Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Tyle jamniczego szczęścia na raz :) od filmiku nie można się oderwać Hihihi.. ta.. ich radość....poopki latają na wszystkie strony :) całuję wszystkie :)
  2. piękny jamnik..nie no.. Pan Jamnik :)
  3. Jestem na zaproszenie :) trochę pomogłam ostatnio i na razie...muszę się rozejrzeć zapisuję chłopaka..to fakt...on jest piękny!..Ty niesamowita!..
  4. Cześć Maxiulku ! ciocia przyszła Ciebie uspokoić że wszystko będzie dobrze... Banerek śliczny..a jak jest przy Tobie Sarunia to zobaczysz znajdziesz domek.. oczki prześliczne..kochające..
  5. dołączam się do komplementów :) Baner prześliczny
  6. Wszystkie Kciuki na maaaaaaaaaaaaaaksa !!! Celinko kochana nie stresuj się... pomyśl... o Rodzinie..Muszkieterkach..Sopluchnie..i oczywiście o Nas :lol:
  7. Witaj śliczna Fiona :) wszystkim się podoba :)
  8. ...zaglądam do naszych Ślicznotek :) pewnie szaleją na wiosennych spacerkach.. ahhh... ta wiosna...:multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Sopelku kochany..ciocia tuli.. wiem..wiem..tęsknisz maleńki..
  10. Nasza kochana Sarunia jak zwykle..wie jak cioteczki teraz bardzo chcą wiedzieć wszystko o naszej Selin:lol: Dziękujemy Bernadko za wiadomości :lol: Super że wszystko planowo - znaczy się szybciutko będzie w domciu :lol: tulę wszystkie stęsknione Muszkieterki..
  11. trzymam kciuki... biedna maleńka...czemu zaraz uśpiona ??? jamnicza sunia...zawsze znajdzie domek!!!
  12. wygląda na zadbaną... śliczna czarusia :)
  13. Maxiu jest kochany...znajdzie domek :) hooooopsaj :)
  14. trzymamy ..bardzo mocno trzymamy :) hoooopsaj Axel do góry :)
  15. no i jeszcze tylko powiem że jesteśmy całymi serduszkami z Tobą... i zdrowiej szybciutko o nic się nie martw - bo wszystko będzie dobrze :) przekonasz się Sama :)
  16. Nie ..nie..kochana Bernadko już nie pal tego więcej - ja to myślę raczej że nad Tobą to te wszystkie uratowane duszyczki czuwają :lol::lol::lol:
  17. Celiniu -trzymamy kciuki bardzo.. bardzo mocno.. wszystkie nasze cieplutkie myśli są z Tobą !!!! i czekamy... na Ciebie Kochana :)
  18. nasze jamniczki wszystkie takie same :) no normalnie Sopelka ..kocham ...inaczej się nie da.:)
  19. Cudnie.. cudnie ..tam ma Sopelek u Was :) Sielanka..dom..dzieci..rodzina..jamniki..własna posesja..:) to prawda !!! jak tu nie być szczęśliwym :)
  20. Bernadko przecież wiesz że nie wolno Ci chorować:roll: prosimy ani chwili dłużej....:) my czekamy...:) dogo czeka...:) i wiosna....:)
  21. :placz::placz::placz: i ja przegapiłam...
  22. w dzień to się chyba nie da odespać ale przynajmniej Muszkieterki wyspane;) i mamy wiosnę:multi:
  23. ...oooo jak odmówił jedzenia...to zajechany Pan Hrabia:eviltong:;):lol: wiecie co..tego..staruszek -to trzeba unikać - to jednak NIE staruszek:loveu:
  24. :lol:jeszcze raz z przyjemnością oglądam Wasze fotki :) Zuza musi głośno światu opowiadać o swojej radości:lol::eviltong: no przecież jamnik...głosi :lol::eviltong:
×
×
  • Create New...