Bardzo Ci dziekuje za poprawienie,ze znalazlas czas.Zamowie jak najpredzej.
Kochani czy moglby ktos pomoc oglosic psy z Szydlowca?Tam jest przepelnienie!
Podaje link do watku.
[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/182189-Szyd%C5%82owiec-fizyczna-sytuacja-krytyczna-PILNEog%C5%82oszenia-DT-sterylki-koszty-paliwa"]Szydłowiec- fizyczna sytuacja krytyczna -PILNEogłoszenia, DT, sterylki, koszty paliwa[/URL][/h]Pomozcie prosze.