-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Aniu, kochana zaglądam tylko czy wszystko w porządku, muszę jeszcze coś przygotować na jutro, bo mam gości, będziemy cały czas w kontakcie, gdyby 'coś' to dzwoń, będę pilnowała telefonu :) ... nie wiem, co mam napisać ale ... ja chciałam do niego zadzwonić i... co? no właśnie? co chciałam powiedzieć? same przekleństwa? .. jestem wrogo nastawiona? zresztą do siebie mam największe pretensje, bo to ja Lakiego oddałam!... już chyba nigdy, nikomu nie zaufam :(
-
Basiu, będę tego pilnowała! była u mnie Ulv na szczęście operacja Kraksy się udała ,jest piąta doba i wszystko jest OK , powiedziała ,że również zadzwoni a jak nie będzie odpowiedzi to pojedziemy tam, Dziękuję , będziemy pytać , założyłam Lackiemu wątek, zapraszam serdecznie do tego wspaniałego psa :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349855-służyłem-wiernie-kochałem-całym-sobą-i-znowu-mnie-oddali-a-mówili-że-lacky-to-znaczy-szczęściarz-pomożesz-mi/ Bardzo dziękuję za pieniążki Wielki cmok wysłałam PW też mam nadzieję, ale w sobotę poprosiłam męża o zrobienie zdjęcia i wysłanie mms ,odpowiedział -dobrze!... i nic :(
-
Lacky już jest u Figuni! za co Dziękuję , Aniu całym sercem serce pęka mi jak słyszę słowa Ani... Lacky wył, skowyczał, z dwie godziny jak się zorientował że pan go zostawił!...a pan? nie miał z tym żadnego problemu! zostawił psa, dorzucił gar, kaszy ze skórkami i jakimimiś resztkami z obiadu :( żalu jest więcej! zakładam Lackiemu wątek z nadzieją że uda mu się pomóc! że wreszcie będzie miał swoje ,własne miejsce na ziemi i kochający domek, Proszę pomóżcie nam
-
<< Ogłoszenie na Zieloną Górę >> bez wyróżnienia <<Ogłoszenie na Poznań>> bez wyróżnienia <<Ogłoszenia na Złotoryję >> bez wyróżnienia << Ogłoszenie na Opole >> wyróżnione do dnia 4,09,2019 << Ogłoszenie na Wrocław-Fabryczna >> wyróżnienia do dn 9,10,2019 << Ogłoszenia na Wrocław - Śródmieście >> wyróżnione do 23,09,2019 << Ogłoszenie na Zieloną Górę >> bez wyróżnienia << Ogłoszenia aniland >> bez wyróżnienia << Ogłoszenie na Wrocław Gumtree>> bez wyróżnienia
-
Pomocy!!!!! to się nigdy nie skończy kochani, znowu zwracam się z pomocą!... raczej błaganiem o pomoc! szukam domku tym razem dla również owczarkowatego, ONka Lacky, przekochane psisko, chodząca miłość do człowieka, przez kilka lat spędzał mi często sen z powiek! że nie pomogłam mu tak jak powinnam :( Lacky ma już 6lat i przez ostatnie 2-3 nie pamiętam dokładnie? stróżował na budowie, niestety budowa się skończyła! a Lacky?.... do schronu? albo jeszcze młody jest na łancuch i do wuja ,może pilnować-zaproponował :( A jak poznałam Lackiego? przyp. kiedyś dawno temu sąsiedzi ,zwrócili mi uwagę ,że pewna starsza pani ma "dużego psa " z którym nie wychodzi, nieraz ?czasem ? ale pies się załatwia na klatce ,że go podkarmiają itd na Wrocławskim wątku, szukałam pomocy, ogłaszaliśmy ale jakoś nie trafił się żaden domek :( jeden z klientów ,powiedział że u nich na budowę potrzebują psa, niestety z braku innych możliwości... Lacky poszedł na tę budowę, po wizycie u niego w domu nie było żadnych wątpliwości ,że tam będzie miał lepiej! w domu nie mógł pozostać ,dosłownie ani chwili dłużej!
