Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Dziękuję :) ... tak .. po prostu.. z moreli :roll: nie znam...
  2. fajne takie .. okno :) od jakiegoś czasu przestawiam się na pozytywne myślenie.. doszukuję się pozytywów... <Znam połowę tych psów - ze schronu> to cieszy że .. połowa ze schronu :)
  3. Dziękuję Yun :) wykupiłam 2 pakiety - 1 dla Frytusia- tylko trzeba podać dane chłopaka, czy ty możesz to zrobić ? i jeszcze jest jeden dodatkowy do dyspozycji potrzebującej bidy - trzeba tylko podać dane ..
  4. z przyjemnością obejrzałam filmik :) świat nie jest taki zły...
  5. Łał.. prawdziwa piękność :) chciałam powiedzieć .. piękności ! a Nikolcia :)
  6. odwiedzam chłopaka :) ja ufam że jeszcze dla Goska zaświeci słoneczko.. ja żebym nie była taka jamnicza to....;)
  7. ..może nie taka biedna ?? przecież ma Jofracy :) ja sobie tak sama to poukładałam... że te biedactwa po przejściach ( pewnie takich bardzo traumatycznych) będą już do końca życia ścigane przez demony przeszłości.. Jasia też pije .. nie pije..ja to kojarzę ze stresującymi sytuacjami.. wiem ,że to wygląda bardzo ... niewiarygodnie.. więc dam sobie spokój -to moje zdanie :) ostatnio nawet szperałam gdzieś w zaburzeniach behawioralnych.. i były opisywane objawy .. bardzo podobne do tych ...jakie miała też Dusia -w stanach stresowych ataki.. silne drgawki,przypominające ataki padaczkowe,konwulsje.. one po prostu czują.. w to ,że psy nie mają pamięci wstecznej.. też nie wierzę!! mam dokładnie przykłady .. że mają !!! wiem... też już słyszałam - że za bardzo uczłowieczam :roll:
  8. Trzymamy ! bardzo mocno zaciśnięte :) znajdzie domek..
  9. to super wiadomość .. najlepsza !!!!
  10. Jaaakie emocje :roll: Cinek .. daj z siebie ! daj !!! dzisiaj jeszcze raz przeglądałam pierwszą stronę.. pomyślałam..< to nie możliwe -żeby nie znalazł domku !!!> a tu proszę ... kciuki mocno zaciśnięte...
  11. ja wierzę w Yunonkę ! w portkach .. czy bez.. :evil_lol:
  12. Oj Selin kochane :) ale to Ego .. to tylko dzięki Tobie mógł nam pokazać .. hmmm.. ja lubię jak facet ma .. charakter:eviltong::lol:
  13. jestem u Gapci :) demony odlecą .. jak tylko poczuje się bezpieczna.. kochana..
  14. będą fotki.. z przyjemnością :) tylko trochę się ogarnę , remont u syna i troszkę trzeba pomóc..
  15. Zdjęcia piękne :) Frytuś wygląda jakby ... czekał :-( musimy wierzyć ,że znajdzie domek..
  16. Jestem Yunonko :) Filemonek załatwiony (rozumiem Szafra że ogłoszenia poszły ? jeśli tak to podziękowania należą się cioci Yunonie :))oby tylko znalazł domek .. wiem ,że zadbasz o całą kurację Filemonka :) więc teraz trzeba wykupić dla Frytusia ,może skoro się za to zabrałam to pozwól cioci anicy się wykazać :evil_lol:wykupię tylko proszę podpowiedz gdzie mam to zrobić -troszkę się pogubiłam po tym tajfunie na dogo.. wiem .. wiem Frytuś na cito !!! a patent z masłem .. dziękuję skorzystam też :)
  17. Kciuki mocno zaciśnięte... czekamy na wiadomości..
  18. jak dobrze przyprawiony .. to pewnie piły jak smok :evil_lol:
  19. Ślicznie wygląda Agatka :) sunia odmieniona.. ja też jestem ciekawa - jakie pestki dostaje Agatka ?
  20. Aniu Witaj ! cieszymy się że jesteś :) Pajo wygląda na super prawdziwego jamniczka .. naprawdę zmiana ogromna :) czy w Ostródzie jest tylko jedno schronisko ? byłam tam kiedyś.. 5-7 lat temu i ..
  21. Wszystkiego Najlepszego Mufku :)
×
×
  • Create New...