Nasza kochana Sarunia jak zwykle..wie jak cioteczki teraz bardzo chcą wiedzieć wszystko o naszej Selin:lol: Dziękujemy Bernadko za wiadomości :lol:
Super że wszystko planowo - znaczy się szybciutko będzie w domciu :lol:
tulę wszystkie stęsknione Muszkieterki..