Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']To spróbuję jeszcze raz. Może sie uda.[/QUOTE] Ale tam trzeba się najpierw zarejestrować?
  2. [quote name='Neczka']Ja wrzucam na [url]http://img179.imageshack.us/[/url] później trzeba skopiować link do forum i gotowy link wklejamy tutaj ;)[/QUOTE] To spróbuję jeszcze raz. Może sie uda.
  3. [quote name='Agula99']Czekoladka jak na razie nikt nie szuka, nikt o niego nie pyta, nie dzwoni!!! Porażka, ale niech dziewczyny się wypowiedzą, ja bym go ogłaszała. Ale ponoć pokończyły się też ogłoszenia innych naszych psiaków, to może byś coś Karolciu dorobiła, coo?????[/QUOTE] Dzisiaj przeglądalam ogłoszenia o zagionionych w calym kraju haskych na dwóch forach ale żaden nie byl identyczny jak Czekoladek. :shake: Może by go wstawić do Bazy zwierząt zaginionych na Dogo? Tam zawsze prędzej ktoś go może wypatrzyć :crazyeye:
  4. [quote name='Neczka']Ja wrzuciłam już chwilę temu, a Diegula zagląda ;) btw obiecałam przesłać zdjęcia i tekst na maila - ostatnio nie miałam czasu, postaram się jutro poprawić ;)[/QUOTE] Przepiękne są zdjęcia Bubu i Eltona z małym Milo i wzruszajacy opis. Wyslij je koniecznie bo pokazują że Bubu jest wyjątkowym psem. Ja niestety nadal nie nauczylamsie wstawiać fotek na Dogo :shake:
  5. Sa jakieś nowe wieści od Rambo ?
  6. [quote name='Diegula']Właśnie jest ktoś z tego schroniska bo chciałabym na labradory info dodać jednego psiaka w typie labka ( ślepego Bubu) .[/QUOTE] Wstawiłaś Bubu na labradory info - tak jak zamierzałaś?
  7. [quote name='Basia1244']Wszystko dobrze zrozumiałaś - została Pat na lodzie - ..... habits mam wrażenie zabawił się jej kosztem.[/QUOTE] Mogłabym jeszcze zrozumieć, że wycofał się z adopcji ale ze nie wywiązał się też z deklaracji :shake: ......
  8. [quote name='Collie']Dziękuje za zaproszenie, niestety finansowo nie pomogę :( Podnoszę biedaka.[/QUOTE] Ja równiez jestem na zaproszenie i rowniez nie moge pomóc finansowo. :shake: Ale zapoznaję sie z wątkiem - Kajtunio śliczny, życzę mu z calego serca znalezienia jak najszybciej domku stalego. :-):
  9. [quote name='sunia2000']No i trochę namieszał:( Ze względu na Vikuni agresję do innych psów, małżonka habitsa obawia się o przyszłe dziecko, które ma się urodzić w grudniu i z przykrością musieli zrezygnować z adopcji Viki:( Nowe miejsce pobytu ma zapewnione Viki do końca listopada, do tego czasu trzeba jej znaleźć nowy dom!!! Chyba strzele sobie w łeb:angryy:[/QUOTE] Ale chyba chłopak nie wywiązal się też z deklaracji stałych. Tak przynajmniej wynika z rozliczenia na początku wątku? Chatbis - deklaracja stala - 50 zł ;ostatnia wplata maj - 28 zł. Czy może coś źle zrozumialam?
