-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
... jaka ulga uspokoiłaś nas troszeczkę... że jest taka opieka :lol: , Dominiko jak dobrze ,że jesteś!!!! :kiss_2: to już połowa sukcesu , druga to już... chyba zależy od organizmu Marco?!... Ocelot ,przepraszam że tak pytamy... ponaglamy... ale to jest nieraz silniejsze od człowieka :roll:... zaglądam... na wątek do Marca :nerwy:... nic żadnych wieści... myślę... trzeba poczekać! a później nie wiadomo??? kiedy??? jakiś wpis??? :crazyeye:chociaż bardzo dobrze wiem ,że jak będziesz mogła to dasz znać... :fadein: ale też byśmy ,chciały żebyście wiedziały ,że nie jesteście same i że możecie liczyć na naszą pomoc! :fadein:... chyba ten śliczny Marco ,zauroczył mnie... nas... no powiedzcie same?! nie dość ,że naprawdę piękny chłopak to jeszcze w potrzebie ogromnej! ... ja bardzo dobrze wiem ,że On szybko znajdzie domek ...,jak już będzie dobrze!... tyle ,że On potrzebuje go teraz :placz:..... dlatego jesteśmy... teraz... chociaż może.. namiastka... malutka... tego co powinno być!?...
-
To i owo o Ovo wyrwanej z olkuskiej mordowni - Ovka ma DS
anica replied to Gusiaczek's topic in Już w nowym domu
Ovolinko cudna... cudna... jesteś , naprawdę do zacałowania :) tylko proszę , już spokój! cisza! ..z tymi sensacjami zdrowotnymi... pliiiiiiiiiiiiis :) daj Gusiaczkowi troszeczkę nacieszyć się Tobą , ślicznotko :) pewnie ,że tak , lepiej pobiegać do lasu , niż z wizytą do weta... no powiedz Sama?!... -
O rety :-D przepraszam:-D ja już dawno się tak serdecznie nie roześmiałam :-D Isadoro przepraszam za ten śmiech ...ale ja ,nie wiem.... jakim cudem?.. oczyma wyobraźni.... autentycznie widziałam całą tę sytuację... i Ciebie... i Gangę... wiem... wiem... wcale nie było tak wesoło....wtedy! ... Kochane jesteście! ...i ja też .. tak reaguję jak coś się z Jasią dzieje! dobrze że wszystko dobrze!:loveu:
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
anica replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Ok nie ma sprawy ! spytam informatyka jak to trzeba napisać? tylko teraz nie wiem gdzie napisać?... -
Ocelot , bardzo Ciebie proszę popytaj czy można mu ulżyć w cierpieniu , czy jest coś ,jakieś leki czy suplementy??? żeby to się lepiej goiło? z tego co piszesz... to wnioskuję ,że takie złamanie to poważna sprawa?! no bo odłamkowe? może trzeba mu coś kupić? obawiam się ,że chłopak bardzo cierpi :-( a czy lekarz mówił w ogóle o rokowaniach u Marco ?
-
Agra 12-letnia onka prosi o wsparcie na karmę i weta... ZA TM
anica replied to Gisic87's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Witam i podnoszę do góry :) zapoznam się troszeczkę z Agrą... ale mogę niewiele... zadeklarowana jestem na maksa... niestety na jamniczym... też morze potrzeb...ale będę chociaż podrzucać , jeśli się nie uda nic wyskrobać... -
Szczęśliwe zakończenie Fredzia już w domu stałym :)!!!
anica replied to grazia68's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam sunię :) co tam u Ciebie kudłaczku ? :) -
Nie ma to jak dobre wieści.. to pierwszy krok w nowe życie Samuś , zrobiłeś :)
-
|||| Jamniczka Foczka - CHORE ŁAPKI JUŻ W SWOIM DOMU. DZIęKUJEMY ||||
anica replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
Trzymamy , trzymamy :) Foczunia cudna nasza... będzie dobrze... -
zainteresowanie jest... Bruno trzymamy kciuki , pokaż się z najlepszej strony :) a koty ?... przecież można ...z czasem pokochać , chyba są na to jakieś sposoby?...
-
Pajcio ,czochranka , mizianka i przytulaski... teraz w te upały pewnie tez nie chcesz spacerować... telefon?... kciuki zaciskamy ,bardzo mocno :kciuki:
-
siedzimy i ogryzamy dalej...
-
Niewidomy Rasti któremu wykruszyły się deklaracje prosi o pomoc !
anica replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
kciuki mocno zaciśnięte :kciuki: -
i jak zwykle ... podpisuję się dwoma rencami i łapami , pod tym co mówi Sarunia :fadein: możesz być pewna , że jeśli się zdecydujesz , na pewno nie będziesz żałowała!... ale to musi być Twoja decyzja!.. i wiesz co , jestem tego pewna ,że jak już się zdecydujesz to na pewno dasz suni ,Wspaniały domek :multi: te Twoje rozterki.. pytania i wątpliwości... to dokładnie tak samo... jak było u mnie , przed adopcją Jasieńki (jak potrafią podziękować to musisz przekonać się sama - bezcenne!) wskazują ,że chcesz dokonać mądrego ,przemyślanego wyboru :) a zresztą... w razie jakichkolwiek wątpliwości.. problemów czy pytań , na każdy temat - jest dogo i ciotki kochające całym serduchem naszych Braci Mniejszych :loveu: mozesz czuć się bezpieczna OBIECUJĘ! :)
-
... to ogryzamy razem... zawsze to raźniej :)
-
[quote name='Isadora7']Śliczny portret Wikuni. A zawartość biedronkowego łoża... reeeewelacja. O to jest własciwe wychowywanie dzieci.[/QUOTE] No nie da się powiedzieć inaczej!!!! Wspaniała rodzina!!!! Wspaniale wychowująca swoje dzieci...wnuki.. a Wikunia ,modli się całym sercem ,żarliwie Niesamowita dziewczynka [URL]http://images10.fotosik.pl/1708/2dd45d505cca9ed2med.jpg[/URL]. a jaki może być.... lepszy sen , niż z jamnikami :evil_lol:[url]http://images10.fotosik.pl/1708/e2df38c64d16ca50med.jpg[/url] u mnie od razu ciepło... cieplutko się na serduchu zrobiło :fadein:
-
[quote name='yucca']Wielkie brawa dla Fundacji Czterech Łap :klacz:[/QUOTE] i dla Agaty69 :klacz: czekamy na foty..
-
i ja też :)
-
Po 6 latach znalazł swój raj na ziemi! Można? Można!
anica replied to phase's topic in Już w nowym domu
przytulam Cię Gosiu.. po tym .. co zobaczyłam.. w ruskiej wsi... na razie nic nie wykrztuszę :-( -
odwiedzam Kodę :) ja wierzę ,że Koda znajdzie jeszcze wspaniały domek!... ludzi takich którzy dostrzegą całe jej piękno.. to najważniejsze , to które ma w sobie!!!! zasługuje na to , w każdym calu :) z czasem nauczyłam się ignorować... ludzi do których nie docierają , żadne argumenty... tak trochę ... z zasadą... ... nie sprzeczaj się z idiotami! sciągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem!... tak tylko głośno pomyślałam...