-
Poczekam! i tak nie bardzo mam inne wyjście... teraz muszę na CITO martwić się Luckim bo to kochane psisko ma czas tak naprawdę jeszcze tylko dzisiaj, jutro już... bilet tylko w jedną stronę i tak naprawdę to widzę ,że tylko mi zależy czy pojedzie do schroniska? czy do domku... chyba będzie to na chwilę domek Figuni, nie mamy w tej chwili innego wyjścia Aniu, Dziękuję, będę chyba musiała założyć mu wątek jak radzi Tyś(ka) i próbować szukać deklaracji na hotelik, bo telefon milczy a zrobiłam Lackiemu jeszcze jedno ogłoszenie :( zostały mi jeszcze do sprawdzenia dwa telefony z tych które były o Miłeczkę? zawsze to jakiś cień nadziei???
-
Wczoraj dzwoniłam cztery razy do p Ani, nie odebrała! dzisiaj odebrał mąż, powiedział że .... żona czuje się źle i nie może ze mną rozmawiać, Miłka czuje się dobrze i wszystko jest dobrze, odpowiedziałam ,że po długim weekendzie chciałabym się umówić na wizytę po adopcyjną - nie ma sprawy odpowiedział, proszę zadzwonić, nie wiem? mam jakieś ... mieszane uczucia! nie podoba mi się zachowanie państwa... może jestem przewrażliwiona?!
-
Bida już stoi w kolejce! Lacky! tak ma na imię, Owczarkowaty piesek ,którego nikt nie chce! Figunia może będzie mogła się nim zaopikeować , będę bardzo prosiła..
-
Anulko, jak zwykle ... Dziękuję kochana moja :) nie wszystko to jest dla mnie jasne /nie widzę ikonki?? w ktorą trzeba kliknąć i wyróżnić?? ja uż chyba niewiele widzę ??? nie radzę sobie z pewnymi rzeczami, w desperacji... sama zamieścicłóam agłoszemie ! Bogusiu, kochana zapomniałam!... chybba w ogóle mam problem ostatnio w realnym życiu :( muszę się zastanowić... jutro pewnie będzie lepiej! Bogusiu, Dziękuję za wszystko :)
-
Bogusiu, nowych zdjęć nadal nie otrzymałam / pan mówi, ze już lepiej nie potrafi?! napiszę do Tyś(ki) ale mam tutaj pytanie? zajrzałam i ogłoszenie jest już archiwalne, czy mogę je jakoś ożywić? wyróżnić? Dzwoniłam do p Ani chciałam się umówić na wizytę po adopcyjną.... p Ania powiedziała ,że jest w pracy i nie może rozmawiać, poprosiłam żeby oddzwoniła jak będzie mogła... nie oddzwoniła! spróbuję raz jeszcze.... chyba przestaję panować nad emocjamii... już się denerwuję :(
-
Dziękuję ,Radku tak będę próbowała przekonywać... może się uda, ja naprawdę rozumiem tych ludzi! ja sama mam ten problem po ostatniej mojej adoptowanej staruszce Jasi... zabolało bardzo jej odejście, tak bardzo że ... nawet nie potrafię tego opisać! taka jest prawda, że kochamy wszystkie nasze futerka ale niektóre potrafią szczególnie złapać nas za serducho! Nie mam innego wyjścia, tak się zastanawiałam... ale nie oddam, nie pozwolę oddać Lakusia do schronu! on już swoje w życiu wycierpiał :(
-
Patrycja a może Figunia? I u mnie podobnie! :( Na CITO potrzebny DT ,/ może być płatny, trudno ,później będziemy się martwić o pieniądze/ dla 6-letniego Onkowatego psa, Lacky ma czas tylko do końca miesiąca i również ,ląduje w schronie :(
-