  10. [quote name='sunia2000']Zapraszam na kolejny bazarek dla naszej bieduli:[url]http://www.dogomania.pl/threads/212478-Psio-ciuszkowo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bciowy-dla-suni-nadzianej-na-druty-do-godz20.00-16.08.2011?p=17396835#post17396835[/url][/QUOTE] Zajrzalam - naprawdę fajny bazarek i dużo sie tam dzieje. :lol:
  11. [quote name='Neczka']Bardzo bardzo dziękuję :) Ale... to jest Chaba a nie Tunia :D Dobrze, że przeczytałam, bo jakby mi ktoś zadzwonił i mówił o Tuni to miałabym lekki zgryz ;)[/QUOTE] Z Chabuni zrobila się Tunia - zauwazylam już wczoraj na [url]www.adopcje.org[/url] - weszlam żeby usunąć ogloszenie Sharon. Neczko czy moglabyś też zawiadomić schronisko - gdyby ktoś tam pytał o Tunię - żeby wiedzieli że to chodzi o Chabę? Wielkie dzięki Pati - może to nowe imię przyniesie malej szczęście.
  12. [quote name='barb']Podnoszę Viki.[/QUOTE] I znów podnoszę.
  13. Własnie zajrzalam na stronę schroniska i tam jest Mozzart w dziale Psy do adopcji a nie w dziale: W nowych domach. O co chodzi? :crazyeye:
  14. Podnoszę Viki.
  15. Niestety zauważylam, że mała nie jest juz w dziale "Szczenięta do adopcji"....:shake:
  16. Za tęczowy most przeszedł Hash ze Schroniska w Orzechowcach umieszczony na wątku na 19-tej stronie - wklejam informację ze strony schroniska z dn.29.07.2011 r. :-( "Hash trafił do nas w marcu 2011... Zapamiętamy go jako wspaniałego, ogromnego pieszczocha, który uwielbiał hasać po wybiegu. Był niepokornym, pełnym energii psem... Mieliśmy nadzieję, że odbierze go "właściciel". Jednak nie trzeba było długo czekać, nim okazało się, dlaczego potwór nazwany wcześniej właścicielem pozbył się Hasha. Pies miał raka. Nowotwór zaczął wyniszczać jego organizm komórka po komórce... Odszedł. W tej chwili był głaskany delikatnie po dużej, mądrej, schorowanej psiej główce... Nie była to jednak ręka człowieka - zdrajcy, który porzucił swojego przyjaciela - psa, gdy ten najbardziej go potrzebował. Zostawił konającego psa na pastwę losu"
  17. [quote name='sunia2000']Vikunia bezpieczna poza schroniskiem i nikt już panienki nie odwiedza:([/QUOTE] Ostatnio rzadko jestem na dogo ale zaglądam i podnoszę.
  18. Chyba najlepiej byłoby skontaktować się z Kierownikiem Schroniska w Orzechowcach. Dane kontaktowe na stronie [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]www.schroniskoorzechowce.pl[/URL] Ale wklejam je też poniżej: tel. 16 672 07 07 (najlepiej dzwonić do godziny 15:00) e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  19. To musi być koniecznie pies o spiczastych uszach i takim umaszczeniu jak wyżej ? A wielkość mały czy średni też może być? Moze Rudzika możnaby zgłosić na casting? Co wy na to dziewczyny?
  20. Zagłądam do pieska jak obiecalam na PW - niestety finansowo nie mogę wesprzeć.
  21. Przelałam przed chwilą 15,00 zł. Proszę o potwierdzenie jak dojdą.
  22. Ja też sie dorzucę zamiast robić przelew na Fundację, to wplacę od razu na transport. Tylko dziś nie moglam wejść na konto, sprobuję jeszcze raz później. Bardzo się cieszę, że pies znalazl dom. :multi: Tylko, żeby Nero go zaakceptował.
  23. [quote name='Neczka']Tak jest :)[/QUOTE] Super zdjęcia. Moglby z tego powstać fajny artykuł - może do Nowin? I dobry przyklad dla "okolicznych ludzi" tzn. z Przemysla i okolic - kiedy adopcje tak wyhamowaly.
  24. Psy z Orzechowiec; a Pani, ktora je przygarnęla jest z Orłów - coś nie tak napisalam? :cool3:
×
×
  • Create New...